NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Panicelinka
Nie Wrz 02, 2018 8:09 pm
Problem z mieszkaniem
Autor Wiadomość
Olek2001 
Poczatkujacy
Olek

Wiek: 23
Dołączył: 06 Sie 2018
Posty: 1
  Wysłany: Pon Sie 06, 2018 10:59 pm   Problem z mieszkaniem

Mam mega wielkie pytanie mieszkam wraz z mamą w miejscowości Woubrugge moja mama poznała takiego typa ktury naobiecywał jej różnych wszelakich rzeczy że co ona nie zrobi tutaj w holandi i wgl. I moja mama rzuciła pracę w Polsce I przyjechała tu (muszę troche rozwinąć sytuacje) jest tutaj od kwietnia pracuje od połowy kwietnia od niej więcej końca czerwca spieprzlo się I wgl i ten typ pozwolił nam zostać do końca wakacji A i mamy psa nagle zaczol mu przeszkadzać pies i powiedział że pies ma się wyprowadzić do końca następnego tygodnia to było jakieś 2 tyg temu nagle stwierdził że możemy tu zostać do 17.08 bo on jedzie do Polski i nie zostawi nam mieszkania teraz jak pies się nie wyprowadził A nie mamy co z nim zrobić naprawdę nie ma gdzie go zostawić i teraz dziś stwierdził że mamy się wyprowadzić do tego piątku także... No przedstawiłem mniej-więcej sytuację... chciałbym teraz zadać pytania... czy możemy się jakoś wybronić że strony prawnej w związku ze ciągle nam skracał czas na znalezienie mieszkania dla nas i osa i co można zrobić z psem jest to pies rasy amstaff.A I PLACIMY MU ZA MIESZKANIE
Ostatnio zmieniony przez Olek2001 Pon Sie 06, 2018 11:01 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group