NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Help! Czy liczy się poziom przedmiotu zdawanego na maturze?
Autor Wiadomość
Casiush 
Poczatkujacy
Casiush


Wiek: 35
Dołączyła: 03 Lis 2007
Posty: 14
Skąd: Leutigenwolde
  Wysłany: Wto Lut 05, 2008 5:25 pm   Help! Czy liczy się poziom przedmiotu zdawanego na maturze?

Czy istotny jest poziom a jakim będę zdawać przedmioty maturalne?
chciałabym ubiegac sie o miejsce na wydziale prawa w Groningen, przedmioty jakie zamierzam zdawać to
polski-podst
WOS-roz
Angielski-roz
Historia- i się rozchodzi- czy musze zdawac roz czy podst, czy może w Holandii to bez znaczenia?

piszcie co wiecie, proszę, muszę podpisać ostateczna deklarację, miałam zamiar brac roz z Historii ale się boję,że do końca zmarnuję swoje szanse :(

pozdrawiam!
_________________
"HEY, WE CAN'T REALLY BE DUMB IF WE'RE JUST FOLLOWING GOD'S ORDERS
LET'S GET SERIOUS! HE KNOWS WHAT HE'S DOIN'! HE WROTE THIS BOOK HERE,
'N THE BOOK SAYS: "HE MADE US ALL TO BE JUST LIKE HIM," SO...
IF WE'RE DUMB, THEN GOD IS DUMB"
 
 
 
ajax4ever 
PRZYJACIEL FORUM

Pomógł: 12 razy
Wiek: 35
Dołączył: 28 Sty 2008
Posty: 439
Wysłany: Wto Lut 05, 2008 5:49 pm   Re: Help! Czy liczy się poziom przedmiotu zdawanego na matur

Casiush napisał/a:
Czy istotny jest poziom a jakim będę zdawać przedmioty maturalne?
chciałabym ubiegac sie o miejsce na wydziale prawa w Groningen, przedmioty jakie zamierzam zdawać to
polski-podst
WOS-roz
Angielski-roz
Historia- i się rozchodzi- czy musze zdawac roz czy podst, czy może w Holandii to bez znaczenia?

piszcie co wiecie, proszę, muszę podpisać ostateczna deklarację, miałam zamiar brac roz z Historii ale się boję,że do końca zmarnuję swoje szanse :(

pozdrawiam!


Uhm mam takie pytanko... Czy informowałaś się w tej uczelni w Groningen na jakiej zasadzie to polega?

Bo w Holandii jest troszkę inaczej. Wszystko zależy od uczelni. Czy Twoja polska matura będzie wystarczająca czy nie itp... to nie jest takie proste, że piszesz polską maturę i studiujesz sobie w Holandii, przynajmniej mi się tak wydaje... Może niech zabierze głos ktoś
kto się bardzo dobrze na tym zna, lecz jestem prawie, że przekonany iż nie jest to takie proste.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group