NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: baileys
Sob Maj 14, 2016 10:03 pm
Ubezpieczenmie holenderskie a leczenie w Polsce
Autor Wiadomość
Kamil90
Poczatkujacy

Dołączył: 14 Maj 2016
Posty: 1
Wysłany: Sob Maj 14, 2016 9:16 pm   Ubezpieczenmie holenderskie a leczenie w Polsce

Witam
Może ktoś miał podobny przypadek do mojego, byłbym wdzięczny za wszelkie informacje.
Mieszkam i pracuje w Holandii ponad 4 lata, posiadam tutejsze ubezpieczenie zdrowotne. W kwietniu miałem wypadek i mam złamaną rękę. Po udzieleniu pomocy w szpitalu (usztywnienie opaską plastikową, która się rozpadła po 3 tygodniach) zostałem odesłany do domu. Przy wizycie kontrolnej po miesiącu czasu rentgen wykazał brak jakiej kolwiek poprawy, mało tego kość jest krzywo ustawiona . Po konsultacji online z polskim lekarzem i pokazaniu zdjęć RTG doktor stwierdził, że złamanie kwalifikuje się do operacyjnego zespolenia. Takiego zabiegu w Holandii mi nie zrobią ponieważ tutejszy lekarz twierdzi że nie jest konieczny. Teraz pytanie : czy na ubezpieczenie holenderskie mogę poddać się operacji w Polsce na NFZ zanim zrobią tu ze mnie kalekę.
Z góry dziękuję za odpowiedź
 
 
baileys 
MODERATOR
baileys


Pomogła: 83 razy
Dołączyła: 01 Wrz 2008
Posty: 4392
Skąd: z domu
Wysłany: Sob Maj 14, 2016 10:03 pm   

Kamil90, taki temat juz jest na forum poczytaj go i zadaj tam nutrujace ciebie pytania .
_________________
Benzyna drozeje gdyz z powodu podwyzek cen paliwa zdrozal jej transport
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group