NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Basic fit anulowanie karnetu.
Autor Wiadomość
Klodos 
Poczatkujacy

Dołączył: 04 Cze 2018
Posty: 4
  Wysłany: Pon Cze 04, 2018 6:31 pm   Basic fit anulowanie karnetu.

Cześć. Razem z narzeczoną wykupiłem karnet na siłownię w Basic fit ale oczywiście nie wytrwaliśmy i chciałem anulować karnety :) Czy jest taka możliwość czy muszę wytrwać rok? Można je ewentualnie na kogoś przepisać? Z góry dzięki za odpowiedzi :)
 
 
Panicelinka 
MODERATOR
panicelinka

Pomogła: 36 razy
Dołączyła: 01 Kwi 2009
Posty: 2325
Wysłany: Pon Cze 04, 2018 6:47 pm   

Klodos, Moim zdaniem nie anulujesz ,ale jak to bywa, moge sie mylic ...

Nie chce mi sie tego calego czytac i tlumaczyc, wiec we wlasnym interesie zapoznaj sie z ich regulaminem ,bo znajdziesz w nim m.innymi, zapis dotyczacy oplat, oraz czegos co na pewno cie ''ucieszy'' - by zrezygnowac , musisz ich powiadomic , wyslac pismo ,email i to z miesiecznym wypowiedzeniem.
https://production.basic-fit.com/Cms_Data/Contents/BasicFit_NL-NL/Media/DocuSign/Algemene-voorwaardenNL.pdf
 
 
Klodos 
Poczatkujacy

Dołączył: 04 Cze 2018
Posty: 4
Wysłany: Wto Cze 05, 2018 9:39 am   

Wysyłałem anulowanie mailem ale otrzymałem tylko takie coś a Google tłumacz za bardzo nie pomaga.
Hi Michal,

Jouw opzegging is in goede orde ontvangen. Jammer dat je hebt besloten om het lidmaatschap op te zeggen.

De opzegging van het lidmaatschap op naam van Michal MK Klodowski met lidnummer 251015132 en pasnummer 13600705 is verwerkt in onze ledenadministratie.

Je hebt een lidmaatschap afgesloten bestaande uit een contractduur van minimaal 12 maanden. Op grond van je lidmaatschapsovereenkomst en de Algemene Voorwaarden is de einddatum van je lidmaatschap: 1-5-2019.

Het is niet nodig om je Basic-Fit pas retour te sturen of in te leveren op de club. Na de einddatum van je lidmaatschap wordt de pas automatisch geblokkeerd.

Ik wil je wijzen op de mogelijkheid om het lidmaatschap over te dragen aan iemand uit je omgeving als deze nog enige tijd loopt en je er geen gebruik van maakt. Ga hiervoor samen langs de club om dit te realiseren middels een wijzigingsformulier.

Ik hoop dat je met veel plezier bij Basic-Fit hebt getraind en dat het een positieve bijdrage heeft geleverd aan je fitheid! Mocht je nog tips of feedback voor Basic-Fit hebben, dan hoor ik dit heel erg graag.

Als je in de toekomst weer wilt gaan sporten, dan ben je uiteraard van harte welkom bij Basic-Fit!

Met sportieve groet,

Omar
Customer Support
Basic-Fit
 
 
Panicelinka 
MODERATOR
panicelinka

Pomogła: 36 razy
Dołączyła: 01 Kwi 2009
Posty: 2325
Wysłany: Wto Cze 05, 2018 4:54 pm   

Przyjeli do wiadomosci twoja rezygnacje , ale zgodnie z ich przepisami nadal jestes czlonkiem i mozesz, do konca wymienionej w liscie daty -> 1-5-2019 ty ,lub ktos inny ,na kogo przeniesiesz czlonkostwo, nadal korzystac z silowni. Karnetu nie musisz zwracac , po dacie 1 maja przyszlego roku czlonkostwo wygasnie, a karta automatycznie zostanie zablokowana ...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group