NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
gdzie dopominac sie o swoje prawa (reklamacje)
Autor Wiadomość
AnnaW 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomogła: 6 razy
Dołączyła: 22 Paź 2006
Posty: 551
Skąd: Delft
Wysłany: Nie Mar 18, 2007 9:52 pm   gdzie dopominac sie o swoje prawa (reklamacje)

Opisze swoja historie, jezeli ktos wie gdzie moge sie odwolac i walczyc o moje prawa lub gdzie sie dowedziec co robic??????????/

Kilka dni przed slubem kupilam mezowi piekny krawat we Vroomie i Dressmanie w Holandii. (slub byl w Polsce)

Dzien po slubie zanieslismy moja marynarke i meza krawat do pralni. Mialam przyjsc kilka dni po odebrac moje rzeczy. Marynarka byla wyczyszczona, alekrawat byl niegotowy. Wiec po krawat udalam sie znow kilka dni po tym. Gdy ujrzalam go byl popruty, rozdarty w jednym miejscu, pognieciony, metka rozdarta, nie nadajacy sie do kolejnego uzytku. Pani w sklepie kazala mi go reklamowac wsklepie oraz zapytala ile ten krawat ma lat. Mial okolo tygodnia i raz bylnoszony.

Zlozylam reklamacje, dostalam druczek i mialam przyjsc za 3 tygodnie, krawat mial byc wyslany do ekspertyzy.
Wyslalam mame 3,5 tygodnia po tym i wyobrazcie sobie, ze panie z pralni
zapomnialy sobie wyslac ten krawat do ekspertyzy i lezy w biurze. Powiedzialy ze zoorientuja sie dlaczego tak wyszlo i zadzwonia na drugi dzien. Minelo 6 dni i nikt nie zadzwonil.

Jestem wsciekla ze takie sytuacje sie zdarzaja i bede walczy, tylko jeszcze nie wiem gdzie uderzyc.
OPISUJE SYTUACJE KTORA ZDARZYLA SIE W POLSCE!
CZY KTOS COS WIE??????????
 
 
Agnes1313
Nieśmiały użytkownik


Dołączył: 12 Mar 2007
Posty: 92
Skąd: Okolice Nijmegen
Wysłany: Nie Mar 18, 2007 11:24 pm   

http://www.uokik.gov.pl/p...ntow/rzecznicy/
 
 
grubcio 
Poczatkujacy
grubcio

Wiek: 44
Dołączyła: 29 Paź 2008
Posty: 1
Wysłany: Sob Lis 01, 2008 9:30 am   

Hej!
A ja bym chce sie dowiedziec,co zrobic,jak pracownicy banku nie chca Ci otworzyc konta,bo jestes z Polski.Slyszeliscie takiej dyskryminacji,bo oprocz mnie zdazylo sie to kilku moim kolegom z pracy.poszlismy do innego banku i tam bez problemu.Przeciez to,co zdazylo sie za pierwszym razem jest niezgodne z prawem,czyz nie?
 
 
baileys 
MODERATOR
baileys


Pomogła: 83 razy
Dołączyła: 01 Wrz 2008
Posty: 4392
Skąd: z domu
Wysłany: Sob Lis 01, 2008 4:52 pm   

Grubcio
Kazdy bank ma prawo odmowy kazdemu .
Ale jesli wam odmówili z powodu waszego pochodzenia to dyskryminacja .
A czymozesz w jakis sposób poswiadczyc ze taki to wlasnie byl pretekst do odmowy otwarcia konta ??
 
 
Witch01 
Mega gaduła
Witch


Pomogła: 57 razy
Dołączyła: 14 Mar 2008
Posty: 1196
Wysłany: Sob Lis 01, 2008 5:24 pm   

A ja mysle,ze bank mial przykre doswiadczenia z Polakami.Niestety ale niektorzy przyjezdzaja tu do pracy i pierwsze co zaciagaja tu kredyty.Potem traca prace i szybko w nogi z nieuregulowanymi sprawami i potem sie dziwic...
 
 
zouzaty 
Poczatkujacy

Dołączył: 21 Lip 2008
Posty: 4
Wysłany: Sob Lis 01, 2008 8:44 pm   bank

kazdy bank powinien wam otworzyc konto ale kazdy bank (ostatnio) patrzy tez na to by wlasciciel konta mial zameldowanie w holandii, ewentualnie byl zatrudniony w pewnej firmie!!! i jak juz wczesniej wspomniano w innych postach banki poprostu maja przykre doswiadczenia z polakami wiec nie ma sie im co dziwic!!!!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group