NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Panicelinka
Wto Mar 29, 2016 9:56 pm
Forma samoobrony w Holandii
Autor Wiadomość
Almond 
Poczatkujacy
Almond

Wiek: 44
Dołączył: 10 Sie 2012
Posty: 14
Skąd: Rotterdam
Wysłany: Pią Sty 22, 2016 2:13 pm   Forma samoobrony w Holandii

Taka sytuacja. Wczoraj , gdy moja dziewczyna wracala z silowni z kolezanka sledzil ja samochod z dwoma ***. Moja narzeczona poczekala, az koleznka wejdzie do domu , samochod caly czas stal za nimi, moze taki arabski podryw?(obie byly wystraszone)..ok teraz chodzi o to , ze gdyby byla taka "sytuacja" , ze moja ma sie bronic przed atakim jakiegos chuja z arabii, (czego mu nie zycze w mojej obecnosci).....Wole dmuchac na zimne. Jak ma sie taka osobka bronic? Przeoralem pare forum i wychodzi na to , ze gaz pieprzowy, noz i pistolet nie jest legalny w NL, a co do paralizatora jakos sie nie doszukalem. Ok , wiec jak kobieta ma sie bronic podczas napadu?
Proste pytanie i chyba na czasie. :062:
Ostatnio zmieniony przez Almond Pią Sty 22, 2016 5:47 pm, w całości zmieniany 4 razy  
 
 
Almond 
Poczatkujacy
Almond

Wiek: 44
Dołączył: 10 Sie 2012
Posty: 14
Skąd: Rotterdam
Wysłany: Pon Sty 25, 2016 1:53 pm   

...nie ma to jak dowiedziec sie czegos sensownego na tym wspanialym forum....poziom ponizej niskiego.
Dziekuje GNOMinium. ...Poradzilem sobie, jak jakies pytania to na priv. :D ..nie chcialem Cie obrazic. Pozdrawiam po raz kolejny. :)
Temat wyczerpany heh:D
 
 
xFuRiOn 
Poczatkujacy

Wiek: 42
Dołączył: 12 Lis 2014
Posty: 42
Skąd: NL
Wysłany: Pią Mar 04, 2016 10:30 pm   

paralizator z tego co slyszalem 5 tysiecy euro kary. Z legalnych metod polecam krav mage :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group