NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Internet w Telfort - koniec kontarktu co dalej?
Autor Wiadomość
vigo 
Nieśmiały użytkownik

Dołączył: 07 Kwi 2008
Posty: 53
Wysłany: Pon Gru 17, 2012 7:27 pm   Internet w Telfort - koniec kontarktu co dalej?

Witam. 31 stycznia 2013 kończy mi kontrakt na Internet w Telfort i nie bardzo wiem co się dzieje dalej (tzn. po 31 stycznia). Czy automatycznie zostanie przedłużony kontrakt na kolejny rok? Czy też po tej dacie nadal będą mi świadczyć usługi a ja będę mógł zrezygnować z ich usług kiedy zechce ( no powiedzmy z miesięcznym wypowiedzeniem z mojej strony) ????
Zależy mi na rzetelnej odpowiedzi bo nie chce aby się okazało później że będę z nimi znów związany na cały rok.

Z góry dzieki
 
 
Mathnl 
Gaduła nad gadułami :-)


Pomógł: 23 razy
Dołączył: 12 Sty 2008
Posty: 906
Wysłany: Pon Gru 17, 2012 8:59 pm   

vigo napisał/a:
Czy też po tej dacie nadal będą mi świadczyć usługi a ja będę mógł zrezygnować z ich usług kiedy zechce ( no powiedzmy z miesięcznym wypowiedzeniem z mojej strony) ????

Tak wlasnie bedzie.Kontrakt zostaje przedluzony automatycznie z miesiecznym okresem wypowiedzenia.
 
 
GeraltRivia 
MODERATOR

Pomógł: 21 razy
Dołączył: 17 Gru 2012
Posty: 935
Wysłany: Pon Gru 17, 2012 9:52 pm   

^^^ Dokładnie, jeszcze jakiś czas temu umowy były przedłużane automatycznie o rok, ale zmienili prawo. Teraz po kontrakcie na rok, w każdym miesiącu możesz go wypowiedzieć.
 
 
bagniaczka 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 06 Lis 2008
Posty: 955
Skąd: Tilburg
Wysłany: Śro Gru 19, 2012 6:09 pm   

Zajrzyj tez na mijn Telfort, bo moĹźesz miec propozycje kontraktu na rok, ale tanszego. Ja taka dostalam, skorzystalam, czemu nie placic 5 e miesiecznie mniej?
_________________
<cenzura>
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group