NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: pawel1979
Śro Gru 03, 2008 11:24 am
pomoc prawna
Autor Wiadomość
prawnikeu 
Poczatkujacy
prawnikeu

Wiek: 65
Dołączył: 01 Gru 2008
Posty: 2
Skąd: Mastricht
Wysłany: Pon Gru 01, 2008 10:09 pm   pomoc prawna

Witam
Jezeli macie jakies zalegle sprawy w Polsce i potrzebna wam pomoc prawna,
prosze o kontakt:
[email protected]
+31681853756
_________________
prawnikeu
 
 
sayuri 
Nieśmiały użytkownik
sayuriartconnectin


Pomogła: 3 razy
Wiek: 42
Dołączyła: 05 Wrz 2008
Posty: 65
Wysłany: Pon Gru 01, 2008 10:13 pm   

A co pan tak swoja strone nagle skasowal?

http://www.pilnieszukam.pl

Jakis blad?czy juz sie nie podoba?
_________________
www.besteljouwportret.nl
 
 
 
Gochna H 
MODERATOR


Pomogła: 207 razy
Dołączyła: 24 Gru 2006
Posty: 8362
Wysłany: Pon Gru 01, 2008 10:19 pm   

sayuri, :023:
_________________
http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

( ͡° ͜ʖ ͡°).
 
 
sayuri 
Nieśmiały użytkownik
sayuriartconnectin


Pomogła: 3 razy
Wiek: 42
Dołączyła: 05 Wrz 2008
Posty: 65
Wysłany: Wto Gru 02, 2008 8:32 am   

Gochna H :D

panie prawniku-pisze z malej litery bez formy grzecznosciowej.....
Tak sobie rano jeszcze raz przejzalam pana pseudo strone.
Brakuje mi na niej pewnych szczegulow,ktore sa niezbedne do takiej firmy...
numer regon.....
nip......
dokladny adres znajdujcej sie firmy......
kontakt telefoniczny,ale stacjonarny.....
pozwolenia prawne na prowadzenie firmy.....(skoro sam pana nazywa sie prawnikiem)takie pozwolenia sa niezbedne.

Niestety tych rzeczy na pana stronie nie mozna znalezdz?
Dlaczego????

wiem!!! :021:

szuka pan w nas frajerow,jest pan zwyklym naciagaczem.....
Nie wstyd panu...Przychodzi pan na takie forum,by co naciagnac wlasnych rodakow,Nie jednego takiego spotkalam w swoim zyciu,po pobraniu zaliczki,rozplywaja sie zmieniaja numer tel,i szybko zakladaja nowe pseudo strony.

Zasatanawiam sie ile ludzi pan juz oszukal czy to pana Debiut?

Niech pan lepiej szybko pozbedzie sie tej strony jak i tego postu...
_________________
www.besteljouwportret.nl
 
 
 
pweein 
Poczatkujacy


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 04 Lip 2008
Posty: 32
Skąd: Rotterdam
Wysłany: Wto Gru 02, 2008 11:14 am   złośliwe komentarze

sayuri napisał/a:
A co pan tak swoja strone nagle skasowal?

http://www.pilnieszukam.pl

Jakis blad?czy juz sie nie podoba?


Witam,

www.pilnieszukam.pl jest stroną aktualną i jak najbardziej polecam na nią wejść.
Strona jest w trakcie modernizacji. Stąd chwilowo brak danych i wersji angielskiej.

Co to Pana/Pani innych komentarzy odpowiadam następująco:

Firma nasza jest szanowaną spółką prawniczą specjalizującą się w zakresie prawa nieruchomości, zarejestrowaną w Wielkiej Brytanii:

Thinkwise Solutions Ltd, 28A High Street North, E62HT Londyn, Wielka Brytania,
W Holandii można nas odwiedzić pod adresem po ustaleniu spotkania:
Henri Jonaslaan 91, 6217NN Maastricht, Holandia.
Spółka działa od 2006 roku pod numerem 5665210 co jest do sprawdzenia w brytyjskim rejestrze spółek handlowych. Faktury wystawiane są z Wielkiej Brytanii. Nasz regulamin spółki, memorandum, pozwolenie na udzielenie porad prawnych i wszelkie dokumenty są do wglądu w każdej chwili pod adresem 28A High Street North, E62HT Londyn, Wielka Brytania.

Poza tym, radzę ostrożność z podobnymi komentarzami. Mogą być podstawą do przestępstwa zniesławienia (jak np w Polsce art. 212 § 1. K.k).
Nie zawaham się użyć srodków prawnych w takich wypadkach. Czy w Polsce czy w Holandii. Anonimowość na forum tego typu to bardzo złudna rzecz.

Pozdrawiam,

P.Wein
Thinkwise solutions LTD.
www.pilnieszukam.pl
0031681853756
[email protected]
 
 
sayuri 
Nieśmiały użytkownik
sayuriartconnectin


Pomogła: 3 razy
Wiek: 42
Dołączyła: 05 Wrz 2008
Posty: 65
Wysłany: Wto Gru 02, 2008 11:52 am   

Prosze mnie tutaj nie zastraszac,bo to ja bede miala raczej powody prawne..

Forum jest do wyrazania opini,oraz wypowiedzi czyli tak zwanego
Wolność słowa – prawo do publicznego wyrażania własnego zdania oraz poglądów, a także jego poszanowania przez innych. Współcześnie jest uznawana jako standard norm cywilizacyjnych

Prosze nie zapominac,ze to jest forum :)

Z tego co przedstawiacie to firma jest angielska,z angielskim adresem,
czyli adres korespondencyjny jest w Holandii,czyli prawnie musi byc zarejstrowana w holandii jako siedziba lub corka firmy...Bo numer telefonu macie Holenderski wiec to tez znaczy ze musicie byc zarejstrowani w Holandii czyli tutaj powinniscie miec tez numerki....



I tu trzeba sie dowiedziec,wystarczy zadzwonic :) )

Ja to jestem ciekawa gdzie wy vat placicie hmmmm

tacy z was wilcy prawnicy zandych nazwisk-to jest dla mnie nie zrozumiale,kasjecie i porawiacie swoje posty,kasujac i wstawiajac ta wasza strone....

A co do anonimowosci na forum,z gory moge podac imie i nazwisko w przeciwienstwie do was.....

Pozdrawiam Agnieszka Zimna
_________________
www.besteljouwportret.nl
Ostatnio zmieniony przez sayuri Wto Gru 02, 2008 11:53 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
majuga 
Super gaduła

Pomogła: 8 razy
Dołączyła: 31 Sie 2007
Posty: 362
Wysłany: Wto Gru 02, 2008 12:12 pm   Re: złośliwe komentarze

[quote="pweein"]
sayuri napisał/a:

Poza tym, radzę ostrożność z podobnymi komentarzami. Mogą być podstawą do przestępstwa zniesławienia (jak np w Polsce art. 212 § 1. K.k).
Nie zawaham się użyć srodków prawnych w takich wypadkach. Czy w Polsce czy w Holandii. Anonimowość na forum tego typu to bardzo złudna rzecz



:017: angielskie poczucie humoru?


:082:
 
 
sayuri 
Nieśmiały użytkownik
sayuriartconnectin


Pomogła: 3 razy
Wiek: 42
Dołączyła: 05 Wrz 2008
Posty: 65
Wysłany: Wto Gru 02, 2008 12:17 pm   Re: złośliwe komentarze

[quote="majuga"]
pweein napisał/a:
sayuri napisał/a:

Poza tym, radzę ostrożność z podobnymi komentarzami. Mogą być podstawą do przestępstwa zniesławienia (jak np w Polsce art. 212 § 1. K.k).
Nie zawaham się użyć srodków prawnych w takich wypadkach. Czy w Polsce czy w Holandii. Anonimowość na forum tego typu to bardzo złudna rzecz



:017: angielskie poczucie humoru?


:082:


Te majuga uwarzaj,bo nas dwie zaraz na lawie oskarzonych posadzi :)
_________________
www.besteljouwportret.nl
 
 
 
pweein 
Poczatkujacy


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 04 Lip 2008
Posty: 32
Skąd: Rotterdam
Wysłany: Wto Gru 02, 2008 12:46 pm   firma w Anglii

sayuri napisał/a:
Prosze mnie tutaj nie zastraszac,bo to ja bede miala raczej powody prawne..

Forum jest do wyrazania opini,oraz wypowiedzi czyli tak zwanego
Wolność słowa – prawo do publicznego wyrażania własnego zdania oraz poglądów, a także jego poszanowania przez innych. Współcześnie jest uznawana jako standard norm cywilizacyjnych

Prosze nie zapominac,ze to jest forum :)

Z tego co przedstawiacie to firma jest angielska,z angielskim adresem,
czyli adres korespondencyjny jest w Holandii,czyli prawnie musi byc zarejstrowana w holandii jako siedziba lub corka firmy...Bo numer telefonu macie Holenderski wiec to tez znaczy ze musicie byc zarejstrowani w Holandii czyli tutaj powinniscie miec tez numerki....



I tu trzeba sie dowiedziec,wystarczy zadzwonic :) )

Ja to jestem ciekawa gdzie wy vat placicie hmmmm

tacy z was wilcy prawnicy zandych nazwisk-to jest dla mnie nie zrozumiale,kasjecie i porawiacie swoje posty,kasujac i wstawiajac ta wasza strone....

A co do anonimowosci na forum,z gory moge podac imie i nazwisko w przeciwienstwie do was.....

Pozdrawiam Agnieszka Zimna



Forum jest do wyrażania własnego zdania, ale nie bezpodstwanego oskarżania. Nie życzę sobie wyzwisk od oszustów, znikających po zainkasowaniu zaliczek. Nie mam z takimi precedensami nic wspólnego. Jeżeli ma Pani/Pan zasteżenia i konkretny przypadek, czego w swojej karierze nie pamiętam, zapraszam do sądu.

Thinkwise Solutions nie jest płatnikiem Vatu. Jest to zgodne z Companies Law 1985 w Wielkiej Brytani. Zastanawiamy się nad Vatem od przyszłego roku. (t.j. 2009).
Firma prowadzi swoją działalność głównie w Wielkiej Brytanii. W Holandii porady prawne mają ograniczony charakter w porównaniu z Wielką Brytanią. Dlatego płacimy podatki w Wielkiej Brytanii i odział, czy przedstawicielstwo nie jest konieczne w Holandii. Holandii mamy adres korenspodencyjny zajmujący się głównie promocją firmy. Jest to zgodne z holenderskim prawem handlowym dotyczącym oddziałów i przedstawicielstw.
Czy jeszcze ma Pani jakieś pytania? Chętnie odpowiem na wszystkie.
Ale dla bezpodstawnych oskarżeń, jezeli sie pojawią, będę bezwzględny i wniosę wniosek o zniesławienie do prokuratury.

Pozrdawiam,
Przemysław Wein

W Polsce promocję Thinkwise Solutions Ltd. prowadzi Dariusz Wein:
adres: Wąsosz 56-210, Kolejowa 27b, tel stacjonarny: 0048655437444.
 
 
sayuri 
Nieśmiały użytkownik
sayuriartconnectin


Pomogła: 3 razy
Wiek: 42
Dołączyła: 05 Wrz 2008
Posty: 65
Wysłany: Wto Gru 02, 2008 1:09 pm   

Jak juz napisalam co mysle o panu i podsowanie mi jakis informacji nic nie zmieni.

Prosze o numer tak zwanego w polsce nip,polskiego,holenderskiego,oraz w tej Wielkiej Brytani,Belgi i gdzie tam pan jeszcze sie reklamuje,Ten numer powinien byc do wgladu publicznego,gdyz mozna zadzwonic do uzedu skarbowego,i uzyskac informacje czy taka firma instnieje.
Potrzebne mi jeszcze adres numer telefonu stacjonarny w wielkiej brytani skoro jest to glowna siedziba.


I prosze mnie sobie podawac gdzie pan sobie tylko zyczy nawet do samego pana Boga,i mnie tutaj nie zastraszac...

Strona z koncowka pl? a jest to firma w Wielkiej Brytani
_________________
www.besteljouwportret.nl
Ostatnio zmieniony przez sayuri Wto Gru 02, 2008 1:40 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Davidson 
Gaduła


Pomógł: 6 razy
Wiek: 45
Dołączył: 26 Lis 2008
Posty: 101
Wysłany: Wto Gru 02, 2008 1:44 pm   

Witajcie Forumulowicze,

Dla mnie to jest bardzo dziwny watek tematu i pozatym dziwna atmosfera utworzyla sie w tym temacje.
Moge powiedzic jako prawnik i urzednik panstwowy, ze ta sprawa mi troche smierdzi...

Po tym wzgledem zgadzam sie z Sayuri, bo jak ktos zaczyna straszyc i takie teksty wali to ja bym juz podziekowal ze takiego fachowca.... ale to moja opinia.
A co jak dojdzie do Hypotheki lub innych spraw finansowych to skad ja wiem ze panstwo nie znajdzie jakies przepis (art. 127127723278 itd) ktorego nie czytalem "MALE" literki i kasa znikla bo sie ktos bawil sie moja kasa na gieldzie z aukcjami??????????????

Niech pan tutaj nikogo nie straszy
Mieszkam ponad 29 lat w Holandii i mam tak samo (m.i!) studia prawo miedzynarodowe za soba wiec tez glupkiem nie jestem.

Co pan ma takiego specialnego do zaoferowania???
Pan od nowa z inwentowal kolo moze? nie sadze
Czy jest to moze attrakcyjne dla tych ktorzy nie moga dostac hypotheke w normalny sposob (za niski dochod albo nie widoczny dochod??)

WAZNE: ja nikogo tutaj nie oskarzam ale mnie dziwi dlaczego by ktos sie zgodzil na wasza offerte a nie np. ING BANK, Fortis????

powiem tak i to moja porada dnia:
Panstwo powino sie zastanawiac jaka jest to wizytowka strasic ludzi na forum?
Ja po przeczytaniu waszych kommentarzy osobiscie bym juz podziekowal (....)

ostatnia rzecz:

Firma moze byc zkonstrulowana jaka jest ale to mi malo mowi,
ludzie zakladaja czesto w Anglii LTD skoro jest to taniej nisz zakladanie B.V w Holandii
(nie trzeba miec tyle gotowki a forma jest prawie taka sama jak w BV)
BV jest podobne tak jak w polsce sie ma S.A

Jeden Wielki plus takiej formy dzialalnosci jest to ze firma jest odpowiedzialna a nie ludzie ktorzy stoja za firma....
Wiec jak taki rodzaj firmy bedzie mial finansowe problemy to ciekawe kto straci kase i kto nadal ja bedzie mial.


Mysle ze juz wystarcajaca przekazalem SWOJA OPINIE NA KTORA MAM PRAWO MIEC.

ale rzeciwiscie mnie tez dziwi ze jest tylko nummer (komurka) z Hollandii a pod Angielskim kontaktem nie ma nic.
klikne na angielska strone i tu NIC....

Niech kazdy pamienta ze czasem jest lepiej wydac zlotowke wiecej ale wtedy wiez co masz i kto to prowadzi.

A to ze ludzie maja wontpliwosci to panstwo powino to traktowac jako wiznanie i wyjasnic zamiast straszic ludzi... to jest wedlug mnie bardzo UNPROFESSIONAL

Jak ktos gce kupic mieszkanie to badz ostrozni bo jest bardzo duzo rodzajow hypothek (...)
Czasem sie wydaje ze skladi sa niskie ale na koncu sie okaze ze splacales wiecej renty niz hypotheki!!!! pamientaj to sa duze kwoty a nie zakup Malucha

Pozdrawiam was wszystkich
Davidson
Ostatnio zmieniony przez Davidson Wto Gru 02, 2008 3:54 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
pweein 
Poczatkujacy


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 04 Lip 2008
Posty: 32
Skąd: Rotterdam
Wysłany: Wto Gru 02, 2008 2:26 pm   złośliwe komentarze

W odpowiedzi na Państwa złośliwe komentarze, za którymi jak widzę stoją ludzie bezpośrenio zainteresowani szkalowaniem opinii innych doradców prawnych w Holandii, powiem tylko jedno:
Zapraszam do wysłuchania porad zadowolonych klientów.
Informacje firmy są do wglądu. I wszystkie skrupulanie podawane na fakturach.
W razie podejrzeń, proszę kierować je do prokuratury, urzędów skarbowych itp.
Na Państwa złoślowości odpowiem ponadto: moja działalość ma charakter misyjny dla polskiej Polonii. Za większość porad nie pobieram opłat. Nie mam nic więcej do dodania.

Pozdrawiam serdecznie,

P.Wein
 
 
sayuri 
Nieśmiały użytkownik
sayuriartconnectin


Pomogła: 3 razy
Wiek: 42
Dołączyła: 05 Wrz 2008
Posty: 65
Wysłany: Wto Gru 02, 2008 2:57 pm   

I tak jak oczekiwalam,teraz bedzie zwalal pan na zlosliwosc,nie jestem zlosliwa ale dbam o swoj interes oraz innych.

natomiast kazda firma ma numer po polsku nazywa sie to nip natomist w holenderskim jest to BTW nummer
ten numer jest prezentowany przez kazda firme,by osoba chcaca skozystac z pana uslug mogla ten numer sprawdzic.Pan tego numeru nie chce podac wiec oznacza to tylko jedno (taka firma nie istnieje)co potwierdza moje podejrzenia.

A jesli tak jak pan pisze,pana dzialalnosc ma charakter misyjny,to zamiast wklejac pana reklame na forum gdzie sie tylko da,prosze zaczac odpowiadac na posty,polakow,ktorzy prosza o pomoc....ale jak mozna zauwazyc tam gdzie ktos prosi o pomoc pan wkleja reklame sowojej niby firmy.

Ide obiad gotowac,i poczekam na ten BTW pana bo z chcecia zadzwonie do uzendu skarbowego i sprawdze.
_________________
www.besteljouwportret.nl
Ostatnio zmieniony przez sayuri Wto Gru 02, 2008 3:58 pm, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
 
Davidson 
Gaduła


Pomógł: 6 razy
Wiek: 45
Dołączył: 26 Lis 2008
Posty: 101
Wysłany: Wto Gru 02, 2008 3:28 pm   

Pan pisze:
moja działalość ma charakter misyjny dla polskiej Polonii

To Ciekawe czemu czytam, ze pan tez sobie slono liczy za to wszystko hmm???

Niech pan mysli co chce... mnie to wszystko jedno...
Wiem ,ze ja juz nie raz "poprawialem"po naszych doractwach, ktore tez posiadali "wielkie"firmy ,a pozniej sie okazywalo, ze zamiast pomoc klijentowi to jemu jeszcze zaszkodzily.

A co do Sayuri: wielkie respekt! w tych czasach nie wolno tak latwo lykac to co kazdy mowi lub zaproponuje!!!

przyklad ktory spotkalem juz przez ostatnie pare lat:
-ludzie zaplacili za zalatwienie ubezpieczenia zdrowotnego
doradzca mowil ,ze wyslal ale sie okazalo ze jakos nigdy nie doszlo do ubezpieczalni
REZULTAT: klient zaplacil fachowca 150 euro za zalatwienia (ktore nie bylo zrobione) i musial placic ubezpieczenie w stecz i tez musial zaplacic kare skoro za pozno sie ubiegal o ubezpieczenie.....

CO SIE PAN DZIWI??????
ile z nas nie zostalo juz oszukanych co????

pisze w taki sposob bo ja wogole sie z tego nie utrzymuje i nie mam takiego zamiaru bo mam inna i dobra platna prace i robie to bo lubie pomagac ludzia...
A skoro pan ma firme i ztego stara sie zyc to jakos nie widze ten "charakter misyjny"

A jak pan mysli ze jestem dla pana konkurencja to ja sie tylko z tego smieje bo dobry doradzctwa nie potrzebuje reklamy lub ulotki pod wycieracka od samochodu (.....)
Jak jestes dobry to kazdy cie bedzie znal i szanowal bo najlepsza reklama jest ustna i taka jest prawda.

Za to moge powiedzic, ze ja moje porady tutaj daje naprawde za FRIKO
wiadomo, ze jak musze cos zalatwic , pojechac , skladac osobiscie to ma to swoja cenne np.za podroz, ale do tej pory zawsze umialem dogadac sie z klientem i kazdy byl zadowolny...

Wiecej nie bede pisal na ten temat i niech pan nawet sobie zrobi ogromnege Billboardy,by kazdy wiedial, ze to pan jest ten jedyny doradzcta, ktory jest "specjalista"

Porada i to gratis:moze najlepiej z robic te Billboardy kolo autostrady w kierunek moze Noordwijkerhout, Maasland albo nawet kolo Polskiego kosciola (mysle ze napewno zauwaza pana)

Widzialem jakie pan daje komentarze i nie bede poprawial nikogo ale mysle, ze treść mowi za samego siebie

Powodzenie dla naszego Dobrego Samarytanina

P.S: pozdrowienia dla wszystkich!

Davidson
Ostatnio zmieniony przez Davidson Wto Gru 02, 2008 3:51 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
prawnikeu 
Poczatkujacy
prawnikeu

Wiek: 65
Dołączył: 01 Gru 2008
Posty: 2
Skąd: Mastricht
Wysłany: Wto Gru 02, 2008 10:31 pm   

jako poczotkujacy szybko widze , ze szkoda czasu na te fora, zlosc tu az kipi, szkoda!?. Myslalem, ze ludzie spotykaja sie tutaj , aby sobie pomagac.
Powodzenia, zjadajcie sie zywcem, ja wysiadam. :088:
_________________
prawnikeu
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group