NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
KONFIDENT w pracy
Autor Wiadomość
Amelia13
Poczatkujacy

Dołączył: 11 Lis 2012
Posty: 2
  Wysłany: Nie Lis 11, 2012 12:11 pm   KONFIDENT w pracy

mam w pracy konfidentke. Dziewczyna jest 21 letnią polką i donosi szefowi. wiecznie gania z telefonem i pisze do niego sms-y co dzieje sie wśród pracowników a dodatkowo bierze za to pieniądze. Mieszka i żyje z holendrem i myśli że wszystko jej wolno.... jeżeli mieliście taką lub podobną sytuację piszcie.....
 
 
YANNOSICK 
Super gaduła
Cogito ergo sum


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 04 Sie 2007
Posty: 389
Skąd: Zeeland
Wysłany: Nie Lis 11, 2012 1:48 pm   

Niestety w takim przypadku jest tylko jedno rozwiązanie. Niektórym może się ono wydać drastyczne lub wręcz niewykonalne ale nie ma innego wyjścia. Aby przerwać w pracy będziesz musiała postępować tak, aby nie miała o czym na Ciebie donosić. Będziesz musiała być uczciwa i szczera. Będziesz musiała pracować wydajnie i rzetelnie. Wiem,że to wydaje się nieludzkie i wbrew jakiejkolwiek logice ale będziesz nawet musiała szanować kolegów, przełożonych i szefa. Nie poddawaj się - niektórzy się tak "męczą" latami więc Tobie też może się udać...
_________________
If You always follow, You will never lead.
Ostatnio zmieniony przez YANNOSICK Nie Lis 11, 2012 1:49 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Athlon 
Gaduła

Dołączył: 19 Sie 2010
Posty: 113
Wysłany: Nie Lis 11, 2012 4:29 pm   

Jest jeszcze jedna mozliwosc, musisz zaczac zyc i mieszkac z Holendrem, wtedy bedzie ci wszystko wolno.....tak bynajmniej beda myslec inni.
 
 
rybcia13 
Gaduła

Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 25 Kwi 2010
Posty: 115
Wysłany: Nie Lis 11, 2012 6:38 pm   

opcja 1 - robic swoje i nie zwracac na nia uwagi
opcja 2 - poszukac sobie inna prace - ja tak zrobilam
 
 
biedrek
Poczatkujacy

Dołączył: 15 Paź 2012
Posty: 45
Wysłany: Nie Lis 11, 2012 7:09 pm   konfident

opcja 3- udowodnic wszystkim jej niekompetencje (nawet podkladajac swinie) i problem powinien sam sie rozwiazac
 
 
baileys 
MODERATOR
baileys


Pomogła: 83 razy
Dołączyła: 01 Wrz 2008
Posty: 4392
Skąd: z domu
Wysłany: Nie Lis 11, 2012 7:44 pm   

Amelia13 napisał/a:
Dziewczyna jest 21 letnią polką i donosi szefowi.wiecznie gania z telefonem i pisze do niego sms-y co dzieje sie wśród pracowników
czy widzialas te sms'y na wlasne oczy ? tzn co w nich ona wypisuje i do kogo .
Amelia13 napisał/a:
dodatkowo bierze za to pieniądze
czy bylas przy tym jak bierze za to pieniadze lub widzials dowody na to ze wlasnie za to wziela te pieniadze ?
a tak p.s. jak pisza wyzej jak nie robisz co do ciebie nalezey i nie ma nic ci do zarzocenia nie masz o co sie bac jesli faktycznie jest jak piszesz .
_________________
Benzyna drozeje gdyz z powodu podwyzek cen paliwa zdrozal jej transport
Ostatnio zmieniony przez baileys Nie Lis 11, 2012 7:46 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
sąsiadka2 
Poczatkujacy
mała

Wiek: 51
Dołączyła: 28 Sty 2011
Posty: 3
Wysłany: Nie Lis 11, 2012 8:01 pm   

To nie ładnie z jej strony ciekawe co by zrobiła sama w takiej sytuacji a tak mysle że niewolno dać sposobności no i olać taką osobę może się zmęczy pozdrawim :039:
 
 
Gochna H 
MODERATOR


Pomogła: 207 razy
Dołączyła: 24 Gru 2006
Posty: 8362
Wysłany: Nie Lis 11, 2012 8:09 pm   

Amelia13,

a ja pytam po co zalozylas nowe konto na forum ,by teraz prowadzic dyskusje z sąsiadka2,

:074:
 
 
baileys 
MODERATOR
baileys


Pomogła: 83 razy
Dołączyła: 01 Wrz 2008
Posty: 4392
Skąd: z domu
Wysłany: Nie Lis 11, 2012 9:03 pm   

amelia / sasiadka a czy to ladnie kogos posadzac o cos czego nie jestes pewna bo nie masz dowodow tylko sie domyslasz ? a moze dziewczyna poprostu tylko ma jakis "romans "na boku ?
_________________
Benzyna drozeje gdyz z powodu podwyzek cen paliwa zdrozal jej transport
 
 
vliender
Poczatkujacy

Dołączył: 03 Lis 2012
Posty: 26
Wysłany: Nie Lis 11, 2012 10:30 pm   

A moze reszta w tym rowniez ty nie pracujecie tak jak wymaga tego wasz szef i reszta personelu w tym rowniez ta mloda Polka, musza zapierniczac za was nie na swoje 100% ale 200% bo takie sytuacje mam u siebie w pracy. Moze warto nad tym pomyslec à nie oskarzac innych.
_________________
Na tym świecie jesteś, kim jesteś. Możesz być jednym z dwóch... Możesz być kimś, lub nikim.
 
 
Amelia13
Poczatkujacy

Dołączył: 11 Lis 2012
Posty: 2
Wysłany: Pon Lis 12, 2012 5:56 pm   

[/quote] czy bylas przy tym jak bierze za to pieniadze lub widzials dowody na to ze wlasnie za to wziela te pieniadze ?


a czy ty byś sie narażał/a podpierdzielać holendrów jak i polaków do szefa i nie brać za to kasy? a wiesz czy za rogiem nie dostaniesz od kogoś w łeb? a jak dostawała koperte to widziałam.....
 
 
baileys 
MODERATOR
baileys


Pomogła: 83 razy
Dołączyła: 01 Wrz 2008
Posty: 4392
Skąd: z domu
Wysłany: Pon Lis 12, 2012 6:03 pm   

Amelia13 napisał/a:
a jak dostawała koperte to widziałam.....
Czyli nie widzialas ze bieze pieniadze i nie masz dowodow ale kogos oczerniasz .Dziewczyna mogla dostac np w kopercie loonstrok ( co jest tu calkiem normalne) lub jakies inne papiery o ktore prosila . Uwazam ze temat jest zamkniety bo z domyslow i braku dowodow a nie mozna kogos oczerniac . a temat jest w takim ukladzie tylko podpucha .
_________________
Benzyna drozeje gdyz z powodu podwyzek cen paliwa zdrozal jej transport
 
 
slawek123
Poczatkujacy

Dołączył: 12 Lip 2012
Posty: 3
Wysłany: Pon Lis 12, 2012 8:38 pm   Re: KONFIDENT w pracy

..Mialem podobna sytuacje tylko ze kapusiem byl chlopak.Dostawal kase 50 euro tyg i podpierdzielal kiedy tylko mozna bylo.Gdy polapalismy sie ze to on sprawe zalatwilismy tak jak nalezy .Szkoda nam bylo tylko jego samochodu.Chlopak zmienil sie nie do poznania a i praca stala sie przyjemniejsza.Donoszenie na ludzi do metody komunistyczne i chyba nie musze nikomu tlumaczyc co przezywala soba na ktora donoszono... jak najszybciej doprowadzic ta donosicielke do takiego stanu zeby sama zrezygnowala z pracy,a takie gadanie ze musisz ciezej pracowac zeby jakas szmata z polaki nie miala do Ciebie obiekcji to glupie gadanie.Dlaczego masz ciezej i wydajniej pracowac od innych? przeciez taki sam chleb jesz jak i ona.Najlepiej przyczaic gowniare i przemowic jej do rozumu,jest to drastyczne rozwiazanie ale pomoze do rozumu,bo jak wy znajdziecie inna praca czyli odpuscicie to na wasze miejsce przyjda inni ktorzy beda mieli ten sam problem.Na chamskie metody,chamskie rozwiazanie.PROSTE.
Amelia13 napisał/a:
mam w pracy konfidentke. Dziewczyna jest 21 letnią polką i donosi szefowi. wiecznie gania z telefonem i pisze do niego sms-y co dzieje sie wśród pracowników a dodatkowo bierze za to pieniądze. Mieszka i żyje z holendrem i myśli że wszystko jej wolno.... jeżeli mieliście taką lub podobną sytuację piszcie.....
 
 
demon cleaner 
Poczatkujacy

Pomogła: 1 raz
Wiek: 36
Dołączyła: 06 Lis 2012
Posty: 10
Skąd: Eindhoven
Wysłany: Wto Lis 13, 2012 12:06 am   Re: KONFIDENT w pracy

A mnie irytują "zbyt zaangażowani". Niestety czasami ludziom w pracy wydaje się że prowadzą jakąś wyjątkowo wysublimowaną intrygę. Śmiesznie oglądać jak w czasie pracy jeden chłopek coś usłyszy i leci do drugiego na koniec hali.

Niestety przemycamy wszystkie negatywne cechy naszej mentalności do swojego miejsca pracy. I zamiast, po prostu, skupić się na swoich obowiązkach z odpowiednim dystansem (halo, pracujemy na produkcji, nie przy Zderzaczu Hadronów) ludzie wolą analizować rzeczy, które w ogóle nie powinny być ich sferą zainteresowań.

Myślę że najlepszą postawą jest obojętność.

Niestety to co niektórym i tak nie przemówi do łbów, bo aż podnieca ich ta myśl o zlinczowaniu kogoś.

slawek123 napisał/a:
Na chamskie metody,chamskie rozwiazanie.PROSTE.


No właśnie i tu padła odpowiedź na pytanie dlaczego Polacy za granicą są traktowani tak jak są. Brutalna prawda o honorowych Polaczkach i ich urojeniach.
 
 
rasia 
Poczatkujacy


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 20
Wysłany: Wto Lis 13, 2012 1:08 am   Re: KONFIDENT w pracy

demon cleaner napisał/a:
A mnie irytują "zbyt zaangażowani". Niestety czasami ludziom w pracy wydaje się że prowadzą jakąś wyjątkowo wysublimowaną intrygę. Śmiesznie oglądać jak w czasie pracy jeden chłopek coś usłyszy i leci do drugiego na koniec hali.

Niestety przemycamy wszystkie negatywne cechy naszej mentalności do swojego miejsca pracy. I zamiast, po prostu, skupić się na swoich obowiązkach z odpowiednim dystansem (halo, pracujemy na produkcji, nie przy Zderzaczu Hadronów) ludzie wolą analizować rzeczy, które w ogóle nie powinny być ich sferą zainteresowań.

Myślę że najlepszą postawą jest obojętność.

Niestety to co niektórym i tak nie przemówi do łbów, bo aż podnieca ich ta myśl o zlinczowaniu kogoś.

slawek123 napisał/a:
Na chamskie metody,chamskie rozwiazanie.PROSTE.


No właśnie i tu padła odpowiedź na pytanie dlaczego Polacy za granicą są traktowani tak jak są. Brutalna prawda o honorowych Polaczkach i ich urojeniach.


samo sedno :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group