NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Prosze o przetlumaczenie tekstu!!!!
Autor Wiadomość
ejszi 
Poczatkujacy

Wiek: 40
Dołączyła: 18 Lut 2008
Posty: 35
Skąd: Dordrecht
Wysłany: Wto Mar 11, 2008 8:18 pm   Prosze o przetlumaczenie tekstu!!!!

Cze to ja Ania, dzisiaj bylam w CWI pytac sie o prace i odrazu zapytalam sie o kurs holenderskiego i bardzo mila pani skierowala mnie do innego stanowiska, a tam dano mi ulotke:( no i niestety nieznam na tyle holenderskiego, zeby dokladnie dowiedzies sie o co tam chodzi!!!! wiec prosze znowu o pomoc!!!!!?????
o to tekst::::::::::::::
kawalek ktory najbardziej mnie interesuje, oczywiscie ceny haha heh::????
Als u een inburgeringcursus van de Sociale Dienst Drechtstend mag volgen, dan betaalt u een eigen bijdrage van 270 E. U mag dit bedrag in termijnen betalen.

Als u zelf een cursus moet of wilt volgen, kunt u een lening aanvragen bij de Informatie Beheer Groep. Wanneer u de cursus volgt bij een instelling met keurmerk, dan kunt u 70% van de cursus-kosten terug krijgen (tot maximaal 3.000E). Dit geldt alleen als u binnen 3 jaar slaagt voor het inburgeringsexamen.
Volgt u de cursus bij een instelling zonder keurmerk of wilt u gelijk examen doen dan kunt 650 E, vergoeding krijgen. Dit geldt alleen als u het examen hebt gehaald.

Reszte informacji jest na stronie www.socialedienstdrechtsteden.nl, prosze o zerkniecie jeszcze tam i napisanie mi mniej wiecej o co chodzi z tym kursem.
Z gory dziekuje!
Pozdrawiam serdecznie wszystkich Ania!!
_________________
ejszi
 
 
 
baba jaga 
Gaduła nad gadułami :-)


Pomogła: 16 razy
Dołączyła: 03 Gru 2007
Posty: 466
Skąd: Z klanu Nosferatu
Wysłany: Wto Mar 11, 2008 8:48 pm   

Jesli chcesz wziasc udzial w kursie Sociale Dienst Drechtstend musisz zapalcic z wlasnej reki jednnorazow(moze byc na raty) 270 E.
Jesli sama chcesz/musisz sie uczyc/isc na kurs mozesz wzisac pozyczke w Informatie Beheer Groep (IBG).Jesli kurs bedzie uznawany przez IBG mozesz wowczas 70 % dostac zwrot kosztow. (max.do 3000 E) i jesli w przeciagu 3 lat zdasz nburgeringsexamen.
 
 
fijne_vent 
Gaduła


Pomógł: 7 razy
Wiek: 47
Dołączył: 26 Lip 2007
Posty: 188
Skąd: ze Fsi ;)
Wysłany: Wto Mar 11, 2008 8:51 pm   

Jesli ma Pani mozliwosc odbycia kursu z Urzedu Socjalnego-Drechtsteden wtedy wysokosc Pani wkladu wynosi 270 e i moze Pani zaplacic ta kwote w ratach.Jesli chce Pani lub musi prowadzic ten kurs we wlasnym zakresie moze pani zlozyc wniosek o udzielenie pozyczki w Informatie Beheer Groep.Jesli bedzie Pani odbywac kurs w instytucji wyspecjalizowanej ma Pani mozliwosc odzyskania 70% kosztow za kurs(maksymalnie 3000 e)Ma to zastosowanie tylko wtedy kiedy zda pani egzamin w przeciagu 3-ech lat.Jesli nie odbedzie Pani kursu w instytucji do tego przeznaczonej badz odrazu chce Pani zdawac examin wtedy moze pani uzyskac 650 e wyrownania(zwrotu).Tyczy sie to sytuacji kiedy przystapi Pani do egzaminu.

Pozdro! :wink:
_________________
Gdyby Mickiewicz nadal żył
to z pewnością wciąż by pił
 
 
baba jaga 
Gaduła nad gadułami :-)


Pomogła: 16 razy
Dołączyła: 03 Gru 2007
Posty: 466
Skąd: Z klanu Nosferatu
Wysłany: Wto Mar 11, 2008 8:59 pm   

:202:
 
 
fijne_vent 
Gaduła


Pomógł: 7 razy
Wiek: 47
Dołączył: 26 Lip 2007
Posty: 188
Skąd: ze Fsi ;)
Wysłany: Wto Mar 11, 2008 9:09 pm   

_________________
Gdyby Mickiewicz nadal żył
to z pewnością wciąż by pił
 
 
ejszi 
Poczatkujacy

Wiek: 40
Dołączyła: 18 Lut 2008
Posty: 35
Skąd: Dordrecht
Wysłany: Wto Mar 11, 2008 9:39 pm   

Bardzo dziekuje za przetlumaczenie tego tekstu i Tobie baba jaga i Tobie fijne_vent. Jeszcze mam pytanko co myslicie o tym kursie?? Pozdrowka papa
_________________
ejszi
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group