NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Akt urodzeniagdzie
Autor Wiadomość
jadwiga25 
Poczatkujacy

Dołączyła: 24 Maj 2009
Posty: 10
Skąd: Rotterdam
  Wysłany: Pon Lis 25, 2013 6:03 pm   Akt urodzeniagdzie

Witam mam takie pytanie,czy moglby mi ktos powiedziec, czy jesli dziecko urodzilo sie w schiedam to jego unijny akt urodzenia wyda mi gemeente schiedam, jesli tak to czy dostane go w ten sam dzien i czy mmusze sie wczesniej umowic.Jesli moglby mi ktos pomoc to bardzo dziekuje :039:
 
 
marta75 
Gaduła
marta75

Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 26 Cze 2010
Posty: 159
Skąd: krakow-veenendaal
Wysłany: Pon Lis 25, 2013 8:30 pm   

Trzeba pojsc do gminy I zarejestrowac urodzenie dziecka ,bodajze ma sie na to 3 dni I tam tez wydadza akt urodzenia.nie trzeba sie umawiac na rejestracje
Ostatnio zmieniony przez marta75 Pon Lis 25, 2013 8:30 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
jadwiga25 
Poczatkujacy

Dołączyła: 24 Maj 2009
Posty: 10
Skąd: Rotterdam
Wysłany: Pon Lis 25, 2013 8:36 pm   

a jesli dziecko sie juz urodzilo jakis czas temu i mam akt tylko ze szpitala a potrzebuje unijny to otrzymam go bez problemu
 
 
agastepa13 
Mega gaduła
Leniwiec ;-)


Pomogła: 25 razy
Dołączyła: 17 Lis 2007
Posty: 1587
Skąd: z Holandii :)
Wysłany: Wto Lis 26, 2013 10:54 am   

jadwiga25 napisał/a:
a jesli dziecko sie juz urodzilo jakis czas temu i mam akt tylko ze szpitala a potrzebuje unijny to otrzymam go bez problemu


tzn. masz akt ze szpitala, ale zostal zalatwiony poprzez pracownika gminy, jak rozumiem? Bo jesli nie, to danych Twojego dziecka nie bedzie w gminie, w ktorej sie urodzilo.
Moja dzidzia urodzila sie w szpitalu, polozna automatycznie umowila mojego partnera na rozmowe z pracownikiem urzedu w szpitalu, celem zarejestrowania narodzin dziecka. Jak ostatnio potrzebowalam unijny akt urodzenia, to zalatwilam to korespondencyjnie. Przez DigiD zameldowalam sie na stronie gminy, wypelnilam wniosek, jaki dokument potrzebuje, dostalam potwierdzenie, nr konta, na ktory mialam przelac kwote nalezna za dokument i za 2 dni mialam akt w skrzynce pocztowej.
_________________
Umiesz liczyć? Licz na siebie ;-)
Ostatnio zmieniony przez agastepa13 Wto Lis 26, 2013 10:55 am, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Panicelinka 
MODERATOR
panicelinka

Pomogła: 36 razy
Dołączyła: 01 Kwi 2009
Posty: 2325
Wysłany: Pią Lis 29, 2013 1:39 pm   

agastepa13 napisał/a:
Moja dzidzia urodzila sie w szpitalu, polozna automatycznie umowila mojego partnera na rozmowe z pracownikiem urzedu w szpitalu, celem zarejestrowania narodzin dziecka


o u mnie nie ma tak dobrze , trzeba samemu umowic sie telefonicznie na wizyte w gemeente i jest na to tylko trzy dni ,potem to mozna ...ale zaplacic kare

http://zwanger.jongegezin...de-gemeente.htm
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group