NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
formularz z Central Bureau voor de Statistiek
Autor Wiadomość
dikileiden 
Poczatkujacy
diki

Dołączyła: 02 Mar 2007
Posty: 35
Wysłany: Sob Paź 05, 2013 4:53 pm   formularz z Central Bureau voor de Statistiek

Witam , mieszkam w Holandii około 8 lat , od miesiąca co tydzień przysyłają mi spory formularz z centralnego biura statystycznego . Czy jest obowiązek odesłania wypełnionego tego formularza ? Jeżeli istnieje taki temat , to przepraszam i proszę o przekierowanie .
 
 
Gochna H 
MODERATOR


Pomogła: 207 razy
Dołączyła: 24 Gru 2006
Posty: 8362
Wysłany: Sob Paź 05, 2013 7:20 pm   

dikileiden,


na formularzu , masz napisane czy jest to obowiazkowe czy nie
wiec sprawdz...

tylko nie pisz prosze, ze (po osmu latach mieszkania w Holandii ) nie potrafisz znalezc takiej informacji na'' papierze'' ktory otrzymujesz co tydzien

inna opcja) szukaj odpowiedzi na ich stronie


http://www.cbs.nl/nl-NL/m...faq/default.htm
_________________
http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

( ͡° ͜ʖ ͡°).
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Sob Paź 05, 2013 7:21 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
dikileiden 
Poczatkujacy
diki

Dołączyła: 02 Mar 2007
Posty: 35
Wysłany: Sob Paź 05, 2013 7:38 pm   

pytam czy użytkownicy którzy dostali taki formularz odesłali je , czy to jest zbędne . Ponieważ jest tam sporo pytań ''prywatnych '' , o które to nikt obcy nie musi wiedzieć a tym bardziej np. belasting . Bo tak naprawdę nie wiadomo gdzie i kto ''handluje '' tymi danymi .

[ Dodano: Sob Paź 05, 2013 7:41 pm ]
dodam jeszcze że trzeba wypełnić 40 stron , naprawdę raczej nie mam czasu na takie zwierzanie się .
 
 
Gochna H 
MODERATOR


Pomogła: 207 razy
Dołączyła: 24 Gru 2006
Posty: 8362
Wysłany: Sob Paź 05, 2013 7:46 pm   

dikileiden,

Jesli Ci napisze ,ze ja swoj formularz wywalilam na makulature , to pojdziesz za moim
przykladem ?

Ale u mnie pisalo niet verplicht
_________________
http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

( ͡° ͜ʖ ͡°).
 
 
baileys 
MODERATOR
baileys


Pomogła: 83 razy
Dołączyła: 01 Wrz 2008
Posty: 4392
Skąd: z domu
Wysłany: Sob Paź 05, 2013 8:05 pm   

dikileiden napisał/a:
Ponieważ jest tam sporo pytań ''prywatnych '' , o które to nikt obcy nie musi wiedzieć a tym bardziej np. belasting
hmmm prze belastingiem to nie radze cokolwiek zatajac , bo jak sie sami dowiedza to bedzie placz .
co do formularza znalazma cos takiego
Cytat:
Ja, u bent wettelijk verplicht om tijdig statistische gegevens aan het CBS te leveren. Deze verplichting is vastgelegd in de Regeling statistiek WWB, WIJ, IOAW, IOAZ en WWIK van de Staatssecretaris van Sociale Zaken en Werkgelegenheid. De met deze regeling voorgeschreven gegevenslevering heeft betrekking op de SZW-informatiebehoefte. De inhoud van de totale uitvraag, dus zowel die van SZW als die vanuit het CBS, wordt gepubliceerd in de door de directeur-generaal van de statistiek af te kondigen richtlijnen voor de verschillende statistieken. De richtlijnen per statistiek vindt u bij de betreffende statistiek.

Wychodzi na to ze masz obowiazek wypelnienia i odeslania .
http://www.cbs.nl/nl-NL/m...ens-leveren.htm
_________________
Benzyna drozeje gdyz z powodu podwyzek cen paliwa zdrozal jej transport
 
 
rybcia13 
Gaduła

Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 25 Kwi 2010
Posty: 115
Wysłany: Sob Paź 05, 2013 8:50 pm   

Ja tez dostalam taki formularz chyba rok temu i wyrzuciłam. Przyszedł drugi i tam juz pisało, że TRZEBA wypełnic. Zoriblam szybko przez neta, tam chyba podana jest stronka. Pytania raczej ogólne, z tego co pamietam to nic tam na temat Belastingdienst nie było.
 
 
dikileiden 
Poczatkujacy
diki

Dołączyła: 02 Mar 2007
Posty: 35
Wysłany: Sob Paź 05, 2013 9:19 pm   

okay , przyjrzałem się temu formularzowi i jest to nic innego jak tylko veiligheidsmonitor leiden , czyli badanie środowiska jak czujemy się bezpieczni w naszym mieście , to chyba nic ważnego .

[ Dodano: Sob Paź 05, 2013 9:21 pm ]
Ale znalazłem też inny formularz od nich i dotyczył innych pytań dotyczących np. jak żyję , mieszkam , itd. itp.

[ Dodano: Sob Paź 05, 2013 9:22 pm ]
czyli urząd lustrujący społeczeństwo
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group