NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Gochna H
Pią Wrz 25, 2015 11:58 am
hotel dla kota lub inna opcja opieki
Autor Wiadomość
madzia58475847 
Poczatkujacy

Wiek: 30
Dołączyła: 29 Cze 2013
Posty: 12
Wysłany: Czw Sie 21, 2014 10:32 pm   hotel dla kota lub inna opcja opieki

Witam, zmagam się z małym problemem. Mam kotka niestety z okolo miesiac bede wyjezdzac do polski na ok 2-3 tyg urlopu. Istnieje opcja zeby zabrac ja ze soba ale niestety zal trzymac ja te 11h w aucie w jedna i druga strone oraz w polsce w domu mojego lubego jest 6 kotów wiec troszke stres ja tam brac;)
Więc tu rodzi sie moje pytanie czy jest gdzieś w okolicach bliższych lub dalszych Hagi hotel dla kotów? Albo może czy można gdzieś znaleźć osobę która sie opiekuje takimi zwierzatkami prywatnie? Jakie są tego przybliżone koszty?
Z góry dziękuje za odpowiedź ponieważ nie mam zielonego pojęcia które "zło" wybrać.
 
 
mamqa 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomogła: 10 razy
Dołączyła: 11 Cze 2009
Posty: 592
Wysłany: Czw Sie 21, 2014 10:38 pm   

madzia58475847, ja oddaję kota (a od teraz pewnie i psa będę czasami dawać) do: http://www.dierenhotel-pocahondas.nl/ ale to opcje w Amsterdamie. Poszukaj w wyszukiwarce dierenhotel plus nazwę interesującego Cię miasta. u nas za dobę od jednego kota, płacę 8,50 euro (w tym dają jej jedzenie, czyli suchą karmę i raz dziennie troszkę świeżego mięsa). Kot obowiązkowo musi mieć aktualne szczepienia przeciw wściekliźnie.
_________________
"Mam tylko jedno skrzydło
To prawie tak jak anioł"
 
 
Gochna H 
MODERATOR


Pomogła: 207 razy
Dołączyła: 24 Gru 2006
Posty: 8362
Wysłany: Czw Sie 21, 2014 10:51 pm   

madzia58475847, Jest sporo tego tylko wybierac


http://blijehuisdieren.nl/kattenoppas.html
http://www.katten-oppas.nl/zuidholland.php




Cytat:
Tarieven

9,50 per dag per kat
na 2 weken 1 euro per dag longstaykorting
medicijntoeslag 2 euro per dag
diabetestoeslag 3,50 per dag
U dient bij reservering 75% van het bedrag aan te betalen, daarna is de reservering definitief.

Brengen en halen van de katten dient na telefonische afspraak te gebeuren.


http://kattenpensioncastor.123website.nl/350056263
 
 
madzia58475847 
Poczatkujacy

Wiek: 30
Dołączyła: 29 Cze 2013
Posty: 12
Wysłany: Pią Sie 22, 2014 5:51 am   

dziekuje bardzo;) dzisiaj przejrzę dokładniej;)
 
 
ewelinahh19
Nieśmiały użytkownik
ewelinahh19

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 31 Sty 2012
Posty: 62
Wysłany: Pią Sie 22, 2014 7:14 pm   

Zależy jaki charakter ma twój kot. Ja mam dwa. Raz oddałam je do hoteliku dla kotów i niestety moje dzikusy bardzo źle to zniosły. Źle tolerowaly zamknięcie i obecność obcych kotów. Nie powiem, jeśli nie miałabym wyjścia oddałabym tam kotki kolejny raz. Zawsze to lepiej niż stresy w PL w obcym mieszkaniu, często z nowymi zwierzakami. Ostatnio moje koty zostają w domu, dwa razy dziennie przychodzi sąsiadka, karmi czyści kuwetę i wypuszcza na dwór. Super rozwiązanie. Może tak mogłabyś zrobić? Czy Twój kot jest wychodzący?
 
 
madzia58475847 
Poczatkujacy

Wiek: 30
Dołączyła: 29 Cze 2013
Posty: 12
Wysłany: Pią Sie 22, 2014 10:10 pm   

Mój też zalicza się do dzikusów, zdecydowanie;) pomysł z zostaniem w domu byłby dobry ale nie mam nikogo kto moglby o nią dbać niestety moj brat i kuzyn jada w tym samym czasie na urlop tak moglby zostac nawet u nich.
Wiec zostaje mi opcja hotelu w Holandii albo zabrac go do Polski jedna i druga wydaje sie mało rozsądna, ciężka decyzja.
Jeszcze raz dziękuje za pomoc;)
 
 
feel_x 
Super gaduła
feel_x


Pomógł: 9 razy
Dołączył: 21 Lut 2009
Posty: 305
Wysłany: Nie Sie 24, 2014 8:41 am   

My tam zawsze siersciucha bierzemy do polski. Kot bez problemu wytrzyma w aucie te 11 godzin. Koty potrafia dluzej wtrzymac bez zalatwiania sie niz psy. Zawsze staramy sie wyjezdzac jak kot z kuwety wyjdzie :043: w polsce u tesciow tez jest siersciuch. 2 dni prychaja na siebie a przez reszte urlopu ganiaja za soba i sie bawia. I tak jest za kazdym razem, a widzą sie 3 razy w roku.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group