NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Gochna H
Sob Gru 15, 2012 7:47 pm
JArograf za 11
Autor Wiadomość
rks
Poczatkujacy

Dołączył: 13 Gru 2012
Posty: 2
Wysłany: Czw Gru 13, 2012 6:58 pm   JArograf za 11

Witam,

Pracowalem w 2011 r. w NL do momentu upadku firmy w lipcu lub sierpniu po czym opuscilem NL. Nie otrzymalem jarografu za ten rok. Co powinnienem zrobic aby go odzysakac i czy nie rozliczenie sie z podatku w NL moze miec jakies konsekwencje ? Dodam ze firma nie istnieje telefony sa wylaczone a na ostatnia wyplate czekalem przez 3 miesiace poki jakas zewnetrzna firma tego nei zalatwila. Co robic ?
 
 
Jagoda97 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomogła: 14 razy
Dołączyła: 04 Gru 2008
Posty: 802
Wysłany: Czw Gru 13, 2012 10:28 pm   Re: JArograf za 11

rks napisał/a:
Witam,

Pracowalem w 2011 r. w NL do momentu upadku firmy w lipcu lub sierpniu po czym opuscilem NL. Nie otrzymalem jarografu za ten rok. Co powinnienem zrobic aby go odzysakac i czy nie rozliczenie sie z podatku w NL moze miec jakies konsekwencje ? Dodam ze firma nie istnieje telefony sa wylaczone a na ostatnia wyplate czekalem przez 3 miesiace poki jakas zewnetrzna firma tego nei zalatwila. Co robic ?

Nie masz obowiazku rozliczac sie z podatku w Holandii. Choc moze jednak warto by bylo, bo pewnie nalezy Ci sie spory zwrot podatku poniewaz nie przepracowales pelnego roku.
Wysokosc dochodu mozesz rowniez znalezc na ostatniej specyfikacji wyplaty.
 
 
rks
Poczatkujacy

Dołączył: 13 Gru 2012
Posty: 2
Wysłany: Czw Gru 13, 2012 11:12 pm   hmm

z tym tez mam klopot poneiwaz ostatni salaris mam za kwieciec gdzie pracowalem od lutego a skonczylem w lipcu wiec brakuje mi salarisow za 3 miesiace...
 
 
MAARIT 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomogła: 9 razy
Wiek: 55
Dołączyła: 13 Cze 2007
Posty: 479
Wysłany: Sob Gru 15, 2012 7:30 pm   

mozesz poprosic w podatku ,tylko musisz isc osobiscie ,powiedza Ci ile zarobiles
_________________
Leven is.
Geven en Nemen.
Meestal nemen we te veel!
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group