NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
wspaniały poziom nauczania w polskich szkolach !
Autor Wiadomość
papir
Poczatkujacy

Dołączył: 25 Lis 2007
Posty: 48
Wysłany: Pią Gru 14, 2007 6:29 pm   wspaniały poziom nauczania w polskich szkolach !

http://www.youtube.com/watch?v=sHRyhTK3bMw

:roll:
 
 
pstrag
Nieśmiały użytkownik


Dołączył: 22 Paź 2007
Posty: 99
Skąd: rwacy potok
Wysłany: Pią Gru 14, 2007 7:52 pm   

witam
ciekawo czy widzial pan jak wyglada nauczanie w tutejszych szkolach?
wystarczy isc do pierwszego lepszego sklepu i troche namieszac kasjerce wglowie i juz po liczeniu.czasami takiej pani lub panu palcow brakuje aby cos policzyc.
pozdrawiam
_________________
Jestem Polakiem – więc mam obowiązki polskie: są one tym większe i tym silniej się do nich poczuwam, im wyższy przedstawiam typ człowieka
 
 
Beny.rac 
MODERATOR

Pomógł: 20 razy
Wiek: 35
Dołączył: 31 Paź 2007
Posty: 1906
Skąd: Flevoland/SRC(PL)
Wysłany: Pią Gru 14, 2007 9:43 pm   

Witam,

Ludzie zatrujecie sobie prawda :?: :?: :?: :roll:
Jeżeli uważacie ze edukacja w PL jest na niskim poziomie to zapraszam na przykład: do mojej szkoły Technikum Ekonomiczne - tak z czystej uprzejmości wam podam ze średnio na 35 osób po 1 klasie zostaje max 20 ... :wink:


A i jeszcze proszę sobie poczytać o naszych specjalistach w rożnych dziedzinach zarówno w Pl jak za granica ...
Kiedyś czytałem artykuł ze na 10 obywateli USA az 3 wiedziało gdzie leży Polska na mapie :shock: wiec BŁAGAM was nie piszcie takich głupot ...

Mowa jest tutaj o ogóle ludności a nie o pojedynczych osobnikach ktorzy nie wiedza ze np Stolica Pl jest W-wa :x

Pozdrawiam serdecznie
_________________
„Jest ,mnóstwo ludzi na świecie , którzy powiedza Ci , ze nie możesz tego osiągnąć . A Ty musisz po prostu odwrócić się i powiedzieć „to patrz „ …
 
 
pstrag
Nieśmiały użytkownik


Dołączył: 22 Paź 2007
Posty: 99
Skąd: rwacy potok
Wysłany: Pią Gru 14, 2007 11:22 pm   

witam .
Cytat:
Ludzie zatrujecie sobie prawda
Jeżeli uważacie ze edukacja w PL jest na niskim poziomie to zapraszam na przykład: do mojej szkoły Technikum Ekonomiczne - tak z czystej uprzejmości wam podam ze średnio na 35 osób po 1 klasie zostaje max 20 ...

pisze pan w liczbie mnogiej ,a ja pisalem o szkolnictwie w NL.
pozdrawiam
_________________
Jestem Polakiem – więc mam obowiązki polskie: są one tym większe i tym silniej się do nich poczuwam, im wyższy przedstawiam typ człowieka
 
 
papir
Poczatkujacy

Dołączył: 25 Lis 2007
Posty: 48
Wysłany: Sob Gru 15, 2007 12:35 am   

tak uważam ze edukacja w Polsce jest na niskim poziomie ! nie wszędzie bo są wyjątki takie jak twoje technikum .

prosze bez offtopów ( czyli pisania nie na temat ) np pisania o edukacji poza granicami Pl
 
 
Beny.rac 
MODERATOR

Pomógł: 20 razy
Wiek: 35
Dołączył: 31 Paź 2007
Posty: 1906
Skąd: Flevoland/SRC(PL)
Wysłany: Sob Gru 15, 2007 1:11 am   

papir

Oczywiście możesz tak uważać(masz do tego prawo) ale ja mam odmienne zdanie na ten temat ... :wink:


Poczytaj sobie Panie Papir troszke artykułów (np ze polscy Studenci studiują poza granicami kraju w różnych jezykach , ze Dani/Anglia/Holandia jak inne kraje poszukują polskich specjalistów itp ... )

Równie dobrze moge napisać ze znajda sie pojedyncze szkoły w których poziom jest niski ...

Pozdrawiam serdecznie
Daniel
_________________
„Jest ,mnóstwo ludzi na świecie , którzy powiedza Ci , ze nie możesz tego osiągnąć . A Ty musisz po prostu odwrócić się i powiedzieć „to patrz „ …
 
 
papir
Poczatkujacy

Dołączył: 25 Lis 2007
Posty: 48
Wysłany: Sob Gru 15, 2007 2:05 am   

Beny.rac napisał/a:

Poczytaj sobie Panie Papir troszke artykułów (np ze polscy Studenci studiują poza granicami kraju w różnych jezykach , ze Dani/Anglia/Holandia jak inne kraje poszukują polskich specjalistów itp ... )


czerpiesz swoją wiedze z artykułów ? spox ja czerpie ją też z książek :roll:
polscy studenci od zawsze studiowali za granicą "w różnych językach"
że o co chodzi z tym "Dani " mógłbym się przyczepić ale nie ważne każdy czasm pisze niedbale
:lol:
a te trzy kraje które wymieniłeś, poszukują po prostu specjalistów :lol:
z twojego punktu widzenia , dla tego ze jesteś Polakiem ,w twojej świadomości poszukują Polskich specjalistów
To samo słyszałem od znajomego Słowaka o jego Słowackich specjalistach .

:lol:

bez off topu prosze :roll:
 
 
Beny.rac 
MODERATOR

Pomógł: 20 razy
Wiek: 35
Dołączył: 31 Paź 2007
Posty: 1906
Skąd: Flevoland/SRC(PL)
Wysłany: Sob Gru 15, 2007 10:06 am   

Hmmmm a co znaczy u ciebie "czasm" bo też mógłbym sie do tego przyczepić ... :lol: :lol: :lol:

i jeszcze jedno słowo "Polskich","Słowackich" piszemy z małej litery bo to przymiotniki ... :wink:

Wiec drogi panie nie łap mnie nie za literówki jak sam robisz błędy :!: :!: :!:

Pozdrawiam
_________________
„Jest ,mnóstwo ludzi na świecie , którzy powiedza Ci , ze nie możesz tego osiągnąć . A Ty musisz po prostu odwrócić się i powiedzieć „to patrz „ …
 
 
papir
Poczatkujacy

Dołączył: 25 Lis 2007
Posty: 48
Wysłany: Sob Gru 15, 2007 11:26 am   

Post usuniety bo nie wylogowalem się i ktoś mi zrobił kawał
Ostatnio zmieniony przez papir Pon Gru 17, 2007 2:12 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
papir
Poczatkujacy

Dołączył: 25 Lis 2007
Posty: 48
Wysłany: Sob Gru 15, 2007 12:32 pm   

Post usuniety bo nie wylogowalem się i ktoś mi zrobił kawał
Ostatnio zmieniony przez papir Pon Gru 17, 2007 2:13 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Administrator 
Site Admin


Wiek: 49
Dołączył: 13 Sie 2006
Posty: 283
Skąd: Den Haag
Wysłany: Sob Gru 15, 2007 12:33 pm   

Odpowiedz jest zawarta w regulaminie forum, prosze go natychmiast przeczytac
_________________
Pozdrawiam
 
 
dutch
Nieśmiały użytkownik


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 06 Lis 2007
Posty: 81
Skąd: noord holland
Wysłany: Sob Gru 15, 2007 12:58 pm   

Poziom nauczania w polskich szkolach jest wysoki.
To fakt niepodwazalny.

Zadaje Pan pytanie( kierowane do Beny.rac):

"...czerpiesz swoją wiedze z artykułów ?"

po czym twierdzi Pan: "spox ja czerpie ją też z książek"

A mnie sie zdaje,ze z You Tube :lol:

Oto Pana perelki:

Pomijajac fakt,ze zdania zaczyna Pan z malej litery,napisal Pan: "twoje technikum"(uparcie z reszta pisze Pan wyraz "twoje" z malej),"dla tego"- gdzie powinien byl Pan napisac lacznie
,bo taka jest poprawna pisownia wyrazu.

Poziom w polskich szkolach jest wysoki,natomiast zdarzaja sie takie osobniki jak Pan,ktore same nie sa wystarczajaco dobrze wyedukowane,a uzurpuja sobie prawo do pouczania i wyszydzania innych.

Zalecam powrot do ksiazek ( prosze zaczac rzeczywiscie czerpac z nich wiedze).
Pan tymczasem pozostaje w swietle wyjatka potwierdzajacego regule.
:twisted:
W dodatku czyta Pan bez zrozumienia:
"co to ma znaczyć ? w którym miejscu nastapiło złamanie regulaminu ?"

Aaa i jeszcze,pisze Pan do Pana Pstraga:"prosze bez offtopów ( czyli pisania nie na temat ) np pisania o edukacji poza granicami Pl"

Primo- to jest forum dyskusyjne Polonii holenderskiej,secundo-aby miec zdanie na temat,czy cos jest na wysokim poziomie,czy tez na niskim,niezbedny jest punkt odniesienia- porownanie do edukacji w innych krajach jest jak najbardziej na miejscu.

P.S. "Kto wiatr sieje ,ten burze zbiera"
Ostatnio zmieniony przez dutch Sob Gru 15, 2007 1:53 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
papir
Poczatkujacy

Dołączył: 25 Lis 2007
Posty: 48
Wysłany: Sob Gru 15, 2007 1:09 pm   

Post usuniety bo nie wylogowalem się i ktoś mi zrobił kawał
Ostatnio zmieniony przez papir Pon Gru 17, 2007 2:13 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
dutch
Nieśmiały użytkownik


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 06 Lis 2007
Posty: 81
Skąd: noord holland
Wysłany: Sob Gru 15, 2007 1:25 pm   

papir napisal:

*"Polskiej "
*"twoja "
* nie istotne "


Bez odbioru papir :twisted: :twisted: :twisted: :lol:

Nikt nie jest w stanie bardziej Cie skompromitowac niz Ty sam,a robisz to notorycznie,post za postem w tym temacie.Koniec jalowej dyskusji.
 
 
wawka
Super gaduła

Dołączył: 12 Gru 2006
Posty: 202
Skąd: Haga
Wysłany: Sob Gru 15, 2007 1:46 pm   

A ja chciałabym od Pana Papira usłyszeć sensowne argumenty, dlaczego to nasze szkolnictwo jest na niskim poziomie. Bo wydaję mi się, że urywek wiadomości Panoramy na youtube nie jest informacją w pełni obiektywną i nadającą się na niepodważalny argument w poważnej dyskusji.

Czy nie wydaje się Panu, że na tym polega tworzenie sensacji przez środki masowego przekazu. Czy wie Pan ile osób zostało zapytanych? Ile osób odpowiedziało dobrze? Czy nie wybrano specjalnie osób źle odpowiadających?

W każdym systemie znajdą się osoby, choćby nie wiem jak nauczyciel i szkoła się starali, nie będą przyswajały wiedzy, bo np. lepiej czas spędzać na ławce na podwórku z papierosem w ustach lub przed komputerem/Xbox grając w gry.
To co w naszym systemie edukacji by się przydało to więcej nowoczesnych pomocy naukowych. Problem w tym, że wymaga to ogromnych nakladow finansowych, więc pewnie to trochę potrwa.

To tak jakby oceniać poziom " wszystkich" uniwersytetów w NL, bo w pewnej ankiecie, którą niedawno zrobił Volkskrant, studenci prawa europejskiego nie byli w stanie wymienić choćby 10 z krajów UE. Pomijając fakt, że niektórzy zaliczali Turcję lub Rosję do UE.
Ostatnio zmieniony przez wawka Sob Gru 15, 2007 2:23 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group