NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
E&A
Autor Wiadomość
agastepa13 
Mega gaduła
Leniwiec ;-)


Pomogła: 25 razy
Dołączyła: 17 Lis 2007
Posty: 1587
Skąd: z Holandii :)
Wysłany: Śro Paź 30, 2013 12:02 pm   

[quote="REKS"]..... teraz chcialbym pracowac dla E&A tylko czytajac opinie ze BIEGAC trzeba w robocie to watpic zaczynam.... [quote]

zastanawiam sie kto tak naprawde biega, bo u nas nie widzialam ludzi ktorzy by pracowali w przyspieszonym tempie :119: czasem widze, ze maja nawet czas na pogaduszki :033:
_________________
Umiesz liczyć? Licz na siebie ;-)
 
 
REKS
Poczatkujacy

Dołączył: 27 Maj 2013
Posty: 5
Wysłany: Śro Paź 30, 2013 12:03 pm   

dzieki za odp
:038:

a nie wiecie moze czy jest mozliwosc stalej współpracy systemem 7 tyg w holandii i jeden w polsce tak jak jest napisane na stronie???

nosze aparat ortodontyczny i musze sie mekdowac u ortodonty co max 8 tyg?? nie robia kłopotów?? :082:

milego dnia zyczy :039:
 
 
agastepa13 
Mega gaduła
Leniwiec ;-)


Pomogła: 25 razy
Dołączyła: 17 Lis 2007
Posty: 1587
Skąd: z Holandii :)
Wysłany: Śro Paź 30, 2013 12:05 pm   

jesli jest nawal pracy, to Twoj zaplanowany urlop moze zostac odwolany w kazdej chwili....jak w kazdej firmie zreszta... :039:
_________________
Umiesz liczyć? Licz na siebie ;-)
 
 
REKS
Poczatkujacy

Dołączył: 27 Maj 2013
Posty: 5
Wysłany: Śro Paź 30, 2013 12:16 pm   

hey bagniaczka :041:

no domyslam sie zalezy od pracy wszystko

wiem ze te opinie ze biagac trzeba ze ciezko itp pisza glównie NIEOGARY co sobie w pracy nie radza dlatego nie biore na powaznie wszystkich pracowalem jako order i mi sie podobalo nie jest monotonnie ciezko ja pracowalem w Action i mialem 105 pudelek norme dla mnie byl to lajcik :083:

no i troche lipa ze nie mozna swoim samochodem jechac za pierwszym razem dobrze jest byc mobilnym zakupy tudziez inne wycieczki kiedy sie chce a nie byc uzleznionym od innych :033:

no ale suma sumarum mam opcje zeby wyjechac i zamierzam skorzystac chociaz czeka mnie misja jeszce w PL kawal drogi do Opola na rejestracje potem Bartus do NL :073:

pozdro :037:
 
 
agastepa13 
Mega gaduła
Leniwiec ;-)


Pomogła: 25 razy
Dołączyła: 17 Lis 2007
Posty: 1587
Skąd: z Holandii :)
Wysłany: Śro Paź 30, 2013 12:22 pm   

REKS napisał/a:
hey bagniaczka :041:

no domyslam sie zalezy od pracy wszystko

wiem ze te opinie ze biagac trzeba ze ciezko itp pisza glównie NIEOGARY co sobie w pracy nie radza dlatego nie biore na powaznie wszystkich pracowalem jako order i mi sie podobalo nie jest monotonnie ciezko ja pracowalem w Action i mialem 105 pudelek norme dla mnie byl to lajcik :083:

no i troche lipa ze nie mozna swoim samochodem jechac za pierwszym razem dobrze jest byc mobilnym zakupy tudziez inne wycieczki kiedy sie chce a nie byc uzleznionym od innych :033:

no ale suma sumarum mam opcje zeby wyjechac i zamierzam skorzystac chociaz czeka mnie misja jeszce w PL kawal drogi do Opola na rejestracje potem Bartus do NL :073:

pozdro :037:


podpisac umowe w PL musisz osobiscie, wiec jak piszesz czeka Cie wycieczka do ktoregos biura (jak sie domyslam jestes z drugiego konca PL). Ale odnosnie wyjazdu, to bym sie probowala dogadac, ze jaki jest sens jechac przez pol PL, zeby wsiasc do autobusu, a w tym czasie juz bys nadrobil sporo drogi do NL w inny sposob. Wydaje mi sie, ze wszystko jest do dogadania :039: Powodzenia!
A gdzie jedziesz jesli mozna spytac?

ps. jestem agastepa13 nie bagniaczka.... ;-)
_________________
Umiesz liczyć? Licz na siebie ;-)
 
 
REKS
Poczatkujacy

Dołączył: 27 Maj 2013
Posty: 5
Wysłany: Śro Paź 30, 2013 2:11 pm   

a no tak siema Aga

jeszcze nic dokladnie nie wiem

wiadomo ze nie chce im stawiac warunków na poczatku ale wyjazd swoim samochodem bedzie mi na reke tak jak pisalem wczesniej lubie aktywnie spedzac czas po pracy :033:
mieszkanie tez sie liczy chcialbymm gdzies na chacjende sie wbic a nie na jakis tam klasztor czy cos a najlepiej zeby kolezanki jakies były

wybieram sie do nich na dniach i zastanawiam sie jak zagadac do nich zeby sie zgodzili na wyjazd swoim samochodem i zeby wszystko było ok jak przyjade bo chcialbym na dluzej wyjechac


wszystkich pracujacych pozdrawiam :035:
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Pią Lis 01, 2013 10:36 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Lomotomo
Poczatkujacy

Dołączył: 17 Paź 2013
Posty: 9
Wysłany: Śro Paź 30, 2013 11:06 pm   

Jakie są teraz szanse na pracę w wyżej wymienionej firmie? bo rozumie że sezon się kończy ale zastanawiam się czy się doczekam na wyjazd np do sortowania/pakowania, niech ktoś mnie sprowadzi na ziemie,
I jeszcze jedno jak to jest z tymi stawkami ile 21-latek zarobi i ile mu zostanie na czysto np przy 40godz. na tydzień? 4,3 to dużo na czysto ? bo jest mi znana firma która tyle oferuje przy takiej pracy.
 
 
Kubo1985
Nieśmiały użytkownik

Dołączył: 16 Sie 2012
Posty: 88
Skąd: Tilburg
Wysłany: Czw Paź 31, 2013 10:39 pm   

Prosto z mostu piszę i na wstępie piszę że nie jestem ,,NIEOGAREM" że do magazynów AH przez E&A nie opłaca się jechać. Jest tylu ludzi nawalone że pracuje się po 3 dni (na rękę mieszkajac na prywatnej chacie wychodzi ci jakies 280e - dla niektórych nie wystarcza na tydzień - odrazu pisze żeby wyprzedzić bezsensowne komentarze że mi wystarcza), musisz naginać w pracy żeby zrobić normę ale nie dlatego że jesteś nieogarnięty tylko dlatego że bezmózgie yetii zapieprzają po 160% normy czym powodują niższą ilość dni w pracy mi i innym ludziom i przeszkadzają w pracy tobie powodując niejednokrotnie wypadki w pracy.
 
 
agastepa13 
Mega gaduła
Leniwiec ;-)


Pomogła: 25 razy
Dołączyła: 17 Lis 2007
Posty: 1587
Skąd: z Holandii :)
Wysłany: Pią Lis 01, 2013 11:30 am   

Kubo1985 napisał/a:
Prosto z mostu piszę i na wstępie piszę że nie jestem ,,NIEOGAREM" że do magazynów AH przez E&A nie opłaca się jechać. Jest tylu ludzi nawalone że pracuje się po 3 dni (na rękę mieszkajac na prywatnej chacie wychodzi ci jakies 280e - dla niektórych nie wystarcza na tydzień - odrazu pisze żeby wyprzedzić bezsensowne komentarze że mi wystarcza), musisz naginać w pracy żeby zrobić normę ale nie dlatego że jesteś nieogarnięty tylko dlatego że bezmózgie yetii zapieprzają po 160% normy czym powodują niższą ilość dni w pracy mi i innym ludziom i przeszkadzają w pracy tobie powodując niejednokrotnie wypadki w pracy.


nie wszedzie tak jest, rozumiem, ze piszesz o Tilburgu?
_________________
Umiesz liczyć? Licz na siebie ;-)
 
 
Lomotomo
Poczatkujacy

Dołączył: 17 Paź 2013
Posty: 9
Wysłany: Pią Lis 01, 2013 12:07 pm   

agastepa13 napisał/a:
Kubo1985 napisał/a:
Prosto z mostu piszę i na wstępie piszę że nie jestem ,,NIEOGAREM" że do magazynów AH przez E&A nie opłaca się jechać. Jest tylu ludzi nawalone że pracuje się po 3 dni (na rękę mieszkajac na prywatnej chacie wychodzi ci jakies 280e - dla niektórych nie wystarcza na tydzień - odrazu pisze żeby wyprzedzić bezsensowne komentarze że mi wystarcza), musisz naginać w pracy żeby zrobić normę ale nie dlatego że jesteś nieogarnięty tylko dlatego że bezmózgie yetii zapieprzają po 160% normy czym powodują niższą ilość dni w pracy mi i innym ludziom i przeszkadzają w pracy tobie powodując niejednokrotnie wypadki w pracy.


nie wszedzie tak jest, rozumiem, ze piszesz o Tilburgu?

To możesz powiedzieć gdzie jak jest? Gdzie lepiej się jakie osoby sprawdzają? Gdzie polecisz jechać a gdzie uważać. Bo to cięzki orzech wybrać odpowiednią ofertę, kontrakty są ma 6miesięcy a niemal każda praca zapowiada się monotonnie. Jeśli to nie problem pisz na priv. żeby nie oczerniać.Pozdrawiam
 
 
agastepa13 
Mega gaduła
Leniwiec ;-)


Pomogła: 25 razy
Dołączyła: 17 Lis 2007
Posty: 1587
Skąd: z Holandii :)
Wysłany: Pią Lis 01, 2013 1:43 pm   

Lomotomo napisał/a:
agastepa13 napisał/a:
Kubo1985 napisał/a:
Prosto z mostu piszę i na wstępie piszę że nie jestem ,,NIEOGAREM" że do magazynów AH przez E&A nie opłaca się jechać. Jest tylu ludzi nawalone że pracuje się po 3 dni (na rękę mieszkajac na prywatnej chacie wychodzi ci jakies 280e - dla niektórych nie wystarcza na tydzień - odrazu pisze żeby wyprzedzić bezsensowne komentarze że mi wystarcza), musisz naginać w pracy żeby zrobić normę ale nie dlatego że jesteś nieogarnięty tylko dlatego że bezmózgie yetii zapieprzają po 160% normy czym powodują niższą ilość dni w pracy mi i innym ludziom i przeszkadzają w pracy tobie powodując niejednokrotnie wypadki w pracy.


nie wszedzie tak jest, rozumiem, ze piszesz o Tilburgu?

To możesz powiedzieć gdzie jak jest? Gdzie lepiej się jakie osoby sprawdzają? Gdzie polecisz jechać a gdzie uważać. Bo to cięzki orzech wybrać odpowiednią ofertę, kontrakty są ma 6miesięcy a niemal każda praca zapowiada się monotonnie. Jeśli to nie problem pisz na priv. żeby nie oczerniać.Pozdrawiam


Niemam zamiaru nikogo ani zadnego miejsca oczerniac. Znam tylko jeden oddzial E&A, ktory 'siedzi'w AH i tylko na jego temat moge sie wypowiedziec. :039:
_________________
Umiesz liczyć? Licz na siebie ;-)
 
 
bagniaczka 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 06 Lis 2008
Posty: 955
Skąd: Tilburg
Wysłany: Pią Lis 01, 2013 1:50 pm   

Kubo1985 napisał/a:

na r�k� mieszkajac na prywatnej chacie wychodzi ci jakies 280e - dla niekt�rych nie wystarcza na tydzie�

bezm�zgie yetii zapieprzaj� po 160% normy czym powoduj� ni�sz� ilo�� dni w pracy mi i innym ludziom i przeszkadzaj� w pracy tobie powoduj�c niejednokrotnie wypadki w pracy.


:038:

Dokladnie tak! A ze im 280e na tydz. nie wystarcza, to oczywiste. "Wspomagacze" do zapieprzania kosztuja.
_________________
<cenzura>
 
 
Lomotomo
Poczatkujacy

Dołączył: 17 Paź 2013
Posty: 9
Wysłany: Sob Lis 02, 2013 12:10 am   

agastepa13 napisał/a:
Lomotomo napisał/a:
agastepa13 napisał/a:
Kubo1985 napisał/a:
Prosto z mostu piszę i na wstępie piszę że nie jestem ,,NIEOGAREM" że do magazynów AH przez E&A nie opłaca się jechać. Jest tylu ludzi nawalone że pracuje się po 3 dni (na rękę mieszkajac na prywatnej chacie wychodzi ci jakies 280e - dla niektórych nie wystarcza na tydzień - odrazu pisze żeby wyprzedzić bezsensowne komentarze że mi wystarcza), musisz naginać w pracy żeby zrobić normę ale nie dlatego że jesteś nieogarnięty tylko dlatego że bezmózgie yetii zapieprzają po 160% normy czym powodują niższą ilość dni w pracy mi i innym ludziom i przeszkadzają w pracy tobie powodując niejednokrotnie wypadki w pracy.


nie wszedzie tak jest, rozumiem, ze piszesz o Tilburgu?

To możesz powiedzieć gdzie jak jest? Gdzie lepiej się jakie osoby sprawdzają? Gdzie polecisz jechać a gdzie uważać. Bo to cięzki orzech wybrać odpowiednią ofertę, kontrakty są ma 6miesięcy a niemal każda praca zapowiada się monotonnie. Jeśli to nie problem pisz na priv. żeby nie oczerniać.Pozdrawiam


Niemam zamiaru nikogo ani zadnego miejsca oczerniac. Znam tylko jeden oddzial E&A, ktory 'siedzi'w AH i tylko na jego temat moge sie wypowiedziec. :039:

Ok więc domyślam się ze chodzi o zbieranie zamówień, możesz mi powiedzieć coś o niej wiem ze zbiera sie zamówienia za pomocą słuchawek lub skanera , na wózka albo paleciaku(?) z tego co zapamiętałem, bo miałem dwie oferty ale boje się tych norm tego stresu tej pogoni i niewiem czy słusznie, bo z drugiej strony takie ręczne noszenie paczek/kompletowanie, wydaję się całkiem ciekawym zajęciem, ale to tylko wyborażenia, więc prosze napisz czy to robota do której trzeba mieć jakieś szczególne preferencje czy dużo osób odpada ...
 
 
Kubo1985
Nieśmiały użytkownik

Dołączył: 16 Sie 2012
Posty: 88
Skąd: Tilburg
Wysłany: Śro Lis 06, 2013 2:58 am   

Ja siedzę w Tilburgu w AH przez E&A i zdrowo odradzam tą miejscówkę! Porażka nie praca. Tyle się teraz ludzi najechało ze po 3 dni kazdy robi czyli mieszkajac na prywatnej chacie (gdzie musisz opłacic sobie sam ubezpieczenie, wode gaz prąd i jedzenie oczywiscie) wychodzi ci około 290e na ręke :/ porażka
 
 
Lomotomo
Poczatkujacy

Dołączył: 17 Paź 2013
Posty: 9
Wysłany: Śro Lis 06, 2013 11:24 pm   

Pytanie mam, zastanawiam się praca przy zbieraniu zamówień odbywa się wyłącznie na wózkach ? Słyszałem coś o paleciakach(?), co by mi bardziej odpowiadało bo na wózków trochę wydaje się stresująco.
I jeśli chodzi o firmę Hessing, czy podpisując umowę na dany dziale np myjce, produkcji, pracuję i wyłącznie tam ? czy jest jeśli nie będę 'dawał rady' albo mi się nie spodoba robota to moge ją zmienić albo sami mogą mnie gdzies rzucić nawet jak sobie bede radził z braku osób na innym oddziale czy wyłacznie dosyłają do PL i tam muszę tak jakby od wszystko zaczynać.
Ps. Czy wszędzie robi się niskiej temperaturze ? Których miejsc sie ona tyczy
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group