NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Panicelinka
Sob Lip 14, 2018 10:58 am
Ważenie kół bez otworu centralnego
Autor Wiadomość
marek2fgc
Poczatkujacy

Dołączył: 11 Lis 2017
Posty: 1
Wysłany: Sob Lis 11, 2017 8:59 am   Ważenie kół bez otworu centralnego

Na sam początek witam wszystkich forumowiczów.
Sprawa mnie rozłożyła na łopatki. Kupiłem Peugeota 206 CC, za jakiś czas wracam do Polski, dlatego by nie ryzykować chciałem wymienić opony na zimowe. Problem polega na tym, że moje felgi nie mają otworu centralnego, tak więc u jednego mechanika odmówiono mi usługi, przy okazji dodając, że nie wie, u kogo jeszcze się ostał odpowiedni sprzęt do takich kół. Polecił iść do serwisu Peugeota. Oni też nie mają. Podobno ktoś ma w Amsterdamie taki sprzęt, jednak gość z Peugeota po prostu mi podał ogólną nazwę serwisów zajmujących się wymianą kół zamiast konkretnego serwisu ("profile tyrecenter" - tiaaa).
Tak więc mam do was pytanie - czy znacie mechanika, który ma odpowiedni sprzęt do takich kół? Przyda się też informacja, czy w jakimś przygranicznym serwisie coś takiego na pewno mają.
Najlepiej okolice Hagi i Amsterdamu (mieszkam między nimi), ale jeśli będzie trzeba, to nawet dalej pojadę.
 
 
wigru 
Gaduła nad gadułami :-)


Pomógł: 11 razy
Wiek: 44
Dołączył: 16 Maj 2010
Posty: 455
Skąd: 's-Hertogenbosch
Wysłany: Sob Lis 11, 2017 5:43 pm   

Pewnie masz felgi Scirocco. W Holandii zrobią Ci to w https://www.profile.nl/ (warsztat sieciówka, znajdź na mapie najbliżej siebie), cena z wyważeniem 120 € albo w ASO. Robi się to wyważarką na rolkach lub specjalną dostawką ale mało kto to ma, niektórzy mechanicy nie wiedzą nawet o czym mowa.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group