NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
witam
Autor Wiadomość
slawomir32
Poczatkujacy

Dołączył: 17 Sty 2017
Posty: 3
Wysłany: Wto Sty 17, 2017 11:34 am   witam

U of uw (ex-)werkgever heeft aan ons doorgegeven dat u sinds 9 januari 2017 ziek bent. Daarom hebben wij op 12 januari 2017 telefonisch contact gehad met u, of een naaste van u. In deze brief bevestigen we wat tijdens dit gesprek is afgesproken.
Afspraken In ons telefoongesprek hebben we afgesproken, dat onze re-integratiemedewerker contact met u opneemt.
Als u hersteld bent moet u dat uiterlijk de volgende dag aan ons doorgeven. U doet dit met de Betermelder via Mijn UWV op uwv.nl. Hiervoor heeft u wel een DigiD inlogcode nodig. Heeft u nog geen inlogcode? Vraag deze dan aan op www.digid.nl. Houd er rekening mee dat het vijf dagen kan duren voordat u uw code krijgt toegestuurd. Heeft u geen internet? Geef uw hersteldmelding dan telefonisch aan ons door via bovenstaand telefoonnummer.
Uw plichten met een uitkering Vanaf het moment dat u een uitkering bij UWV aanvraagt, heeft u plichten. Houdt u zich niet aan uw plichten? Dan heeft dit gevolgen voor de hoogte of duur van uw uitkering. Het is daarom belangrijk dat u zich aan uw plichten houdt.
Geef wijzigingen door U moet wijzigingen in uw situatie aan ons doorgeven. U doet dit met het formulier Wijzigingen doorgeven. Dit formulier kunt u downloaden via uwv.nl. nie wiem czy mam cos z tym robic czy tylko czekac narazie...dodam ze chodzi o to ze reke mam w gipsie na 6 tygodni
Ostatnio zmieniony przez slawomir32 Wto Sty 17, 2017 11:43 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
baileys 
MODERATOR
baileys


Pomogła: 83 razy
Dołączyła: 01 Wrz 2008
Posty: 4392
Skąd: z domu
Wysłany: Wto Sty 17, 2017 12:17 pm   

UWV ciebie informuje ze ty czy ktos w twoim imieniu rozmawial z nimi i zglosil ciebie jako chorego . pisza ze jak powrocisz do zdrowia to masz to zglosic najpuzniej dzien puzniej .
_________________
Benzyna drozeje gdyz z powodu podwyzek cen paliwa zdrozal jej transport
 
 
slawomir32
Poczatkujacy

Dołączył: 17 Sty 2017
Posty: 3
Wysłany: Wto Sty 17, 2017 12:24 pm   

a jak to sie ma z chorobowym?cos im tam trzeba wyslac?wypelnic na stronie uwv?pierwszy raz jestem w takiej sytuacji
 
 
Panicelinka 
MODERATOR
panicelinka

Pomogła: 36 razy
Dołączyła: 01 Kwi 2009
Posty: 2325
Wysłany: Wto Sty 17, 2017 1:17 pm   

slawomir32, tu masz temat dotyczacy UWV w nim zadawaj pytania

http://forum.niedziela.nl/viewtopic.php?p=313812
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group