NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
polka i irakijczyk
Autor Wiadomość
cobra 
Poczatkujacy
-

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 21 Lis 2007
Posty: 14
Skąd: holandia-den haag
Wysłany: Czw Lis 22, 2007 1:41 pm   polka i irakijczyk

mam pytanie do dziewczyn, czy jest ktoras z was w zwiazku z irakijczykiem???( lub czy ktoras byla w takim zwiazku?)
 
 
izee82
Poczatkujacy


Dołączył: 14 Wrz 2007
Posty: 13
Skąd: Beverwijk
Wysłany: Czw Lis 22, 2007 5:27 pm   

łał- pewnie byłoby bombowoooo! wiem- głupi żart, przepraszam.
 
 
 
Beata 
Super gaduła


Wiek: 51
Dołączyła: 13 Gru 2006
Posty: 200
Skąd: Utrecht
Wysłany: Czw Lis 22, 2007 10:07 pm   

Moja zajoma byla w takim zwiazku.

Przez 2 lata byl najmilszym czlowiekiem swiata. Nastepnie jednego dnia cos mu sie nie spodobalo i ..... stasznie ja zbil.....
Na tym sie zwiazek skonczyl.
Co wiecej, nie rozumial czemu ona z nim zrywa, bo przeciez jego zachowanie bylo jak najbardziej na miejscu, ona zasluzyla.....

Moim zdaniem roznice kulturowe sa zbyt duze na udany zwiazek. Wczesniej czy pozniej dojdzie do zgrzytow, a konsekwencje tego moga byc ogromne.
 
 
kmiecik74 
Poczatkujacy

Wiek: 50
Dołączył: 20 Paź 2007
Posty: 47
Skąd: a taki se hamburg
Wysłany: Sob Lis 24, 2007 3:30 pm   

Fajnie podoba mi sie ta koncowka. wkoncu moze nasze kochane polki co sa z kolesiami innej narodowosci wiadome kogo mam na mysli. zaczna doceniac nas polakow.Dzieki temu wiadome jak inni podchodza do naszych polek i co o tym mysla wkoncu same wyrobily sobie marke. pozdrawiam.
_________________
. Idz albo giń.
 
 
wawka
Super gaduła

Dołączył: 12 Gru 2006
Posty: 202
Skąd: Haga
Wysłany: Sob Lis 24, 2007 4:10 pm   

a jaką niby markę sobie wyrobiłyśmy? :evil:
 
 
majuga 
Super gaduła

Pomogła: 8 razy
Dołączyła: 31 Sie 2007
Posty: 362
Wysłany: Sob Lis 24, 2007 5:48 pm   

brak konsekwencji w rozumowaniu u kolegi Kmicika:

z jednej strony by chcial, a z drugiej...sie wstydzi

:twisted:
 
 
kmiecik74 
Poczatkujacy

Wiek: 50
Dołączył: 20 Paź 2007
Posty: 47
Skąd: a taki se hamburg
Wysłany: Sob Lis 24, 2007 6:51 pm   

wiecie co mieszka ze mna dziewczyna ktora jest z jednym turkiem jest oki tyle ze traktoje ja jak ........ nie wiem czemu z nim jest ze jest bogaty ze ma super auto i zaje.... restauracje. nie bede pisal co mysla ale niech sie wszyscy domysla.a pozatym nie mowie o wszystkich dziewczynach. No ale to nie moja dzialka. Znam z zycia tylko to co napisalem wiec nie chce mi sie rozpisywac gdyz wyrazilem swoje zdanie i na tym koniec. A poza tym to jest takie przyslowie gdy sie w stol uderzy to sie nozyce odezwa. Pa pozdrawiam i nie miejcie do mnie urazu, gdyz nie mam zamiaru nikomu ublizac lub cos podobnego. Pozdrawiam
_________________
. Idz albo giń.
 
 
wawka
Super gaduła

Dołączył: 12 Gru 2006
Posty: 202
Skąd: Haga
Wysłany: Sob Lis 24, 2007 7:06 pm   

drogi kmiecik, to że znasz taką jedną to nie znaczy czy, że większość takich Polek jest i nie w każdym międzykulturowym związku coś takiego się zdarza. A tak można by patrzeć na twoją pierwszą wypowiedź. A przemoc fizyczna (a dodatkowo i psychiczna często) zdarza się także ze strony polskich mężczyzn. Z tym narodowość nic nie ma wspólnego. Trzeba poprostu potrafić szanować drugą osobę.

Jeżeli twoja znajoma jest z kimś, kto ją źle traktuje, bo ma on pieniądze to już sprawa albo naiwności i wiary że on się zmieni, albo jej wyrachowania i myślenia o pieniądzach. Tylko takie same sytuacje można spotkać w związkach Polki i Polaka. Daleko mi od mówienia, że Polacy źle traktują swoje partnerki, ale nie łudźmy się- wśród naszych rodaków są panowie co nie lepiej kobiety traktują niż wspomniany irakijczyk.
 
 
kmiecik74 
Poczatkujacy

Wiek: 50
Dołączył: 20 Paź 2007
Posty: 47
Skąd: a taki se hamburg
Wysłany: Sob Lis 24, 2007 7:12 pm   

juz nic nie napisze ale znam o wiele wiecej takich przypadkow. sorki ale za sliski temat i nie chce zbytnio oberwac bana. pozdrawiam i spadam bo.. no wlasnie pa
_________________
. Idz albo giń.
 
 
pstrag
Nieśmiały użytkownik


Dołączył: 22 Paź 2007
Posty: 99
Skąd: rwacy potok
Wysłany: Nie Lis 25, 2007 2:31 pm   

http://www.arabia.pl/content/view/282015/2/



milego czytania

pozdrawiam
_________________
Jestem Polakiem – więc mam obowiązki polskie: są one tym większe i tym silniej się do nich poczuwam, im wyższy przedstawiam typ człowieka
 
 
Julia30 
Poczatkujacy

Wiek: 47
Dołączyła: 17 Lis 2007
Posty: 12
Wysłany: Nie Lis 25, 2007 3:36 pm   

Jak chcesz to napisz do mnie e/maila, opowiem cos na ten temat.... :wink:

Ja wiem ze czlowiek jest taki sam czy to Polak czy Irakyjczyk, ja nie jestem rasistka.....
Nie trzeba turaska lub innego egzotyla, bo polacy tez krzywdza i rania...

Tyle powiem.....

Jak jest facet nie taki to czy to pl czy egzotyk, bedzie to samo... :(
_________________
...Milosc, szacunek i zaufanie...
 
 
pstrag
Nieśmiały użytkownik


Dołączył: 22 Paź 2007
Posty: 99
Skąd: rwacy potok
Wysłany: Nie Lis 25, 2007 4:25 pm   

witam
zadajmy sobie zasadnicze pytanie.co kieruje osoba ,ktora planuje zwiazac sie z obcokrajowcem?
-sex
-kasa
-ciekawosc
pozdrawiam
_________________
Jestem Polakiem – więc mam obowiązki polskie: są one tym większe i tym silniej się do nich poczuwam, im wyższy przedstawiam typ człowieka
 
 
marta81 
Nieśmiały użytkownik

Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 12 Lut 2007
Posty: 67
Skąd: Delft
Wysłany: Nie Lis 25, 2007 4:37 pm   

a co kieruje Toba zeby byc w zwiazku z Polka?

przyznaje, ze nie rozumiem pytania. odpowiedzi sa tak rozne, jak i na pytanie: czym kieruje sie Polka, chcac byc z Polakiem...ograniczanie listy do tego, co wypisales, wydaje mi sie duzym nieporozumieniem.

zeby bylo jasne - nie wiem nic na temat zwiazkow jak w glownym temacie, ale generalizowanie dlaczego chce sie byc z kims, kto ma inna narodowosc...eh
 
 
 
pstrag
Nieśmiały użytkownik


Dołączył: 22 Paź 2007
Posty: 99
Skąd: rwacy potok
Wysłany: Nie Lis 25, 2007 5:02 pm   

witam
juz pani mowie co mna kierowalo gdy wybieralem sobie dziewczyne( polke ma sie rozumiec)
-wspolny jezyk ( ogolnie rozumiane)
-madrosc
-uroda ( najpiekniejsza)
-kultura -
-swietnie gotuje
-moglbym tak wymieniac i wymieniac.
najwazniejsze jest to,ze sie nie pomylilem w dokonanym wyborze.
dawno temu bylem w zwiasku z holenderka i ciesze sie ,ze z tego nic nie wyszlo.
dlatego jestem na nie jesli chodzi o zwiazki mieszane.
pozdrawiam
_________________
Jestem Polakiem – więc mam obowiązki polskie: są one tym większe i tym silniej się do nich poczuwam, im wyższy przedstawiam typ człowieka
 
 
Gochna H 
MODERATOR


Pomogła: 207 razy
Dołączyła: 24 Gru 2006
Posty: 8362
Wysłany: Nie Lis 25, 2007 5:17 pm   

pstrag napisał/a:
witam
zadajmy sobie zasadnicze pytanie.co kieruje osoba ,ktora planuje zwiazac sie z obcokrajowcem?
-sex
-kasa
-ciekawosc
pozdrawiam
i tylko tyle ? nisko cenisz polskie kobiety... ja rowniez jestem w zwiazku z obcokrajowcem i musze Ci powiedziec ze kasa i seks to nie wszystko..... wazne jest uczucie, wrazliwosc czlowieczenstwo, uczciwosc ...wspolne zainteresowanie etc....a moze dopiero gdzies pod koniec to o czym wspomniales wyzej .... bylam w zwiazku z Polakiem i ciesze sie ze mam ten zly czas juz za soba .... :)
_________________
http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

( ͡° ͜ʖ ͡°).
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group