NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Gochna H
Pią Lis 09, 2012 3:50 pm
Pierwszy wyjazd dopracy
Autor Wiadomość
spartaccus
Poczatkujacy

Dołączył: 09 Lis 2012
Posty: 1
Wysłany: Pią Lis 09, 2012 12:58 pm   Pierwszy wyjazd dopracy

Mam pytanie dostałem propozycję pracy jako specjalista w montażu okien i drzwi PVC i Aluminium. To nie jest łatwa i lekka praca na któej znam się bardzo dobrze. Ale zaproponowano mi stawkę 10 e/h brutto i 90 e tyg za zakwaterowanie i dojazdy do pracy.
Nigdy nie pracowałem w Holandii i nie znam realiów. {pracowałem w Niemczech kiedyś i ostatnio w UK. Czy może mi ktoś podpowiedzieć jak jest ze stawkami za takie zajęcie. bo jak sobie tak na szybko przeliczyłem to nie wychodzi zbyt dobrze do tego jeszcze wyzywienie i pewnie jeszcze kilka innych składników
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Pią Lis 09, 2012 5:19 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Beny.rac 
MODERATOR

Pomógł: 20 razy
Wiek: 35
Dołączył: 31 Paź 2007
Posty: 1906
Skąd: Flevoland/SRC(PL)
Wysłany: Pią Lis 09, 2012 3:43 pm   

Panie 10 e brutto na start to troszke malo jesli mowa o osobie co ma doswiadczenie i konkretny fach w reku , a 90 e za chate na tydzien to tez nie malo no chyba ze bedziesz mial pokoj 1 osobowy i mieszkal max z 3-4 osobami na domku ...

Takie moje zdanie... :033:
_________________
„Jest ,mnóstwo ludzi na świecie , którzy powiedza Ci , ze nie możesz tego osiągnąć . A Ty musisz po prostu odwrócić się i powiedzieć „to patrz „ …
 
 
baileys 
MODERATOR
baileys


Pomogła: 83 razy
Dołączyła: 01 Wrz 2008
Posty: 4392
Skąd: z domu
Wysłany: Pią Lis 09, 2012 4:00 pm   

beny pan ma dostac dodatkowo do wyplaty 90 € za mieszkanie :-)
_________________
Benzyna drozeje gdyz z powodu podwyzek cen paliwa zdrozal jej transport
 
 
Michaleki
Poczatkujacy

Dołączył: 07 Lis 2012
Posty: 13
Wysłany: Pią Lis 09, 2012 4:12 pm   

Tez podobne sie pod temat bo rowniex jade pierwszy raz do Holandii. Dostalem prace i oto moje warunki. Pensja 2977 brutto plus co miesiac 8% dodatku wakacyjnego i 8% premii swiatecznej w grudniu. Wychodzi wiec ze bede mial kolo 3215 (bez tej premii swiatecznej). Pracodawca poinformowal mnie tez ze moze bede mial 30% ruling. Mam juz lokum zaklepane za 590 euro i teraz moje pytanie - ile beda wynosic moje zarobki netto i ile moze mi zostac w kieszeni odliczajac wydatki na zycie. Auta nie mam, do pracy bede chodzil piechota lub rowerem bo mam rzut beretem. Wiem ze musze jeszcze kupic sobie ubezpiecznie za 100. Dzieki za info.
 
 
baileys 
MODERATOR
baileys


Pomogła: 83 razy
Dołączyła: 01 Wrz 2008
Posty: 4392
Skąd: z domu
Wysłany: Pią Lis 09, 2012 4:26 pm   

Michaleki, w prawym gornym rogu jest opcja szuka . ona nie gryzie a napewno znajdziesz odpowiedzi na twoje pytania
_________________
Benzyna drozeje gdyz z powodu podwyzek cen paliwa zdrozal jej transport
 
 
Gochna H 
MODERATOR


Pomogła: 207 razy
Dołączyła: 24 Gru 2006
Posty: 8362
Wysłany: Pią Lis 09, 2012 4:49 pm   

Michaleki,

Cytat:
ile beda wynosic moje zarobki netto


wedlug tej maszynki patrz w link , to bedzie netto >>>> 2083,84 euro


http://www.loonwijzer.nl/home/salaris/brutonetto
 
 
Michaleki
Poczatkujacy

Dołączył: 07 Lis 2012
Posty: 13
Wysłany: Pią Lis 09, 2012 4:49 pm   

baileys napisał/a:
Michaleki, w prawym gornym rogu jest opcja szuka . ona nie gryzie a napewno znajdziesz odpowiedzi na twoje pytania


Dzieki za info:)
 
 
Jaap van Amstel 
Poczatkujacy
Jaap

Dołączył: 05 Paź 2011
Posty: 4
Wysłany: Pią Lis 09, 2012 5:13 pm   

Michaleki napisał/a:
Tez podobne sie pod temat bo rowniex jade pierwszy raz do Holandii. Dostalem prace i oto moje warunki. Pensja 2977 brutto plus co miesiac 8% dodatku wakacyjnego i 8% premii swiatecznej w grudniu. Wychodzi wiec ze bede mial kolo 3215 (bez tej premii swiatecznej). Pracodawca poinformowal mnie tez ze moze bede mial 30% ruling. Mam juz lokum zaklepane za 590 euro i teraz moje pytanie - ile beda wynosic moje zarobki netto i ile moze mi zostac w kieszeni odliczajac wydatki na zycie. Auta nie mam, do pracy bede chodzil piechota lub rowerem bo mam rzut beretem. Wiem ze musze jeszcze kupic sobie ubezpiecznie za 100. Dzieki za info.


A co masz robić, jakie masz kwalifikacje ? To mieszkanie jest samodzielne, ja je wynająłeś jak nigdy nie byłes w Niderlandach? Wreszcie , jak trafiłeś na taką ofertę ?
 
 
 
zaq 
Mega gaduła
miszcz nad miszcze


Pomógł: 96 razy
Wiek: 102
Dołączył: 21 Lut 2008
Posty: 2348
Skąd: z Nienacka k/Ams
Wysłany: Pią Lis 09, 2012 6:03 pm   

Michaleki, przy 3200 nie zalapiesz sie na 30% ruling.
_________________
"Problem z cytatami w internecie jest taki, ze ludzie natychmiast wierza w ich prawdziwosc." - Abraham Lincoln

"Dlaczego meteoryty zawsze lądują w kraterach?" - Sedes z Porcelitu

http://bynajmniej.net
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group