NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Parkowanie w centrum Dordrechtu
Autor Wiadomość
bart84 
Poczatkujacy

Dołączył: 12 Lut 2014
Posty: 10
  Wysłany: Pon Lut 24, 2014 12:27 pm   Parkowanie w centrum Dordrechtu

Witam. Mieszkam obecnie w centrum Dordrechtu gzie parkowanie słono kosztuje. Chciałbym się dowiedzieć, czy można wykupić kartę parkingową dla gości np. na miesiąc? Jestem umówiony w stadskantoor, ale chciałbym iść przygotowany do rozmowy, bo holenderski być trudny język.
 
 
Gochna H 
MODERATOR


Pomogła: 207 razy
Dołączyła: 24 Gru 2006
Posty: 8362
Wysłany: Pon Lut 24, 2014 5:33 pm   

najkrotszy okres jaki widnieje na stronie gemeente to pol roku i kosztuje 75euro



Kod:
Heeft u een auto en woont u in een gebied waar alleen met een vergunning geparkeerd mag worden? Dan kunt u een parkeervergunning voor bewoners aanvragen.

Kosten
uw 1e bewonersvergunning: € 75,- per halfjaar
uw 2e bewonersvergunning: € 102,60 per halfjaar
Online regelen
U vult het formulier 'Parkeervergunning (direct regelen)' in (hiervoor heeft u DigiD nodig). Wij sturen de vergunning binnen 3 weken naar u op.




http://cms.dordrecht.nl/i...erkeer/parkeren
 
 
bart84 
Poczatkujacy

Dołączył: 12 Lut 2014
Posty: 10
Wysłany: Wto Lut 25, 2014 11:33 am   

Dziś idę do Gemeente zapytać czy są jakieś karty specjalnie dla gości, bo słyszałem, że można wykupić jakieś zdrapki czy coś.

[ Dodano: Wto Lut 25, 2014 6:51 pm ]
Sorry za post pod postem, ale może kogoś ta informacja zainteresować. Byłem w gemeente i kupiłem książeczkę parkingową z 15 kartami - zdrapkami za 17 euro, co jest bardzo rozsądną ceną. Zdrapuje się z takiej karty odpowiednie pole oznaczające konkretną datę i godzinę, wyrywa się ją z książeczki i kładzie jak zwykły bilet z automatu na desce rozdzielczej samochodu. Opłacalna inwestycja.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group