NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Gochna H
Czw Sty 10, 2013 11:12 am
Kilka pytań.
Autor Wiadomość
kopakabana 
Poczatkujacy

Dołączył: 09 Sty 2013
Posty: 3
Skąd: Wielkopolska
Wysłany: Śro Sty 09, 2013 9:45 pm   Kilka pytań.

Hej,

nie będę ukrywał że założyłem konto po to by zadać kilka pytań więc do rzeczy.

Zacząłem od kilku dni poszukiwania pracy w kilku krajach, między innymi w Holandii, mam doświadczenie ponad 2 letnie na wózku widłowym i rok czasu w Polsce przy kwiatach - różach.
Wysłałem kilka CV plus wypełniłem kilka formularzy na stronach różnych agencji pracy i jak na razie odezwała się tylko Pani z firmy OTTO. Czytałem trochę o tej firmie tu na forum i zbyt wesoło to nie wygląda ale czytałem też że zależy sporo od szczęścia.

Za dwa tygodnie mam w Poznaniu rozmowę w tej firmie.
Co myślicie jechać na tę rozmowę? Ciężko to przejść? Bo Pani wspominała że jakieś testy będą.

Drugie to prosiłbym o jakiekolwiek porady co do szukania czegoś za granicą, Holandia, Niemcy, Belgia, Francja :)
Chętniej w sumie bym pojechał do takich krajów gdzie jest mniej Polaków.
Może ktoś zna jakieś strony z ofertami pracy w ogrodnictwie/na magazynach np we Francji?
Jakieś wskazówki, cokolwiek co może pomóc początkującemu.

Po trzecie, jako że wyjeżdżam raczej sam to jeśli ktoś ma zamiar wyjechać w sumie od zaraz za granicę to niech napisze, może razem jakoś pojedziemy.


Po czwarte jak mniej więcej wygląda praca przez Agencję?
Jest jakakolwiek szansa że na domkach nie będę mieszkał ze zwierzętami co po pracy myślą tylko o tym jak najtaniej się uchlać/naćpać? Jakie Agencje omijać bo nie wypłacalne np.


Sorka za długi post.
 
 
baileys 
MODERATOR
baileys


Pomogła: 83 razy
Dołączyła: 01 Wrz 2008
Posty: 4392
Skąd: z domu
Wysłany: Śro Sty 09, 2013 10:05 pm   

kopakabana napisał/a:
Chętniej w sumie bym pojechał do takich krajów gdzie jest mniej Polaków

to musisz omijac wlasnie Holandie , Anglie , Niemcy .
_________________
Benzyna drozeje gdyz z powodu podwyzek cen paliwa zdrozal jej transport
 
 
ewcia.pol 
Mega gaduła

Pomogła: 15 razy
Dołączyła: 20 Maj 2008
Posty: 1071
Skąd: GLD
Wysłany: Śro Sty 09, 2013 10:15 pm   

baileys napisał/a:
kopakabana napisał/a:
Chętniej w sumie bym pojechał do takich krajów gdzie jest mniej Polaków

to musisz omijac wlasnie Holandie , Anglie , Niemcy .


najlepiej proponuje poszukac w afrykanskich krajach,bo prawie cala europe polacy opanowali.
 
 
kopakabana 
Poczatkujacy

Dołączył: 09 Sty 2013
Posty: 3
Skąd: Wielkopolska
Wysłany: Śro Sty 09, 2013 10:18 pm   

baileys napisał/a:
kopakabana napisał/a:
Chętniej w sumie bym pojechał do takich krajów gdzie jest mniej Polaków

to musisz omijac wlasnie Holandie , Anglie , Niemcy .


No ja wiem że tam jest ich sporo ale w ostateczności jakoś bym dał radę. Najbardziej mnie przeraża mieszkanie, w tej chwili mieszkam sam więc wizja mieszkania w 9 osób na 2-3 pokojach nie wygląda zbyt ciekawie.

Jak ktoś pracuje w OTTO lub przez inną Agencję w Holandii/Niemczech/Francji to prosiłbym o kontakt :)

Generalnie to nie chodzi o by wyjechać po to by odkładać jak najwięcej pieniędzy tylko o to by zmienić otoczenie, więc to może być praca nawet na Białorusi czy Macedonii. No ale wiadomo jak już wyjeżdzać to lepiej tam gdzie więcej płacą ale to nie jest konieczne.
Ostatnio zmieniony przez kopakabana Śro Sty 09, 2013 10:22 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
ewcia.pol 
Mega gaduła

Pomogła: 15 razy
Dołączyła: 20 Maj 2008
Posty: 1071
Skąd: GLD
Wysłany: Śro Sty 09, 2013 10:27 pm   

kopakabana napisał/a:


No ja wiem że tam jest ich sporo ale w ostateczności jakoś bym dał radę. Najbardziej mnie przeraża mieszkanie, w tej chwili mieszkam sam więc wizja mieszkania w 9 osób na 2-3 pokojach nie wygląda zbyt ciekawie.


jesli planujesz wyjechac przez biuro,ktore oferuje tobie zakwaterowanie,to musisz wziac to pod uwage,ze w wiekszosci przypadkow wlasnie takie warunki lub bardzo zblizone otrzymasz, niestety.
 
 
kopakabana 
Poczatkujacy

Dołączył: 09 Sty 2013
Posty: 3
Skąd: Wielkopolska
Wysłany: Śro Sty 09, 2013 10:33 pm   

ewcia.pol napisał/a:
kopakabana napisał/a:


No ja wiem że tam jest ich sporo ale w ostateczności jakoś bym dał radę. Najbardziej mnie przeraża mieszkanie, w tej chwili mieszkam sam więc wizja mieszkania w 9 osób na 2-3 pokojach nie wygląda zbyt ciekawie.


jesli planujesz wyjechac przez biuro,ktore oferuje tobie zakwaterowanie,to musisz wziac to pod uwage,ze w wiekszosci przypadkow wlasnie takie warunki lub bardzo zblizone otrzymasz, niestety.


Dzięki za odpowiedź. Jeśli można wiedzieć to mieszkasz za granicą? Jeśli tak to jak myślisz, na pierwszy raz, na pierwszy wyjazd to lepiej przez Agencję jechać czy pojechać w ciemno i na miejscu szukać? Mam odłożone tylko 2000zł więc w ciemno chyba za mało.
I np jadąc przez Agencję jest możliwość po jakimś czasie wynajęcia pokoju na własną rękę czy lepiej nie bo czytałem że ktoś tak zrobił to nagle mu dawali mniej godzin.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group