NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Bonus AH
Autor Wiadomość
Hamster 
Gaduła

Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 29 Lip 2007
Posty: 102
Skąd: Hengelo
Wysłany: Wto Sty 22, 2008 5:37 pm   Bonus AH

Witam, prosze mi wyjasnic co mam zrobic zebym mogla robic zakupy z bonusem, dostalam formularz mam go wypelnic , ale co dalej , na jakiej zasadzie mozna pozniej kupowac towar z bonusem? Czy trzeba robic zakupy za jakas kwote zeby nazbierac puntow ?
 
 
baba jaga 
Gaduła nad gadułami :-)


Pomogła: 16 razy
Dołączyła: 03 Gru 2007
Posty: 466
Skąd: Z klanu Nosferatu
Wysłany: Wto Sty 22, 2008 7:10 pm   

W AH wypelniaz formularz,potem dostajesz Bonuskaart.Robiac zakupy w AH mozesz poslugiwac sie ta Bonuskaart(przy kasie) by dostac znizke na przecenione produkty...z napisem Bonus.
 
 
Hamster 
Gaduła

Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 29 Lip 2007
Posty: 102
Skąd: Hengelo
Wysłany: Wto Sty 22, 2008 8:06 pm   Bonus AH

Dzieki, a powiedz mi jeszcze kiedy jestem uprawniona do znizki? od razu jak mam te karte, czy jak wydam iles pieniedzy na zakupy?
 
 
baba jaga 
Gaduła nad gadułami :-)


Pomogła: 16 razy
Dołączyła: 03 Gru 2007
Posty: 466
Skąd: Z klanu Nosferatu
Wysłany: Wto Sty 22, 2008 8:10 pm   

Wydanie pieniedzy nie ma z tym nic wspolnego.Jesli masz bonus karte i widzisz w AH przy towarze tabliczke/reklame gdzie pisze bodajze w pomaranczowym kolorze Bonus i jest podana cena i ile znizki mozesz na ten towar otrzymac...wkladasz towar do koszyka i przy kasie dajesz Bonus karte i dostajesz znizke na ten towar...np http://www.ah.nl/aanbiedingen/index.jsp
Ostatnio zmieniony przez baba jaga Wto Sty 22, 2008 8:13 pm, w całości zmieniany 4 razy  
 
 
Hamster 
Gaduła

Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 29 Lip 2007
Posty: 102
Skąd: Hengelo
Wysłany: Wto Sty 22, 2008 8:20 pm   

Dzieki, serdecznie pozdrawiam- Izabela
:039:
 
 
donia1 
Poczatkujacy

Wiek: 46
Dołączyła: 21 Sty 2008
Posty: 8
Skąd: Gdynia/Rotterdam
Wysłany: Wto Sty 22, 2008 8:50 pm   

Z powodu braku znajomoćsi języka nl nie mogę się zorientować na stronce w jakich miejscowościach są te sklepy ( np. Rotterdam i okolice)i czy każdemu dają taki formularz do wypelnienia?
Ostatnio zmieniony przez donia1 Wto Sty 22, 2008 8:51 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
baba jaga 
Gaduła nad gadułami :-)


Pomogła: 16 razy
Dołączyła: 03 Gru 2007
Posty: 466
Skąd: Z klanu Nosferatu
Wysłany: Wto Sty 22, 2008 9:03 pm   

Chyba nie ma takiego miasta w Holandii gdzie brakowalo by AH,formularz prosisz na stoisku z papierosami (tam tez jest klantenservice).
Sklepy AH w Rotterdamie http://www.ah.nl/alberthe...ality=Rotterdam

Nie patrzcie tylko na ten Bonus,bo AH jest jednym z najdrozszych supermarketow !
 
 
Hamster 
Gaduła

Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 29 Lip 2007
Posty: 102
Skąd: Hengelo
  Wysłany: Wto Sty 22, 2008 10:20 pm   

ja wiem , ze AH jest drogi , ale czasem zdazaja sie naprawde niezle okazje, wiec chcialabym z nich skozystac...wlasciwie to bardzo zadko robie tam zakupy i kupuje tylko te produkty ,ktore tylko u nich dostane.
 
 
donia1 
Poczatkujacy

Wiek: 46
Dołączyła: 21 Sty 2008
Posty: 8
Skąd: Gdynia/Rotterdam
Wysłany: Wto Sty 22, 2008 10:44 pm   

A jakie supermarkety są tanie w Holandii no i mają dobre produkty oczywiście. Nadal interesuje mnie Rotterdam, wysyłam tam męża i sięt rochę o niego marwię.
 
 
baba jaga 
Gaduła nad gadułami :-)


Pomogła: 16 razy
Dołączyła: 03 Gru 2007
Posty: 466
Skąd: Z klanu Nosferatu
Wysłany: Wto Sty 22, 2008 10:58 pm   

Najlepsze produkty,dobrej klasy i najdrozsze znajdziesz w Albert Heijn i Jumbo. Dalej wedlug mnie Plus,Super de Boer,C 1000. Baas van de Heijden jest jednym z najpopularniejszych i w miare tanich z dobra marka...najtansze supermarkety to Lidl i Aldi.
 
 
donia1 
Poczatkujacy

Wiek: 46
Dołączyła: 21 Sty 2008
Posty: 8
Skąd: Gdynia/Rotterdam
Wysłany: Wto Sty 22, 2008 11:12 pm   

Czy Jumbo to spożywczy czy z zabawkami? Z moich wspomnień z Grecji to Jumbo był to wielgaśny sklep z zabawkami i ciuchami dla dzieci, grami na kompa oraz akceoriami dla mam itp. Czy to jest to? Bo jeśli tak to moje dzieci oszaleją z radości. Przez dobry rok słyszałam, że w Jumbo to było tak a tu nie ma itp :)
A w jakim ty sklepie robisz zakupy, jak oceniasz obsługę i przede wszystkim jaką wędlinę kupować ? Mój mąż to mięsożerca
Ostatnio zmieniony przez donia1 Wto Sty 22, 2008 11:14 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
baba jaga 
Gaduła nad gadułami :-)


Pomogła: 16 razy
Dołączyła: 03 Gru 2007
Posty: 466
Skąd: Z klanu Nosferatu
Wysłany: Wto Sty 22, 2008 11:26 pm   

Wszystkie te co wymienilam to supermarkety spozywcze,cos takiego jak nasze "Biedronki"...z dzialem gospodarczym,drogeria,warzywami, no wsio...
Ja najczesciej zakupy robie w Baas van der Heijden...mam blisko,a ze lubie urozmaicic sobie chleb z maslem to zachodze tez do pozostalych.Kazdy sklep ma troszke inny i co ciekawszy asortyment wedlin(np.te sklepy markowe).Korzystam rowniez z tych tanszych,mam tam swoje ulubione produkty.
A do polskiego sklepu tez zachodze.
Maz nie zginie,najpierw bedzie musial sie rozejrzec co i jak,posmakowac,kwestia gustu.A na sam poczatek,by zaoszczedzic Aldi i Lidl w sam raz.Nie sa to najgorsze sklepy, nie maja tylko marki i maly asortyment...Produkty pochodza przewaznie z Niemiec.
Wedlin duzo,troche mniej niz serow :081:
Paczkowane i krojone w masarniach.
 
 
donia1 
Poczatkujacy

Wiek: 46
Dołączyła: 21 Sty 2008
Posty: 8
Skąd: Gdynia/Rotterdam
Wysłany: Śro Sty 23, 2008 12:13 am   

Lidla znam w Polsce też jest no i w Grecji nas ratował, parówki tylko z niego nam smakowały a pasztet był super taki w foli malutki. Zresztą wiele tam było dobrych produktów.
Co do męża to masz racje ale nie chcę go tak w ciemno słać więc siedzę na necie już od miesiąca i ciągle czytam na forach jak jest, co jest i gdzie najlepiej mieszkać. A może ty wiesz gdzie w Rotterdamie najlepiej wynająć mieszkanie dla rodziny z dziećmi 4,5 lat)?
 
 
AnnaW 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomogła: 6 razy
Dołączyła: 22 Paź 2006
Posty: 551
Skąd: Delft
Wysłany: Czw Sty 24, 2008 11:10 pm   

W Albercie Heijnie tez sa tanie produkty, np: te z firmy Euro Shopper, sa tansze niz gdziekolwiek indziej, oczywiscie nie ma za duzego wyboru, ale jak ktos chce zaoszczedzic...

tak wyglada ta marka:
http://content.answers.co...hopper_logo.png
http://thedutchshop.com/images/es857994t.jpg
http://www.spackonauten.org/adoe/images/121.jpg
 
 
donia1 
Poczatkujacy

Wiek: 46
Dołączyła: 21 Sty 2008
Posty: 8
Skąd: Gdynia/Rotterdam
Wysłany: Pią Sty 25, 2008 3:03 pm   

Dzięki za info. przyda się i to bardzo. Pozdrawiam. :039:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group