NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
EUROJOB
Autor Wiadomość
cad12 
Poczatkujacy

Dołączył: 24 Sie 2008
Posty: 7
Wysłany: Wto Paź 07, 2008 3:52 pm   EUROJOB

Witam jest tu ktos co pracuje w tej firmie jak sie wam z nia wsppracuje i tak dalej
 
 
gumel 
Poczatkujacy

Dołączył: 05 Sie 2009
Posty: 3
Wysłany: Czw Sie 06, 2009 9:04 pm   

chcielibysmy dowiedziec sie cos o firmie EUROJOB. kazda cenna rada bedzie mile widziana. nie wiele wiemy o tej firmie, a czekamy od nich na oferte :)

PROSIMY O JAKIEKOLWIEK INFORMACJE, Z GORY BARDZO DZIEKUJEMY. :039:
 
 
zzic
Poczatkujacy

Dołączył: 26 Paź 2012
Posty: 5
Wysłany: Pią Paź 26, 2012 8:47 pm   ODRADZAM !!

post edytowany

jeden post wystarczy
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Sob Paź 27, 2012 12:19 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Asia197999 
Nieśmiały użytkownik
Kasia111

Dołączyła: 04 Maj 2011
Posty: 71
Wysłany: Nie Paź 28, 2012 11:49 am   

Pracowałam przez eurojob rok temu. Agencja ma dosyc specyficzne podejscie do pracownika. Najnizsze pieniadze z mozliwych. Warunki mieszkaniowe dobre ale sposob lokowania ludzi na tych mieszkaniach to czysta zbrodnia. Ja mieszkałam kiedys w pokoju 3x3
w trzy osoby . Cały pokój zajmowaly lozka. Na drugim mieszkaniu mieszkalo 14 osob i mielismy do dyspozycji jedna kuchenke gazowa ktora miala trzy sprawne palniki a wszyscy wracaali z pracy o tej samej porze:-) do tego jednal łazienka i tak dalej.........
Za mieszkanie sciągają po 85 euro tygodniowo.
Obsługa w biurze zimna, oschła bez zrozumienia.
Ocene pozostawiam osobie zainteresowanej trematem
pozdrawiam:-)
 
 
biedrek
Poczatkujacy

Dołączył: 15 Paź 2012
Posty: 45
Wysłany: Pon Paź 29, 2012 6:39 pm   Eurojob cd

A ja pracuje w tej chwili- i jak to mowia "wszedzie dobrze- gdzie nas nie ma"... Nikt nie obiecywal pomaranczy- ale jak sie chce pracowac to sie pracuje- a co do mieszkania sluzbowego- tu rowniez nie moge narzekac.
 
 
Asia197999 
Nieśmiały użytkownik
Kasia111

Dołączyła: 04 Maj 2011
Posty: 71
Wysłany: Pon Paź 29, 2012 8:50 pm   

To wspaniale:-) ciesze sie ze miales szczescie ale uwierz mi nie wszyscy tak mają.
Przeciez swoje doswiadczenia opisane w poscie nie wyssałam z palca prawda???
Nie rozumie zdania "wszedzie dobrze gdzie nas nie ma" jaki to ma zwiazek do mojego opisu doswiadczen z eurojobem??
 
 
biedrek
Poczatkujacy

Dołączył: 15 Paź 2012
Posty: 45
Wysłany: Wto Paź 30, 2012 5:53 pm   Eurojob cd

Wszedzie dobrze - gdzie Nas nie ma... chodzi mi o to ze mam wielu znajomych w roznych agencjach. Sam tez aktywnie poszukuje pracy (bo nie mowie ze wiecznei chce pracowac dla EJ) i uwierz w kazdej agencji sa podobne oplaty warunki mieszkaniowe itd. Wiec czesto wydaje Nam sie ze lepiej jest gdzies indziej- a jak tam trafimy- okazuje sie takie samo bagno...

A co do tego ze dobrze trafile- szczescie nie ma tu nic do tego. Eurojob uczy ludzi samodzielnosci i walki o swoje- jak sie umiesz dogadac z biurem i nie boisz sie pytac i rozsadnie sie zachowywac - naprawde duzo sie da zalatwic
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group