NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
ZJAZD DO POLSKI I SZCZEPIENIA DZIECI
Autor Wiadomość
gocha345 
Poczatkujacy

Dołączyła: 27 Maj 2011
Posty: 9
  Wysłany: Pon Cze 11, 2018 11:17 am   ZJAZD DO POLSKI I SZCZEPIENIA DZIECI

Czesc wszystkim! :039: Proszę o pomoc. Musimy zjechać do Polski. Mam dwoje dzieci, jedno 15miesiecy(skończył 1 fazę szczepien) a drugie 3 miesiące i jest w trakcie programu. Proszę o pomoc jak to wygląda przy zjeździe do Polski, wiem że w Polsce są inne szczepienia w innych grupach wiekowych. Czy jest tu ktos kto sie orientuje jak to wygląda z przeniesiem szczepień i czy w Polsce drugie dziecko otrzyma takie same szczepionki tylko w innych odstępach wiekowych?
Ostatnio zmieniony przez Panicelinka Pon Cze 11, 2018 1:34 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Panicelinka 
MODERATOR
panicelinka

Pomogła: 36 razy
Dołączyła: 01 Kwi 2009
Posty: 2325
Wysłany: Pon Cze 11, 2018 1:27 pm   

gocha345,

Cytat:
wiem że w Polsce są inne szczepienia w innych grupach wiekowych.

Zdaje sie ze masz wpisane w karcie szczepien na co dziecko bylo tu zarazone /zaszczepione, Okazujesz karte w Polsce .
Nazwy szczepionek sa standardowe w UE wiec nie powinni miec problemu z rozpoznaniem ktora juz byla podana .




https://www.youtube.com/watch?v=9isEaDEGJJ8
 
 
gocha345 
Poczatkujacy

Dołączyła: 27 Maj 2011
Posty: 9
Wysłany: Pon Cze 11, 2018 1:57 pm   

Tak posiadam kartę szczepień, tylko w Polsce są szczepienia w innych przedziałach wiekowych. Syn skończył już pierwsza fazę szczepień przed 15miesiacem a córka ma 3 miesiące i no jak teraz powinna mieć szczepienie to w Polsce będę musiała czekać np do 6tego miesiąca na ta sama która jest w Holandii podana w 4 miesiacu. Pozatym w podstawowych szczepieniach w Holandii jest więcej szczepionek niż w Polsce a żeby córka dostała ten sam program co syn będę musiała wykupowac w Polsce prywatnie szczepionki te które on ma a ona nie dostanie w podstawowych ? Czy ktoś się orientuje czy w Polsce są dostępne wszystkie te które w Holandii?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group