NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zwrot modemu do Tele2
Autor Wiadomość
WojtekKCA 
Poczatkujacy
WojtekKCA

Dołączył: 05 Wrz 2012
Posty: 3
Skąd: Tilburg
Wysłany: Śro Mar 05, 2014 3:33 pm   Zwrot modemu do Tele2

Witam wszystkich
Mam otwarte pytanie do was.
W listopadzie 2013 roku skończyła mi się umowa o internet z tele2 w Holandii.Umowa trwała rok.Uregulowałem wszystkie faktury i poinformowałem tele2 o tym że nie chce kontynuować umowy.W listopadzie wróciłem do Polski.Sprawdzając dzisiaj maila zwróciłem uwagę na to że tele2 wysłało mi wiadomość w którym informuje mnie o tym że mam do zapłaty 99 euro tytułem nie zwróconego modemu.Problem w tym że ja o tym nie wiedziałem.Nie zostałem o tym poinformowany ani na początku ani pod koniec trwania umowy...Nie wiem na jakiej podstawie żądają ode mnie 99 euro. Czy miał ktoś z was podobny problem?Co powinienem zrobić?Pozdrawiam rodaków
 
 
doktorlecker 
Gaduła


Wiek: 43
Dołączył: 18 Sie 2008
Posty: 126
Skąd: s-Hertegonbosch
Wysłany: Śro Mar 05, 2014 4:26 pm   

Zapewne w sklepie muwili ci że modem trzeba oddać, bo np. mi w teleforcie poinformowali mnie że modem Trzeba oddać. lub wykupić. Wiec Jak nie oddałeś to chcą należności...
_________________
Jak dobrze zrozumieć wreszcie, że życie nabiera dopiero wtedy sensu i znaczenia, gdy toczy się zgodnie z własnymi potrzebami, rytmem własnego oddechu, a przede wszystkim własnym wyobrażeniem
 
 
mario007 
Super gaduła

Pomógł: 11 razy
Dołączył: 18 Lip 2009
Posty: 338
Skąd: Zoetermeer
Wysłany: Śro Mar 05, 2014 4:38 pm   

Jest zapis w umowie, ze w czasie trwania umowy modem jest przez ciebie wynajmowany. Rowniez w opisie zakonczenia umowy z Tele2 jest dokladnie opisane w jaki sposob i gdzie nalezy odeslac modem.
_________________
Mariusz
 
 
ggregorii 
Poczatkujacy

Dołączył: 19 Gru 2011
Posty: 29
Wysłany: Czw Mar 06, 2014 3:53 pm   

A ja nie zakładając tematu mam jeszcze inne pytanko. Czy modem od tele 2 można zastąpić innym swoim. Nie wiem jak jest w innych ale tele 2 ma tak że wystarczy podłączyć i modem sam sie synchronizuje nie trzeba wpisywać loginu i hasła a niestety w papierkach nie ma nic ta temat tych parametrów.
_________________
Lwów
 
 
WojtekKCA 
Poczatkujacy
WojtekKCA

Dołączył: 05 Wrz 2012
Posty: 3
Skąd: Tilburg
Wysłany: Sob Mar 08, 2014 2:53 pm   

Zamawiałem Internet tele2 przez internet,nic na ten temat nie pisało.Poza tym nie podpisałem żadnej umowy,stąd moje zdezorientowanie.W październiku 2013 roku opuściłem miejsce zamieszkania a internet był do listopada.Może wysłano do mnie informacje z tym że powinienem to zrobić a tego nie przeczytałem
Ostatnio zmieniony przez WojtekKCA Sob Mar 08, 2014 2:54 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
alex81
Poczatkujacy

Dołączył: 18 Lut 2014
Posty: 2
Wysłany: Wto Maj 06, 2014 6:18 pm   

Mam pytanie o Tele2. Od miesiaca jestem użytkownikiem tej sieci i mam z nią wielki problem. bardzo często w ciagu dnia nie mam internetu,nie mogą dzwonić do nikogo bo nie mam sygnału ,wysyłać sms-w wyskakuje mi błąd i nie można tez dodzwonić sie do mnie.Jk jeszcze raz uruchomie telefon to jest dobrze ale nie zawsze . Zasięg pokazuje ze jest dobrze w tele2 też twierdza ze jest wszystko dobrze a mnie szlak strzela bo co dziennie coś się dzieje .Internet jest ale jak zaczynam przegladać jakieś strony to po jakiś 5 minutach znika. Ma może ktoś taki problem
 
 
vanrafell 
Nieśmiały użytkownik


Wiek: 34
Dołączył: 03 Maj 2012
Posty: 97
Wysłany: Wto Maj 06, 2014 8:17 pm   

Oczywiście dzieje się to jedynie na Twoim komputerze czy na innych także pojawia się kłopot?
 
 
alex81
Poczatkujacy

Dołączył: 18 Lut 2014
Posty: 2
Wysłany: Wto Maj 06, 2014 8:45 pm   

to sie dzieje na moim telefonie który wzięłam z tele2 z abonamentem na 2 lata!

[ Dodano: Wto Maj 06, 2014 9:24 pm ]
Dodam że jak jestem na wi-fi w domu to jest wszystko dobrze z internetem ale cały czas sa problemy z połączeniami i sms-sami ale jak jestem gdzies poza domem to jest masakra internet jest ale jak zacznę coś przeglądać co kolwiek to tracę połączenie i nie mam internetu
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group