NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
wysoka faktura za szpital i odszkodowanie
Autor Wiadomość
jarq7 
Poczatkujacy

Dołączył: 01 Mar 2017
Posty: 6
Skąd: LIMBURG
Wysłany: Śro Mar 01, 2017 8:49 pm   wysoka faktura za szpital i odszkodowanie

Witam,spotkała mnie przykra sytuacja, w pazdzierniku 2016 podczas meczu piłki nożnej doszło do zderzenia gdzie zostałem uderzony mocno w głowę, dokończyłem mecz.Pierwsze dwa dni po uderzeniu w głowę przebiegły bez problemów, natomiast trzeciego dnia pojawił sie wielki ból i inne nieprzyjemne dolegliwości i w środku nocy pojechałem do szpitala gdzie zostałem poddany tomografi komputerowej głowy(mozgu) i po konsultacji z lekarzem stwierdził że moge wracać do domu, nic mi nie jest. Wszystko było ok, gdy tydzien temu nie dostałem rachunku 500E za pobyt w szpitalu, kontaktowałem się z ubezpieczalnia i szpitalem ale wszystko sie zgadza, jedynie mogą mi rozłożyć rachunek na raty.
Rok temu płaciłem najtansze ubezpieczenie z anderzorg i była to moja pierwsza wizyta u specjalisty w 2016.
Moje pytanie brzmi: jeżeli podczas meczu doznałem urazu ale ten uraz ujawnił się 3 dni po meczu i byłem zmuszony skorzystać z pomocy szpitala mogę odzyskać pieniadzę z klubu?
Druzyna jest ta amatorska, wpłaciłem 160E wpisowego, wydaje mi się że klub ubezpiecza zawodnikow od NWW?

Dziękuje za pomoc !
 
 
Panicelinka 
MODERATOR
panicelinka

Pomogła: 36 razy
Dołączyła: 01 Kwi 2009
Posty: 2325
Wysłany: Śro Mar 01, 2017 10:42 pm   

jarq7 napisał/a:
Wszystko było ok, gdy tydzien temu nie dostałem rachunku 500E za pobyt w szpitalu, kontaktowałem się z ubezpieczalnia i szpitalem ale wszystko sie zgadza, jedynie mogą mi rozłożyć rachunek na raty.


A co ci zalezy .Przedstaw rachunek w klubie jesli w ramach tej oplaty wpisowej o ktorej wspominasz jestes w nim ubezpieczony na/zycie - urazy ,to byc moze odzyskasz czesc pieniedzy (na pewno nie calosc )
zaznaczam, moge sie mylic bo prawnikiem nie jestem .

pozdrawiam
 
 
wigru 
Gaduła nad gadułami :-)


Pomógł: 11 razy
Wiek: 44
Dołączył: 16 Maj 2010
Posty: 455
Skąd: 's-Hertogenbosch
Wysłany: Czw Mar 02, 2017 7:33 am   

A ten klub nie powinien być też ubezpieczony od OC?
 
 
 
jarq7 
Poczatkujacy

Dołączył: 01 Mar 2017
Posty: 6
Skąd: LIMBURG
Wysłany: Czw Mar 02, 2017 9:34 pm   

Napisałem wiadomość do klubu,czekam na odpowiedz, maja mi dac znac jeszcze w tym tygodniu.

[ Dodano: Czw Mar 09, 2017 11:21 pm ]
witam, niestety nie dostane zadnej pomocy ze strony klubu wiec musze zaplacic z wlasnej kieszeni.
w klubie gram dalej i chcę się dodatkowo ubezpieczyć lecz teraz nie mogę zmienić ubezpieczenia ani zmnienic eigen risico.. znacie jakies inne sposoby na 'dodatkowe' ubezpieczenie zdrowotne ?
 
 
LeGolasik 
Gaduła nad gadułami :-)
LeGolasik


Pomógł: 13 razy
Wiek: 34
Dołączył: 31 Mar 2009
Posty: 651
Wysłany: Pią Mar 10, 2017 2:36 pm   

Nie wiem co masz za dziwna ubezpieczalnie, w mojej pakiet powiększyć mogę za każdym razem jak i rozbic ER na ratylub wplaty miesieczne.
_________________
Lepiej żeby mnie nienawidzili takim, jaki jestem, niż kochali kogoś, kim nigdy nie będę

Kurt Cobain
 
 
Panicelinka 
MODERATOR
panicelinka

Pomogła: 36 razy
Dołączyła: 01 Kwi 2009
Posty: 2325
Wysłany: Pią Mar 10, 2017 4:56 pm   

LeGolasik napisał/a:
Nie wiem co masz za dziwna ubezpieczalnie, w mojej pakiet powiększyć mogę za każdym razem jak i rozbic ER na ratylub wplaty miesieczne.



Ja również nie moge zmienić pakietu w ciągu roku jedynie w grudniu .
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group