NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Polen overspoelen ons land
Autor Wiadomość
kindzal 
Super gaduła


Dołączył: 25 Cze 2007
Posty: 229
Skąd: Tilburg
Wysłany: Pon Lis 26, 2007 1:11 pm   Polen overspoelen ons land

Kolejny skandaliyzujacy artykul,o Polakach w Holandii ukazal sie w sobote w Telegrafie. Dla osob znajacych jez. niderlandzki link:

http://www.telegraaf.nl/b...n_ons_land.html

Ten kawalek podniosl mi temperature :

"In de krant een verhaal van een café-eigenaar in Rotterdam die het liefst 'verboden voor Polen' op zijn deur zou hangen. '80% van die Polen zijn malloten. Het is smerig volk. Ze hebben geen manieren en geen respect voor vrouwen. Wat mij betreft hadden ze die Muur mogen laten staan."
 
 
kindzal 
Super gaduła


Dołączył: 25 Cze 2007
Posty: 229
Skąd: Tilburg
Wysłany: Pon Lis 26, 2007 1:21 pm   

I jeszcze to :

http://www.nieuwnieuws.nl...spoelen_nl.html :evil:
 
 
kapitanklos
Poczatkujacy

Dołączył: 01 Paź 2007
Posty: 49
Skąd: Haga
Wysłany: Pon Lis 26, 2007 8:36 pm   

Wypowiedz p.barmana z Rotterdamu to przyklad typowo holenderskiej gruboskurnosci z domieszka ignorancji. (Moja sasiadka z gory, holenderka, do dzis sadzi, ze nasi kolorowi i nadodatek mowiacy po hindusku sasiedzi to: " Die Polen he?" ).

Poza tym: takich knajp raczej nie chadzaja przyzwoici ludzie.


Pozdro
Krzysiek
 
 
kindzal 
Super gaduła


Dołączył: 25 Cze 2007
Posty: 229
Skąd: Tilburg
Wysłany: Pon Lis 26, 2007 10:01 pm   

To mnie rozbawilo:" Wypowiedz p.barmana z Rotterdamu to przyklad typowo holenderskiej gruboskurnosci z domieszka ignorancji. "
A moze bysmy nazwali to po imieniu ?
Jest to przejaw typowo holenderskiego rasizmu,z domieszka cynizmu !
Prawde mowiac to mnie to juz przestalo zadziwiac,biorac pod uwage dluga historie holenderskiego rasizmu i nazizmu .
Prosze nie zapominac ze w czasie 2 Wojny Swiatowej,Holendrzy wslawili sie tym ze bronili wlasnego bytu panstwowego,przez tylko kilka dni,a bedac pod okupacja,wystawili najwieksza kolaboracyjna, ochotnicza jednostke SS !
A oto fotka dziadka,tego barmana z Rotterdamu :

http://i208.photobucket.c...nd/legioen1.jpg
 
 
markanoid
Poczatkujacy

Dołączył: 30 Lip 2007
Posty: 8
Wysłany: Wto Lis 27, 2007 10:08 pm   

No i brawo polacy pijcie kurde wiecej róbcie wiecej zadym i ubierajcie sie tak dalej jak sie ubieracie i to samo do kobiet polek. Ja nie kresle wszystkich ale ludzie !!!! wstydzcie sie ze taka opinie wyrabiacie !
 
 
Kuba 
Nieśmiały użytkownik

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 07 Lut 2007
Posty: 76
Skąd: Zoetermeer/Gdynia
Wysłany: Śro Lis 28, 2007 6:11 pm   

A ja generalnie mam w dupie co mysla o NAS holendrzy. Jakis czas temu mialem taka przygode, ze koszac trawe w parku podszedl do mnie starszy gosc po chwili pyta czy jestem polakiem. Oczywiscie przytaknalem i .... zaczol mi dziekowac za oswobodzenie z pod okupacji. Mowil ze to nie prawda ze amerykanie ich wybawili ale polacy i kanadyjczycy. Uroslem oczywiscie no apotem opowiadal jak to bylo kiedy na poczatku trzymali go na muszcze gadalismy prawie godzine. Nie bede wiecej nudzil ale i takie chwile sie zdarzaja :)
Pozdrawiam
_________________
Tak jestem honofobem
GA 1929
 
 
kmiecik74 
Poczatkujacy

Wiek: 50
Dołączył: 20 Paź 2007
Posty: 47
Skąd: a taki se hamburg
Wysłany: Śro Lis 28, 2007 8:44 pm   

wlasnie moze takie chwile bedziemy przytaczac na forum a nie kto komu wyklepal miske lub ze ostatnio znow kolesoie sie pobili w klubie bilardowym i poszly noze w ruch. to chyba ciekawsze. prawda i milsze dla ucha. pozdrawiam.Kuba to super post jaki czytalem i moje uznania dla ciebie kolego. tak trzymac
_________________
. Idz albo giń.
 
 
kindzal 
Super gaduła


Dołączył: 25 Cze 2007
Posty: 229
Skąd: Tilburg
Wysłany: Pią Gru 07, 2007 3:28 pm   

Wiesci dotarly juz do Polski,oto co pisze Gazeta Wyborcza :

Holenderskie gminy skrzyknęły się, by wspólnymi siłami poradzić sobie z problemami polskiej imigracji zarobkowej, bez której żyć się nie da, ale z którą żyć im coraz trudniej ....

http://www.gazetawyborcza.pl/1,75248,4739419.html
 
 
RobKAM 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomogła: 17 razy
Dołączyła: 25 Wrz 2007
Posty: 666
Skąd: Rotterdam
Wysłany: Pią Gru 07, 2007 3:42 pm   

Zwroccie uwage na opinie pod artykulem,zwlaszcza tego co tych prymitywnych Polakow widzial.Rece opadaja.
 
 
Justine 
Super gaduła


Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 03 Cze 2007
Posty: 209
Skąd: Eindhoven
Wysłany: Pią Gru 07, 2007 10:33 pm   

Dżizys Ludzie....

Dajcie sobie spokój z tymi artykułami, filmami itp. Sami siebie nakręcacie. Przecież chyba już każdy sobie zdaje sprawę z tego jak jest.
A jak? Nie jest fajnie i tyle. Nie rozumiem tylko po co wyszukiwać i nakręcać się, że znowu coś ktoś napisał...
_________________
Work like you don't need the money,
Love like you've never been hurt,
And dance like no one's watching.
 
 
Magda W 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomogła: 3 razy
Wiek: 45
Dołączyła: 09 Lut 2007
Posty: 553
Skąd: Zoetermeer / Gdynia
Wysłany: Sob Gru 08, 2007 12:00 pm   

Justine napisał/a:
Dżizys Ludzie....

Dajcie sobie spokój z tymi artykułami, filmami itp. Sami siebie nakręcacie. Przecież chyba już każdy sobie zdaje sprawę z tego jak jest.
A jak? Nie jest fajnie i tyle. Nie rozumiem tylko po co wyszukiwać i nakręcać się, że znowu coś ktoś napisał...


Witam dobrze powiedziane a ja dodam tyle ze w kazdej nacji sa ludzie i taborety a to ze czepiaja sie Polakow to chyba spowodowane jest tym ze czuja sie zagrozeni bo nikt nam nie zarzuci ze jestesmy leniami czy ze mamy 2 lewe rece do roboty .Boja sie o wlasne d..ska i wyszukuja co tylko najgorsze zeby nas osmieszyc zniechecic pracodawcow do nas i cale spoleczenstwo. A my po prostu badzmy soba i niezrazajmy sie co o nas pisza bo chyba kazdy wie jaki jest .A swoja droga nie wiadomo czy te historie nie sa z palca wyssane . A jeszcze dodam ze dlaczego nie czepiaja sie marokancow czy innych narodowosci bo Tylko Polacy sa pracowici i zadnej pracy sie nie boja . Pozdrawiam i Golwy do gory .


Ps. Widocznie naprawde jestesmy cos warci ze cigle o nas wypisuja . Wezcie po uwage np. sasiadow (jak jeszcze mieszkaliscie w Pl) podejrzewam ze nieraz miedzy plotkarami uslyszeliscie co nieco na swoj temat i to nieprawde i tak samo moze byc w tym przypadku gadaja aby gaac Bo widocznie jestesmy warci tych rozmow a to ze zle gadaja to ich sprawa i ja mam to szeroko w D...e bo wiem jaka jestem i jacy sa moi znajomi


Wlasnie widzialam z kuchennego okna mojego glucho - niemego sasiada ciemnej skory jak sie odsikuje w krzakach trzezwy na moich oczach i czy to jest normalne a mial 2 kroki do domu. :oops: :shock:
_________________
Życie jest za krótkie żeby pić marne wino
Życie jest za krótkie by miłości dać zginąć
Życie jest za krótkie żeby się nie spieszyć
Życie jest za krótkie by się nim nie cieszyć
 
 
Kuba 
Nieśmiały użytkownik

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 07 Lut 2007
Posty: 76
Skąd: Zoetermeer/Gdynia
Wysłany: Sob Gru 08, 2007 9:50 pm   

A mi sie wydaje ze wiem czemu jest nagonka na polakow. Wydaje mi sie ze holendrzy boja sie zeby nie bylo z nami tak jak z turkami, marokanami czy senegalami, ze pozakladamy swoje sklepy, kafejki, dyskoteki i bedziemy mieli w dupie ich kulture, nawyki. Duzo ostatnio gadalem z turasem i tak samo jak on smieje sie ze holendrzy nie maja tradycji, nigdy tak naprawde nie przezyli nic nadzwyczajnego. Ich jedyne swieto to dzien krolowej.
Dlatego tez tym bardziej uwazam ze trzeba to zlewac pijacych rodakow i tak nie usprawiedliwimy, ja na przyklad im powtarzam ze nie kazdy polak jest ok i starczy. Kto chce pojac to pojmie a na kaskoopa nie ma rady.
Oni sie boja ze wyskoczy im kolejny pryszcz na dupie tym razem pod tytulem polacy bo z innymi juz sobie poradzic nie moga wiec powtarzam ZLANE.
Nie wazne co mowia, wazne ze w ogole mowia, tzn ze sie interesuja :D
Zdrowko
_________________
Tak jestem honofobem
GA 1929
 
 
Justine 
Super gaduła


Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 03 Cze 2007
Posty: 209
Skąd: Eindhoven
Wysłany: Sob Gru 08, 2007 10:08 pm   

Kuba napisał/a:
Nie wazne co mowia, wazne ze w ogole mowia, tzn ze sie interesuja :D
Zdrowko


To hasło przewodnie Madonny 8)
Tylko że życie to nie showbiznes. I nie zapominajmy, że jesteśmy u NICH.
_________________
Work like you don't need the money,
Love like you've never been hurt,
And dance like no one's watching.
 
 
Kuba 
Nieśmiały użytkownik

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 07 Lut 2007
Posty: 76
Skąd: Zoetermeer/Gdynia
Wysłany: Nie Gru 09, 2007 12:27 pm   

Cytat:
I nie zapominajmy, że jesteśmy u NICH


Ale ze co wyzuca mnie do Polski?
_________________
Tak jestem honofobem
GA 1929
 
 
malgosia
Super gaduła

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 16 Lis 2006
Posty: 296
Wysłany: Nie Gru 09, 2007 1:32 pm   

wiecie, burze sie gdy slysze to u nich. moze dlatego, ze mieszkam tu od prawie 15. lat, pracuje w zawodzie i od tych 15. lat place nienajnizsze podatki, a wiec utrzymuje ICH rzad, gminy i urzedy. w zwiazku z tym nie mam poczucia u nich i chcialabym, aby rodacy, ktorzy tutaj (legalnie ) pracuja mieli swiadomosc, ze oni utrzymuja ten kraj !!!malgosia
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group