NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Polacy ktorym sie nie powiodlo w Holandii
Autor Wiadomość
Sylwo 
Nieśmiały użytkownik
Sylwek

Dołączył: 05 Mar 2008
Posty: 86
Skąd: Oss
Wysłany: Sob Mar 08, 2008 1:12 am   Polacy ktorym sie nie powiodlo w Holandii

Wszyscy, którzy się znajdują na Forum odnieśli sukces, udało im się lub próbują uzyskać pomoc aby sukces odnieść albo go zwiększyć. Pytanie: ilu jest i gdzie oni są - ci, którym się nie udało. Wywołuję temat.

Pozdrawiam
Sylwo
Ostatnio zmieniony przez Renata_H Pon Mar 17, 2008 5:42 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
bellaroza 
Poczatkujacy

Dołączyła: 05 Mar 2008
Posty: 10
Wysłany: Śro Mar 12, 2008 12:08 am   

Chyba grozi brak odzewu
Ostatnio zmieniony przez bellaroza Śro Mar 12, 2008 12:11 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Sylwo 
Nieśmiały użytkownik
Sylwek

Dołączył: 05 Mar 2008
Posty: 86
Skąd: Oss
Wysłany: Śro Mar 12, 2008 2:14 pm   

To znaczy, że nie ma takich, którym się nie powiodło, czy lepiej milczeć?
 
 
pawel1979 
Mega gaduła

Wiek: 45
Dołączył: 08 Lis 2006
Posty: 1346
Skąd: NL
Wysłany: Śro Mar 12, 2008 2:19 pm   

Pewnie wiele osób nie rozumie o co chodzi, nie ukrywam że sam też nie za bardzo rozumiem, przecież jest wiele tematów gdzie ludzie zostali oszukani przez jakieś firmy lub jakieś osoby, chyba o tych Ci chodzi? Może sprecyzuj swoje pytanie będzie łatwiej.

Pozdrawiam
 
 
Renata_H
PRZYJACIEL FORUM


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 22 Lut 2007
Posty: 425
Skąd: Den Haag
Wysłany: Śro Mar 12, 2008 4:05 pm   Re: Polacy w Holandii

Sylwo napisał/a:
Wszyscy, którzy się znajdują na Forum odnieśli sukces, udało im się lub próbują uzyskać pomoc aby sukces odnieść albo go zwiększyć. Pytanie: ilu jest i gdzie oni są - ci, którym się nie udało. Wywołuję temat.

Pozdrawiam
Sylwo


Moze bym co sie nie udalo wrocili spowrotem do Polski i juz nie zagladaja na holenderskie fora...?
Albo sa w NL ale nie maja kompa...
Albo wszyscy w okolicy maja zabezpieczony bezprzewodowy internet i nie ma jak sie podczepic i napisac o swojej porazce?
 
 
Sylwo 
Nieśmiały użytkownik
Sylwek

Dołączył: 05 Mar 2008
Posty: 86
Skąd: Oss
Wysłany: Śro Mar 12, 2008 4:59 pm   

Ci, którzy wyjechali przez agencję mają zagwarantowaną jakąś pracę, jakiś kąt i jakieś pieniądze. Tu w grę wchodzić może tytlko uczciwość lub jej brak ze strony firmy. To raz. A dwa - i to o to właśnie mi chodzi, że na forum jest dużo osób, które wyjechały mniej lub bardziej w ciemno bez pośredników. Na forum są ci- którym udało się znależć pokój, zameldować, znależc pracę, załatwić kilka spraw administracyjnych i teraz piszą, że mają gdzieś agencje, bo samemu można sobie poradzić. UWAGA nie mam żadnych pretensji o to. Chodzi mi tylko o to co dzieje sie z ludźmi, którzy wyjechali w "ciemno" i nie udało im się załatwić tego, co udało sie forumowiczom. Czy jest coś, ktoś, kto im pomaga?
 
 
monique 

Dołączyła: 12 Mar 2008
Posty: 0
Skąd: helmond
Wysłany: Śro Mar 12, 2008 10:48 pm   

czy ktoś jest z helmond :039
_________________
monique
 
 
ulcia_h 
Nieśmiały użytkownik

Dołączyła: 25 Lut 2008
Posty: 78
Skąd: Heerjansdam
Wysłany: Pon Mar 17, 2008 7:35 am   

spakuj sie i sam przyjedz do nl to zoabaczysz czy ci sie bardziej uda czy nie uda.
 
 
mroweczka 
Gaduła


Pomogła: 2 razy
Wiek: 38
Dołączyła: 18 Cze 2007
Posty: 192
Skąd: Loenen aan de Vecht
Wysłany: Pon Mar 17, 2008 1:23 pm   

monique napisał/a:
czy ktoś jest z helmond :039




To chyba nie na temat :119:
_________________
You can't stop me
You can't break me
You can't reach me
You can't see me
You can try all you can
But you'll never defeat me!
 
 
 
GWEN 
Poczatkujacy
NIEPOWTARZALNA

Wiek: 47
Dołączyła: 16 Mar 2008
Posty: 18
Skąd: AMSTERDAM
Wysłany: Pon Mar 17, 2008 6:29 pm   

Co macie tu dokladne na mysli??Jezu ludzie,dlaczego mialoby sie komus w hollandi powiesc?Jesli im sie tu niepowiodlo widocznie cos innego bylo im przeznaczone!Przeciez swiat niekonczy sie na Hollandii! na szczescie!Pomyslcie nad tym przez chwile
_________________
"OCZY SA ZWIERCIADLEM DUSZY" JAKIES PYTANIA???
Ostatnio zmieniony przez GWEN Pon Mar 17, 2008 6:30 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Sylwo 
Nieśmiały użytkownik
Sylwek

Dołączył: 05 Mar 2008
Posty: 86
Skąd: Oss
Wysłany: Pon Mar 17, 2008 7:11 pm   

W Holandii miałoby się komuś powieść - bo z taką nadzieją wyjeżdźa. Potem, z tego co widzę jest dużo spraw do pozałatwiania. Czy wszyscy sobie z tym dają radę? Raczej nie. Ja nie mam na myśli pijaczków, którzy wyjeżdźają do byle czego - z tego co udało mi się już dowiedzieć, są agencje, które specjalizują się w takich kontraktach. Zero kłopotu, zero wymagań, kasuje się tylko nocleg i ubezpieczenie, czasem trzeba coś wypłacić, żeby było z czego ściągać. Ale mnie chodzi o ludzi i agencje, które naprawdę robią dobrą robotę. Czy i jak takie agencje potrafią zadbać o swoich pracowników - oto jest moje pytanie.

Dalej wywołuję temat.
 
 
agata 
PRZYJACIEL FORUM


Pomogła: 33 razy
Dołączyła: 08 Paź 2006
Posty: 905
Skąd: kraj tulipanow
Wysłany: Wto Mar 18, 2008 5:41 pm   

nie wiem czy ci pomoge bo ja przyjechalam tu w ciemno i udalo mi sie a tylko dlatego, ze wiedzialam czego chce, ze byly przy mnie dwie najwazniejsze osoby w moim zyciu, ze byl ze mna syn-13-latek ktorego wyrwalam ze srodowiska wywiozlam w nieznane i nie moglam zafundowac mu biedy, tulaczki czy problemow- i dlatego z zacisnietymi zebami pracowalismy z mezem po kilkanascie godzin dziennie - co oczywiscie przynosilo oczekiwane skutki tak finansowe jak i docenienie u pracodawcy- , szukalismy nie rudery ale normalnego mieszkania- I TRZYMALISMY SIE RAZEM- Udalo sie! - czego zycze wielu Polakom nie tylko w Holandii.
_________________
Bo w miłości silni
mamy siebie nawzajem!
 
 
ohmin 
Gaduła


Pomógł: 2 razy
Wiek: 50
Dołączył: 25 Lis 2007
Posty: 128
Skąd: Sucha Beskidzka
Wysłany: Wto Mar 18, 2008 6:37 pm   

A co to znaczy udało się? Ja pracuje poprzez pośrednika, i nie narzekam, wiem że zarabiam mnie niż powinienem, ponieważ płaci mi biuro a nie pracodawca u którego pracuje. Uważam że mi się udało, już 4 miesiące i jest coraz lepiej...
 
 
 
Sylwo 
Nieśmiały użytkownik
Sylwek

Dołączył: 05 Mar 2008
Posty: 86
Skąd: Oss
Wysłany: Wto Mar 18, 2008 7:45 pm   

Agata - dziękuję. Za potwierdzenie, że jeżeli się chce, to można.

[ Dodano: Wto Mar 18, 2008 8:18 pm ]
Ohmin - o takie coś mi chodzi. Dzięki za informacje, że są tacy.
 
 
agata 
PRZYJACIEL FORUM


Pomogła: 33 razy
Dołączyła: 08 Paź 2006
Posty: 905
Skąd: kraj tulipanow
Wysłany: Śro Mar 19, 2008 8:02 pm   

o wlasnie dl kazdego znaczenie slowa UDALO IE! bedzi mialo inne znacenie- dl jednego bedzie to praca- dlakogos inego mieszkanie, jeszcze ktos inny powie, ze znalazl tutaj szczescie- to nie ma znaczenie - UDALO SIE- bez wzgledu na to co komu sie udlao - wazne ze czujemy sie z tym szczesliwi. pozdrawiam
_________________
Bo w miłości silni
mamy siebie nawzajem!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group