NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
kto moze pozostac w mieszkaniu ojciec czy matka z dziecmi ?
Autor Wiadomość
beataw 
Gaduła
beataw

Pomogła: 1 raz
Wiek: 46
Dołączyła: 23 Sty 2009
Posty: 146
Wysłany: Pon Mar 03, 2014 7:31 pm   kto moze pozostac w mieszkaniu ojciec czy matka z dziecmi ?

witam
niewiem gdzie szukac odpowiedzi na moje pytanie moze ktos zna odpowiedz :
a mianowicie mieszkamy razem od 7 lat ale stosunki pomiedzy nami sa nie do wytrzymania i moje pytanie jest wlasnie kto powinniem sie wyprowadzic ojciec ktora zakluca spokoj w domu ,,itd czy ja z dzieci ? on pracuje ja nie i stale slysze ze mam sie wyniesc jak mi sie nie podoba ,ale musze cos zrobic dla dobra dzieci tylko dlaczego ja mam sie wyniesc z dziecmi na cemping skoro wlozylam w to mieszkanie duzo pieniedzy i wiadomo sa dzieci ,,,
niewiem jakie jest prawo w holandi moze ktos moze linka podrzucic?
pozdrawiam
 
 
Gochna H 
MODERATOR


Pomogła: 207 razy
Dołączyła: 24 Gru 2006
Posty: 8362
Wysłany: Pon Mar 03, 2014 8:23 pm   

beataw,


Rozumie cala nieciekawa sytuacje , zebym nie wiem ja delikatnie chciala Ci odpowiedziec na to pytanie , to i tak musze napisac ,

ze jesli mieszkanie nie jest na Ciebie , to niestety nic nie zrobisz, o ile wczesniej sie nie dogadacie w tej sprawie , to bedziesz musiala sie wyprowadzic ,tak tu niestety jest

Mozesz zwrocic sie w swojej miejscowosci o pomoc do maatschappelijk werk powinni pomoc Ci rozwiazac ten problem.

ps.
http://www.mdnw.nl/39/FAQs.html

Jesli dobrze znasz jezyk to zerknij sa na stronie pytania i odpowiedzi ,jesli jednak czegos nie bedziesz rozumiala postaram sie pomoc w miare swoich umiejetnosci jezykowych

Pozdrawiam



dodaje jeszcze link do innego, podobnego tematu
http://www.niedziela.nl/f...pic.php?p=99149
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Pon Mar 03, 2014 8:47 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
beataw 
Gaduła
beataw

Pomogła: 1 raz
Wiek: 46
Dołączyła: 23 Sty 2009
Posty: 146
Wysłany: Wto Mar 04, 2014 5:43 pm   

[


ze jesli mieszkanie nie jest na Ciebie , to niestety nic nie zrobisz, o ile wczesniej sie nie dogadacie w tej sprawie , to bedziesz musiala sie wyprowadzic ,tak tu niestety jest


mieszkanie widnieje na nas oboje a co do pomocy tych instytucji co dalas link to ,,,,szkoda gadac
dzieki za linki poczytam troche
 
 
Gochna H 
MODERATOR


Pomogła: 207 razy
Dołączyła: 24 Gru 2006
Posty: 8362
Wysłany: Wto Mar 04, 2014 6:44 pm   

beataw,
beataw napisał/a:
a co do pomocy tych instytucji co dalas link to ,,,,szkoda gadac


Nie ma innej instytucji , a przynajmniej ja takiej nie znam ,ktora sie tym zajmuje w Holandii

Piszesz ze nie pracujesz ,wiec przed podjeciem pracy i wykazaniem minimalnych zarobkow niewiele zdzialasz

nie podalam Ci namiarow na biuro, ktore od reki zalatwi mieszkanie socjalne w ramach pomocy rodzinie , (powiedzmy dla meza ktory ma sie z mieszkania wyniesc ) bo nie ma tu takich...

Chyba zdajesz sobie sprawe , ze inni ludzie w tym i holendrzy , tez maja swoje problemy zyciowe i tez tam '' laduja ''.

:039:
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Wto Mar 04, 2014 7:01 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group