NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Lelijk en vrouwloos? Pak een Pool
Autor Wiadomość
kindzal 
Super gaduła


Dołączył: 25 Cze 2007
Posty: 229
Skąd: Tilburg
Wysłany: Pon Lis 26, 2007 1:06 pm   Lelijk en vrouwloos? Pak een Pool

Oto co znalazlem na temat Polek w Holandii :

http://www.geenstijl.nl/mt/archieven/1099791.html

Szczegolnie polecam komentarze....
 
 
tilburgon
Nieśmiały użytkownik

Dołączył: 03 Paź 2007
Posty: 59
Skąd: okolice Eindhoven
Wysłany: Pon Lis 26, 2007 1:17 pm   

ale to chyba prawda co? moze by sie wypowiedzialy na ten temat Polki z forum :lol:
 
 
pstrag
Nieśmiały użytkownik


Dołączył: 22 Paź 2007
Posty: 99
Skąd: rwacy potok
Wysłany: Pon Lis 26, 2007 1:42 pm   

witam zaraz beda gromy z jasnego nieba lecialy
_________________
Jestem Polakiem – więc mam obowiązki polskie: są one tym większe i tym silniej się do nich poczuwam, im wyższy przedstawiam typ człowieka
 
 
taka sobie laska
Poczatkujacy


Dołączył: 24 Lis 2007
Posty: 6
Wysłany: Pon Lis 26, 2007 1:53 pm   

Tilburgon ty chyba naprawde cos masz do polek.Jak nie polka z holendrem to z arabem..... A co tobie do tego?
Zauwaz jak sie wypowiadaja na tej stronie o polakach
http://www.geenstijl.nl/m...1.html#comments cytuje:
Ten eerste zijn de Poolse vrouwen hun arme, lompe mannen zat, ten Tweede zijn NL-mannen veel liever en ze verdienen zonder uitzondering veel en veel meer dan een klusPool. :D

Odczep sie od nas i spojrz sam w lustro

Motto na dzis :" Lepszy holender czy arab niz arme, lompe polse man" :idea:
 
 
pstrag
Nieśmiały użytkownik


Dołączył: 22 Paź 2007
Posty: 99
Skąd: rwacy potok
Wysłany: Pon Lis 26, 2007 1:58 pm   

witam
zal mi sie robi jak cos takiego czytam.
_________________
Jestem Polakiem – więc mam obowiązki polskie: są one tym większe i tym silniej się do nich poczuwam, im wyższy przedstawiam typ człowieka
Ostatnio zmieniony przez pstrag Pon Lis 26, 2007 2:09 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
denton 
Nieśmiały użytkownik

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 21 Wrz 2007
Posty: 65
Skąd: NB
Wysłany: Pon Lis 26, 2007 2:08 pm   

Jednak mozna znalezc i bardziej optymistyczne opinie :D "......Toch is het beter dan zo`n hollandse over-geemancipeerde waardeloze trut.."
Z drugiej zas strony to co slysze czasami na temat zachowania niektorych polskich "dam" moze czlowieka z deka wk......
 
 
taka sobie laska
Poczatkujacy


Dołączył: 24 Lis 2007
Posty: 6
Wysłany: Pon Lis 26, 2007 2:15 pm   

Jak juz poruszyles gowienko to zacznie smierdziec To dla ciebie kindzal i tilburgon:
http://www.hdci.nl/alphen...d=2704&Itemid=1
http://www.degrouster.nl/...article_id=4092

a to najlepsz holendrzy tez maja o was polacy zdanie nawet zalozyli forum patrz nizej

http://www.x-t-t.com/foru...ae6c0f5268be1db

jest spor wystarczy kliknac w google DRONKEN POLEN :D
Ostatnio zmieniony przez taka sobie laska Pon Lis 26, 2007 2:29 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
pstrag
Nieśmiały użytkownik


Dołączył: 22 Paź 2007
Posty: 99
Skąd: rwacy potok
Wysłany: Pon Lis 26, 2007 2:28 pm   

taka sobie laska napisał/a:
Jak juz poruszyles gowienko to zacznie smierdziec To dla ciebie:
http://www.hdci.nl/alphen...d=2704&Itemid=1
http://www.degrouster.nl/...article_id=4092
a to najlepsz holendrzy tez maja o was polacy zdanie nawet zalozyli forum patrz nizej

http://www.x-t-t.com/foru...ae6c0f5268be1db

jest spor wystarczy kliknac w google DRONKEN POLEN :D


witam
spozywanie zazwyczaj duzych ilości alkoholu przez alkoholika jest spowodowane przymusem o charakterze psychicznym i somatycznym i nie podlega jego woli. mechanizm powstawania uzależnienia nie jest do konca wyjasniony, ale ma bezposredni związek z naduzywaniem alkoholu.
pozdrawiam
_________________
Jestem Polakiem – więc mam obowiązki polskie: są one tym większe i tym silniej się do nich poczuwam, im wyższy przedstawiam typ człowieka
 
 
taka sobie laska
Poczatkujacy


Dołączył: 24 Lis 2007
Posty: 6
Wysłany: Pon Lis 26, 2007 2:38 pm   

Tylko widzisz pstrag, chodzi mi o to ze polki na tym forum sa ostatnio bardzo ponizane i wysmiewane. Wystarczy rowniez poczytac temat polka i irakijczyk.Tam znajdziesz rowniz moje wypowiedzi.
I najgorsze to to ze przez samych rodakow sa tak opisywane. To boli.
Latwo jest nabijac sie z innych by zapomniec swoje wady i problemy. I jak sie panowie polacy wstydzicie polek rodaczek to prosze zmnienic obywatelstwo. Bo ja jestem dumna z tego ze nia jestem ale nie pozwole sobie na takie poniznie od kogos kto mnie wogole nie zna.
Nie kazdy jest taki sam, jak jedna zle sie zachowuje to caly narod winny?
a jesli tak jej dobrze to nie wy jestescie po to zeby je osadzac.
tak jak juz wczesnie wspomnialam na forum polka i irakijczyk , brak jest tu na forum jakiej kolwiek tolerancji, potrafimy sobie wytyczac tylko bledy, nie swoje ale innych, bo najlatwiej.

Motto na dzis : "chcesz poznac polaka wyjedz za granice"
 
 
pstrag
Nieśmiały użytkownik


Dołączył: 22 Paź 2007
Posty: 99
Skąd: rwacy potok
Wysłany: Pon Lis 26, 2007 2:51 pm   

witam
najgorsze w tym wszystkim jest ze za jednostke odpowiada reszta .bo nikt nas nie zapyta czy to ty jestes tym polakiem co sie w barze opil. albo czy to ta polka co daje na prawo i lewo. opinia o polakach jest zszargana i trzeba to zmienic.
MOWIE STANOWCZE NIE DLA SZARPIACYCH NASZE DOBRE IMIE.
pozdrawiam
_________________
Jestem Polakiem – więc mam obowiązki polskie: są one tym większe i tym silniej się do nich poczuwam, im wyższy przedstawiam typ człowieka
 
 
Justine 
Super gaduła


Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 03 Cze 2007
Posty: 209
Skąd: Eindhoven
Wysłany: Pon Lis 26, 2007 3:00 pm   

a moze ktos mi te komentarze przetlumaczyc, bo ja nie znam holenderskiego :( albo chociaz ogolnie napisac o co w tym wszystkim chodzi??
_________________
Work like you don't need the money,
Love like you've never been hurt,
And dance like no one's watching.
 
 
taka sobie laska
Poczatkujacy


Dołączył: 24 Lis 2007
Posty: 6
Wysłany: Pon Lis 26, 2007 3:03 pm   

Witam

Oj trzeba zmienic , albo i nie.Ale jak chcemy ja zmienic to nie w ten sposob na forum i bardzo wulgarnie.
Sa tez i dobre opinie z ktorymi czesto sie widuje, ale wiecej sie slyszy tych zlych , dlaczego? Jest ciekawiej, mozna sie posmiac, moze poklucic, zmieszac kogos z blotem....zakazany owoc jest zawsze smaczniejszy.
Kazda narodowosc ma zla i dobra opinie. Kazdy Arab,Turek, Holender czy Polak ma zla opinie.A to sie ciagnie juz od dawna. Siegajac korzenie cudzoziemcow w Holandi zaczelo sie wlasnie od Turkow, Marokanczykow ze sa tacy i owacy, jest ich duzo i bedzie wiecej. Potem byl czas na Surinamczykow. Teraz na Polakow , nie dlugo beda mieszani z blotem Rumunie albo Bulgarzy.
A w Polsce nie dlugo tak samo bedzie mowione o Ukraincach czy iinych ze wschodu, bo pomalu teraz oni beda atakowac Polske,(juz ich pelno) tak jak Holandia atakowana jest przez Polakow... :lol:
Ale nie podkladajmy sobie do cholery jasnej swinie nawzajem.Jestsmy rodakami, jacy jestesmy to jestesmy, ale trzymajmy sie razem.Tak jak to robia inne narody za granica.
Znane jest tu powiedzenie o polakach za granica, ze potrafimy podkladac tylko sobie swinie, byc zawistni i zazdrosni, odsuwac sie od siebie i udawac jakimi to my holendrami nie jestesmy.
Ostatnio zmieniony przez taka sobie laska Wto Lis 27, 2007 6:50 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
pstrag
Nieśmiały użytkownik


Dołączył: 22 Paź 2007
Posty: 99
Skąd: rwacy potok
Wysłany: Pon Lis 26, 2007 3:14 pm   

Justine napisał/a:
a moze ktos mi te komentarze przetlumaczyc, bo ja nie znam holenderskiego :( albo chociaz ogolnie napisac o co w tym wszystkim chodzi??

witam
szkoda tlumaczyc bo sie tylko pani wnerwi.
powodzenia
_________________
Jestem Polakiem – więc mam obowiązki polskie: są one tym większe i tym silniej się do nich poczuwam, im wyższy przedstawiam typ człowieka
 
 
Justine 
Super gaduła


Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 03 Cze 2007
Posty: 209
Skąd: Eindhoven
Wysłany: Pon Lis 26, 2007 3:21 pm   

ja sie po wczorajszym bardziej wnerwic nie moge...
I chyba zaczynam sie uodparniac na te wszystkie opinie.
_________________
Work like you don't need the money,
Love like you've never been hurt,
And dance like no one's watching.
 
 
pstrag
Nieśmiały użytkownik


Dołączył: 22 Paź 2007
Posty: 99
Skąd: rwacy potok
Wysłany: Pon Lis 26, 2007 3:44 pm   

witam
a co lub kto pania tak wnerwilo?
_________________
Jestem Polakiem – więc mam obowiązki polskie: są one tym większe i tym silniej się do nich poczuwam, im wyższy przedstawiam typ człowieka
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group