NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Astronomiczny rachunek za operacje w szpitalu
Autor Wiadomość
johny88
Poczatkujacy

Dołączył: 26 Mar 2019
Posty: 3
Wysłany: Wto Mar 26, 2019 10:45 pm   Astronomiczny rachunek za operacje w szpitalu

Witam. Rok temu trafiłem do szpiatala w ktorym mialem operacje palca dloni do ktorego wdalo sie zakazenie. Moja spuchnieta reke widziala najpierw pani z agencji potem lekarz rodzinny do ktorego zostalem wyslany przez moja kochana agencje. W trakcie pobytu w szpitalu uznali ze jestem im juz nie potrzebnyi zerwala ze mna umowe oraz namawiala do wyjazdu do Pl. Sympatyczna pani z biura powiedziala ze jeszcze im powininem dziekowac za to ze ubezpieczy mnie na dalszy pobyt w szpitalu. wychodzac ze szpitala (sroda) mialem miec wizyte kontrolna w piatek ta .... z agencji ktorej rozmowe nagralem powiedziala ze jezeli pojde w piatek na wizyte 500eu za brak ubezp. Poszedlem wiec do ksiegowej by sie ubezpieczyc i isc tu na wizyte ( w koncu oni skladali ta reke) okazalo sie ze moje ubezp jest nadal aktywne. Mialem dosyc pracy w NL i wrocilem do PL. po roku czasu dostaje rachunek z inasso na 4,5 tys eu za szpital. pomocy
 
 
Panicelinka 
MODERATOR
panicelinka

Pomogła: 36 razy
Dołączyła: 01 Kwi 2009
Posty: 2325
Wysłany: Śro Mar 27, 2019 12:01 am   

johny88 napisał/a:
Poszedlem wiec do ksiegowej by sie ubezpieczyc i isc tu na wizyte

Jak nazywala sie ta ubezpieczalnia z ktora miales podpisana polise , masz tego potwierdzenie jakis namacalny dowod ze wgole byles ubezpieczony ?

johny88 napisał/a:
okazalo sie ze moje ubezp jest nadal aktywne

Jesli bylo aktywne, to koszty za leczenie pokryla by twoja ubezpieczalnia .. a ty zaplacilbys tylko eigen risico 385 euro
Nie chce krakac ...ale sprawa nadaje sie raczej dla prawnika .
 
 
johny88
Poczatkujacy

Dołączył: 26 Mar 2019
Posty: 3
Wysłany: Śro Mar 27, 2019 12:07 am   

Byłem ubezpieczony w Holland zorg. Biuro zapewniało że ubezpiecznie jest. Wyszedłem w środę a u księgowej w piątek byłem jeszcze ubezpieczony.
Ostatnio zmieniony przez johny88 Śro Mar 27, 2019 12:10 am, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Panicelinka 
MODERATOR
panicelinka

Pomogła: 36 razy
Dołączyła: 01 Kwi 2009
Posty: 2325
Wysłany: Śro Mar 27, 2019 12:26 am   

johny88,

Skoro byles ubezpieczony, to skad wzial sie taki wysoki rachunek za szpital? W twoim wlasnym interesie jest by sprawe wyjasnic i nie zwlekaj bo skoro przekazano ja do incasso to beda rosly ci
odsetki a oni nie popuszcza poki kasy nie zedra.

Zacznij od ubezpieczalni . Potem administracja biura . Dowiedz sie kiedy anulowano ci ubezpieczenie.
 
 
johny88
Poczatkujacy

Dołączył: 26 Mar 2019
Posty: 3
Wysłany: Czw Mar 28, 2019 8:39 pm   

Moja agencja pobrała pieniądze a mnie nie ubezpieczyła . Zostałem zwolniony w środę a do szpitala trafiłem w sobotę . O tym że nie pracuje dowiedziałem się w poniedziałek . Mam nagranie w którym pani z biura mówi że ubezpieczony jestem do końca pobytu w szpitalu . Jaka jest szansa na wygraną z nimi? Dodam że palca rozciąłem w pracy ale wiadomo to tylko skaleczenie . Wdała się infekcja po tygodniu. Mam też na to świadków
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group