NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Telefon stacjonarny
Autor Wiadomość
schiller 
Poczatkujacy

Wiek: 41
Dołączył: 29 Sty 2014
Posty: 7
Wysłany: Sob Mar 01, 2014 3:42 pm   Telefon stacjonarny

Czy w Holandii można znaleźć operatora oferującego telefon stacjonarny "bez kabla". Chodzi mi o coś na wzór telefonów stacjonarnych po sieci komórkowej typu jak w Polsce np.T-Mobile stacjonarny czy podobne oferty w Plusie czy Play. Oferty VoIP nie bardzo mnie interesują, a kabla nie chcę póki co zakładać.
 
 
 
Robus_1 
Nieśmiały użytkownik


Pomógł: 2 razy
Wiek: 54
Dołączył: 10 Cze 2007
Posty: 82
Skąd: Barendrecht/Wroclaw
Wysłany: Pią Mar 07, 2014 3:07 pm   

Witam,
Nie piszesz dlaczego technologia VoIP nie wchodzi w gre... Z tego co mi wiadomo (byc moze sie myle ) to nie ma czegos takiego bez oparcia o technologie VoIP. Nawet niektore tanie sieci komorkowe opieraja sie na tej technologii. Mysle ze chodzi Ci moze o to ze chcesz miec telefon w pelni funkcjonalny tzn. z wlasnym numerem "stacjonarnym" i mozliwoscia dzwonienia bez posrednictwa komputera. Ja moge podpowiedziec jeden z przykladow VoIP wlasnie, ktory to ma wlasnie te cechy. Ja urzywam od kilku lat operatora Voipdiscount (jesli nie mozna podawac nazw to proszse o wyciecie). W telefonie komorkowym mam wgrana aplikacje Voipmobile (android) i korzystam z polaczen darmowych na numery stacjonarne na prawie calym swiecie oraz place 2 centy/minute na numery komorkowe np. do PL. Nie ma zadnego abonamentu oczywiscie tylko system prepaid ( w calosci wykorzystujesz kwote doladowania na dzwonienie na komorki( poza BTW)). Domyslam sie ze potrzebujesz tez numer "stacjonarny" . Ten dostawca oferuje tez mozliwosc wykupienia sobie takiego numeru ( w dowolnym kraju ) za symboliczna kwote (juz nie pamietam ale rzedu ok.5-9 eu). Jest to tylko oplata jednorazowa. Ja posiadam np. numer holenderski, ale moglbym miec np. polski, aby rodzina mogla dzwonic z PL jak na polski numer stacjonarny. Aha - sms tez sa darmowe.
Mam nadzieje ze jasno to opisalem i pomoglem, jesli ktos ma jeszcze pytania to sluze pomoca na priv ;-)
Powodzenia
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group