NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Problem z plamami na twarzy .
Autor Wiadomość
beatapl
Poczatkujacy

Dołączył: 14 Sty 2020
Posty: 1
  Wysłany: Wto Sty 14, 2020 7:51 pm   Problem z plamami na twarzy .

Witam , odkąd jestem w holandi (2lata) mam co chwilę jakieś pryszcze , chrosty na twarzy :088: .Ale od jakiś 2-3 tygodni wokół ust i nosa mam suche ,bardzo czerwone plamy z malutkimi wypryskami, nie mam pojęcia od czego :( pytanie brzy tak : Czy lekarz rodzinny może mi przepisać jakąś maść? Czy bardziej skieruje mnie do jakiegoś dermatologa ? I ile kosztują w holandi badania alergiczne , jeżeli będzie to wskazane
 
 
Panicelinka 
MODERATOR
panicelinka

Pomogła: 36 razy
Dołączyła: 01 Kwi 2009
Posty: 2325
Wysłany: Wto Sty 14, 2020 9:34 pm   

beatapl napisał/a:
Czy lekarz rodzinny może mi przepisać jakąś maść? Czy bardziej skieruje mnie do jakiegoś dermatologa
Moze .

Nie skieruje od razu do dermatologa najpierw sam podejmie sie leczenia .

Badania na alergie standartowo zaczyna sie od skierowania na pobrania krwi jesli w niej nie stwierdza zadnych przeciwcial ,to na tym zakoncza badanie. Tak to wyglada w mojej przychodni .
 
 
lena.a 
Nieśmiały użytkownik


Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 01 Wrz 2010
Posty: 77
Wysłany: Nie Sty 19, 2020 11:38 am   

A pracujesz może w szklarni? bo ja miałam podobny problem tylko puchłam jeszcze na twarzy.
Lekarz rodzinny zrobił mi badania na alergię te podstawowe czyli np. mleko krowie, orzechy, jajko, soja, dorsz, pyłki, sierść, gdzie ja nie spożywam większości tych produktów i dała mi tabletki na alergię, a w szpitalu zastrzyk. Pomogło tylko na opuchliznę, a na plamy koło ust dostałam od dermatologa w PL maść Protopic i pomogło.
_________________
http://humanitarni.pl/#
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group