NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Flora i Fauna w NL
Autor Wiadomość
Lutek 
Gaduła

Dołączył: 30 Mar 2007
Posty: 168
Skąd: Skandynawia
Wysłany: Śro Lis 28, 2007 12:10 pm   Flora i Fauna w NL

Proponuje nowy bardzo ciekawy temat o Florze i Faunie w NL. Za namowa Moderatora :D
Ludzie chca pisac i czytac co sie ma podobac moderatorom czy forumowiczom?
Ciekawy jestem jak ten temat (flora i fauna) sie rozwinie ?

No wiec kochani jak oceniacie flore i faune w NL?
 
 
taka sobie laska
Poczatkujacy


Dołączył: 24 Lis 2007
Posty: 6
Wysłany: Śro Lis 28, 2007 12:50 pm   

Witam,

Rozpocznij sam ten temat, zakrec towarzystwo do rozmowy .Wypowiedz sie pierwszy, a reszta powie dalej co o tym sadzi i czy sie z toba zgadza.
Co ci sie tu podoba a co nie, jak oceniasz flore i faune w Holandii?

Jakie parki narodowe odwiedziles, rezerwaty przyrody.Moze nawet rezerwaty lesne??? :023:
Podziel sie swoimi wrazeniami... Tylko nie wklejaj z google...(nie obrazajac) :D

Najlepiej jakbys mial z tych wycieczek super zdjecia...?

Ja nie mam nic do powiedzenia.Klikne w google i znajde.A jesli tam bede napewno sie podziele z toba moimi wrazeniami.

Mysle ze rozpoczoles ten temat troche po presja badz probujesz sie odegrac na tym ze nie kazdy temat na tym forum jest pochwalany i welkom przez moderatorow badz forumowiczow....
tak jak sam sugerujesz ......ze ludzie chca pisac i czytac co sie ma podobac moderatorom czy forumowiczom.... :idea:

Mysle ze wystarczyloby bys podal tylko nowy temat Flora i Fauna w NL, bez zlosliweg dodatku ze jest to namowa moderatora :wink:
 
 
Lutek 
Gaduła

Dołączył: 30 Mar 2007
Posty: 168
Skąd: Skandynawia
Wysłany: Śro Lis 28, 2007 1:16 pm   

taka sobie laska napisał/a:
...
Mysle ze rozpoczoles ten temat troche po presja badz probujesz sie odegrac na tym ze nie kazdy temat na tym forum jest pochwalany i welkom przez moderatorow badz forumowiczow....
tak jak sam sugerujesz ......ze ludzie chca pisac i czytac co sie ma podobac moderatorom czy forumowiczom.... :idea:

Mysle ze wystarczyloby bys podal tylko nowy temat Flora i Fauna w NL, bez zlosliweg dodatku ze jest to namowa moderatora :wink:


Zgadza sie. Moderator stwierdzil ze temat w ktorym uczestniczylem jest niezbyt ciekawy (mimo ze rozmowa sie toczyla) wiec go zamknal i poradzil taki oto wlasnie temat :D

ja tez nie mam nic do dodania :cry:
 
 
taka sobie laska
Poczatkujacy


Dołączył: 24 Lis 2007
Posty: 6
Wysłany: Śro Lis 28, 2007 1:25 pm   

Po to sa moderatorzy i administrator.To oni trzymaja reke na tym forum zeby temat zamykac albo otwierac.
Skoro szybko zauwazaja ze pomalu zaczynamy (wirtualnie) stawac sobie na odciski, lub temat jest za sliski maja prawo zamykac temat.
Nie wiem w jakim ty temacie brales udzial, widzocznie mieli jakies tam do tego seki...

Pozdrawiam :wink:

Ale moze ta Fauna i Flora sie rozkreci ..... :D
 
 
Lutek 
Gaduła

Dołączył: 30 Mar 2007
Posty: 168
Skąd: Skandynawia
Wysłany: Śro Lis 28, 2007 1:46 pm   

taka sobie laska napisał/a:
Po to sa moderatorzy i administrator.To oni trzymaja reke na tym forum zeby temat zamykac albo otwierac.
Skoro szybko zauwazaja ze pomalu zaczynamy (wirtualnie) stawac sobie na odciski, lub temat jest za sliski maja prawo zamykac temat.
Nie wiem w jakim ty temacie brales udzial, widzocznie mieli jakies tam do tego seki...

Pozdrawiam :wink:

Ale moze ta Fauna i Flora sie rozkreci ..... :D


jest wiele tematow wg mnie bez sensu
jezeli nikt nie dostaje ostrzezen, dyskusja sie toczy, nawet o blachych powodach, czasem dla zartu to czy to jest powod do zamkniecia?

jakby nie bylo jest to dzial "Pogaduchy"

Flora i fauna na pewno sie nie rozkreci, chyba ze moderator sie przylaczy. Bo nie mozna komus na sile wmawiac ktory temat jest ciekawszy a ktory nie.
 
 
taka sobie laska
Poczatkujacy


Dołączył: 24 Lis 2007
Posty: 6
Wysłany: Śro Lis 28, 2007 1:54 pm   

:023:
 
 
Renata_H
PRZYJACIEL FORUM


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 22 Lut 2007
Posty: 425
Skąd: Den Haag
Wysłany: Śro Lis 28, 2007 1:59 pm   

To ja zaczne na temat ptakow:
latem siedzac pieknym popoludniem tonacym w blaskach slonca balkonie, delektujac sie herbatka z mlekiem zauwazylam na polbiskim drzewie zielonego ptaszka (bez kosmatych skojarzen)... Myslalam ze to komus papuzka zwiala z klatki. Po rozmowie z koleznaka dluzej mieszkajaca w NL wiem ze to dosc popularny tu widok, ze to zyjace na wolnosci ptaki... Podoba mi sie tu Hagse Bos, duuuzo ptakow choc absolutnie nie cierpie tych "morskich szczurow"mew albatrosow, cale szczescie ze mieszkam dalej od morza i tu tak wiele ich nie widac, wciaz w pamieci mam ogladany w dziecinstwie film Hitchcocka brr...

Niestety latem nie mialam sil by wybrac sie do ogrodu japonskiego w Hadze, slyszalam ze to miejsce jest warte obejrzenia.. Kos poleci?

A poza tym okropnie sie ciesze ze moja propozycja spotkala sie z tak przychylna reakcja - Lutek pifko dla Ciebie :202:

:112:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group