NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Gochna H
Sob Sty 04, 2014 10:44 am
Moja dziewczyna jest wciazy, mam wiele pytan.Prosze o pomoc.
Autor Wiadomość
maciej323
Poczatkujacy
Maciej

Dołączył: 03 Sty 2014
Posty: 1
  Wysłany: Pią Sty 03, 2014 3:03 am   Moja dziewczyna jest wciazy, mam wiele pytan.Prosze o pomoc.

Witam . Przyjechalem z dziewczyna do holanddi dwa miesiace temu i od tamtej pory oboje pracujemy przez caly czas , mamy zwykla umowe na 6 miesiecy z mozliwoscia przedluzenia oczywiscie pracujemy przez zwykle biuro...Mieszkamy na mieszkaniu ktore dostalismy od biura tak samo jak ubezpieczeni jestesmy przez biuro. Moja dziewczyna zaszla wciazy w trakcie pobytu tutaj , jest w jakims 5-7 tygodniu tak przynajmniej wychodzi z testu ktory zrobia i obliczyla z ostatniej miesiaczki.Chcieli bysmy zostac w holandi przynajmniej jeszcze jakis rok lub dluzej zalezy wszystko od sytuacji materialnej ktora nie jest zaciekawa niestety....Wybieramy sie nie dlugo do lekarza polskiego na bbadanie czy wszystko jest wporzadku. Prosze mi udzielic wszystkich wskazowek dotyczacych czy moja dziewczyne nie zwalnia z pracy jak sie dowiedza o ciazy, czy bedzie mogla dostawac jakies pieniazki . Co wogole mamy robic czy mamy wynajac sami mieszkanie , sami wykupic ubezpieczenie ,jak wyglada sprawa zameldowania i tych wszystkich oplat . Boje sie poprostu ze bedziemy mieli bardzo ciezko.O co mozemy sie starac , jakies pieniadze do mieszkania , zasilek itp. Wiem ze ten temat byl poruszany setki razyy ale w zadnym nie moge sie wszystkiego doczytac . Takze bardzo prosze o wszystkie potrzebne informacje . z gory bardzo dziekuje.
 
 
Gochna H 
MODERATOR


Pomogła: 207 razy
Dołączyła: 24 Gru 2006
Posty: 8362
Wysłany: Pią Sty 03, 2014 11:38 am   

maciej323,


Cytat:
Co wogole mamy robic czy mamy wynajac sami mieszkanie , sami wykupic ubezpieczenie


tak sie sklada, ze nikt za was tego nie zrobi sami musicie postarac sie o mieszkanie i ubezpieczenie

w jednym temacie nie uzyskasz odpowiedzi na tak zroznicowane pytania, zacznij moze od tego


http://forum.niedziela.nl...er=asc&start=30

http://forum.niedziela.nl/viewtopic.php?p=173164
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Pią Sty 03, 2014 11:39 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group