NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Praca w Storteboom w Nijkerk przez OTTO
Autor Wiadomość
mustafa77 
Poczatkujacy

Dołączył: 02 Wrz 2009
Posty: 16
Wysłany: Pią Mar 22, 2013 3:48 pm   Praca w Storteboom w Nijkerk przez OTTO

Witam.Może ktoś pracował lub pracuje w Storteboom Nijkerk przez OTTO.Proszę o opinie,
jak to wygląda z godzinami,czy panuje terror w pracy no i najważniejsze jak z zarobkami.
Z góry dziękuję
 
 
YANNOSICK 
Super gaduła
Cogito ergo sum


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 04 Sie 2007
Posty: 389
Skąd: Zeeland
Wysłany: Pią Mar 22, 2013 6:51 pm   

Zarobków nie ma. Terror wszechobecny. Godziny mają około 60 minut.

Naprawdę ktoś jeszcze poważnie traktuje oferty Otto ??!!
_________________
If You always follow, You will never lead.
 
 
mustafa77 
Poczatkujacy

Dołączył: 02 Wrz 2009
Posty: 16
Wysłany: Sob Mar 23, 2013 12:19 am   Praca w Storteboom w Nijkerk przez OTTO

A pracowałeś tam?Czy tylko się naczytałeś opinii od innych na temat OTTO?Z tymi godzinami to mi pomogłeś,dzięki.Ciebie na pewno nie traktuję poważnie!!!
Ostatnio zmieniony przez mustafa77 Sob Mar 23, 2013 12:22 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
YANNOSICK 
Super gaduła
Cogito ergo sum


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 04 Sie 2007
Posty: 389
Skąd: Zeeland
Wysłany: Sob Mar 23, 2013 8:08 am   

Ja wiem ,że już postanowiłeś się tam zahaczyć i szukasz tylko potwierdzenia dla swego wyboru. Znamy to już doskonale bo 99% podobnych pytań na tym forum pochodzi od osób nie zważających na ostrzeżenia. Jedź i kwicz lub daruj sobie i pozostań człowiekiem.
_________________
If You always follow, You will never lead.
 
 
gromak 
Nieśmiały użytkownik

Wiek: 41
Dołączył: 14 Gru 2012
Posty: 78
Skąd: Tilburg
Wysłany: Sob Mar 23, 2013 12:21 pm   

Nie pracowałem, ale słyszałem opinie ludzi którzy mieli zaszczyt uczestniczyć w "projektach" (hrhr) Otto. Odpowiedz Yanosika tłumaczy wszystko, więc nie będę się rozpisywać, wystarczająco jest na forum.
 
 
Traken 
Poczatkujacy

Dołączył: 21 Sty 2011
Posty: 46
Wysłany: Nie Mar 24, 2013 2:44 pm   

Otto dobrze sie kojarzy :043: ...ale z kabaretem nie ma nic wspólnego,choc dzieja sie tam nieraz kabaretowe sceny . Osobiście odradzam, choć nie mialem okazji pracowac z tym pośrednikiem, rozmowy z ludźmi ,którzy korzystali ich usług oraz osobisty kontakt w rozmowie z ich koordynatorami dały jasny obraz przedmiotowego traktowania ludzi . Postów na forum w tym temacie jest cała rzeka wiec chyba wyciagniecie odpowiednich wniosków każdemu kto szanuje siebie nie powinno sprawiać większych problemow.
_________________
Bramy mądrości nigdy nie bywają zamknięte.
 
 
bagniaczka 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 06 Lis 2008
Posty: 955
Skąd: Tilburg
Wysłany: Nie Mar 24, 2013 6:35 pm   

Ej, ludziska :) Znam ludzi, ktorzy pracowali przez Otto i zadnej tragedii nie bylo! Przecietny standard pracy przez uitzendbureau.
_________________
<cenzura>
 
 
isoo 
Poczatkujacy

Dołączyła: 16 Lis 2012
Posty: 10
Skąd: Polska
Wysłany: Nie Mar 24, 2013 9:40 pm   

Pracowałam przez otto jeszcze jakis miesiac temu.
Zarobki.. hm, dla mnie jednej na podstawowe rzeczy stykło. Jakbym miała opłacać rachunki czy kupować coś do domu, to baardzo cieżko.
Ja akurat robiłam w Veghel i moi polscy opiekunowie bardzo spoko.
W glownym biurze otto, tam gdzie robiłąm testy trafil sie pan "co to nie on" -ważny jakby był prezydentem.. przewracał oczami, że w ogole musiał sie podniesc z fotela i przyjsc porozmawiac. Pani robiaca testy miła.. wiec to takie rozne traktowanie.

Ja np. zdążyłam juz sie zwolnic, a jeszcze nawet nie widziałam na oczy mojej karty ubezp. ani umowy. Podejrzewam, ze wysłano mi na stary adres, tak samo jak ostatnią wypłatę, urlopowe i wakacyjne, które przelano mi na zamknięte konto bankowe.
Wiec z przepływem info u nich akurat słabo.
Jak oni cos chca, to dzwonia po 10 razy, ale jak pracownik ma sprawe, to zajęci.
W sprawie mojej zaginionej wypłaty dzwonie i pisze do nich juz chyba 3 tydz.
 
 
DominiqueLV 
Poczatkujacy

Dołączył: 29 Kwi 2011
Posty: 35
Wysłany: Pon Mar 25, 2013 4:20 pm   

Mam kilku znajomych robiących w Otto i będących zadowolonymi. Jeden robi w batavusie przy rowerach a drugi w ah w geldermalsen. Dobry pieniądz i warunki ok .Fakt że słyszałem złe opinie o tej firmie ale nie ma firm doskonałych.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group