NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
agencje pracy w Rotterdamie
Autor Wiadomość
kamdam2 
Poczatkujacy

Dołączyła: 18 Lis 2008
Posty: 37
Skąd: Rotterdam
Wysłany: Pią Gru 05, 2008 2:45 pm   agencje pracy w Rotterdamie

Witam wszystkich serdecznie !
potrzebuję namiary na agencje pracy mające swoją siedzibę w Rotterdamie .
Jeśli coś wiecie napiszcie .
proszę o numery telefonu i adresy
Pozdrawiam
[email protected]

[ Dodano: Pią Gru 05, 2008 2:50 pm ]
biura tylko z koordynatorem mówiącym w j. polskim
Pilne !!!!!!!!!
 
 
 
oscar65 
Poczatkujacy

Pomógł: 1 raz
Wiek: 59
Dołączył: 08 Paź 2008
Posty: 2
Wysłany: Pią Gru 05, 2008 4:14 pm   

www.e-r-c.nl na ten adres,pozdrawiam
 
 
marcin karczews 
Poczatkujacy

Wiek: 44
Dołączył: 03 Gru 2008
Posty: 11
Skąd: R-dam
Wysłany: Sob Gru 06, 2008 9:21 am   

TEMPO-TEAM,VAN KOPEN ,KONEKTA B.V- 0615873313.AGA-JEST W JEZYKU POLSKIM ALE niskie wynagrodzenie bo tylko7 -8 EURO/h to max.
 
 
PIONARZ 
Poczatkujacy

Dołączył: 23 Sty 2008
Posty: 5
Wysłany: Sob Gru 06, 2008 10:15 pm   

INTERACTIEF GROUP INACZEJ INTERMAFIA ALE W SUMIE WSZYSTKO OK A JAK MASZ PRAWKO TO JAKIEGOS FOXIKA DOSTANIESZ ALBO COS :)
 
 
DonMariiio 
Poczatkujacy

Dołączył: 07 Gru 2008
Posty: 3
Wysłany: Nie Gru 07, 2008 1:12 am   

PIONARZ napisał/a:
INTERACTIEF GROUP INACZEJ INTERMAFIA ALE W SUMIE WSZYSTKO OK A JAK MASZ PRAWKO TO JAKIEGOS FOXIKA DOSTANIESZ ALBO COS :)


Twierdzisz, że z firmą INTERACTIEF jest wszystko OK?! Bzdura totalna! Dzwonisz do nich i ci mówią, że robota jest zajeżdżasz na miejsce, a oni, że może dopiero za tydzień ruszy sie robota. Dowiadujesz sie też dopiero na miejscu, że nie zostaniesz ubezpieczony chociaż podczas rozmowy telefonicznej twierdzili że ubezpieczenie zapewniają. Zostajesz wysłany na mieszkanie gdzie syf totalny, brak wszystkiego, a wymagają za nie 60 euro tygodniowo. Do tego płacą poniżej dopuszczalnej stawki netto obowiązującej w Holandii. To już mówi samo za siebie, że firma kantuje jak może.
Trzymajcie się od nich z daleka!
 
 
PIONARZ 
Poczatkujacy

Dołączył: 23 Sty 2008
Posty: 5
Wysłany: Nie Gru 07, 2008 11:15 am   

hmmm no niewiem ja byłem i prace otrzymałem odrazu mieszkanie może nie należało do luksusów ale przynajmiej nie mieszkasz w 10 osób w 3 pokojach. Jest to pierwsza firma w której spotkałem się z przestrzeganiem ilości osób na jedną toalete. CO do stawki to nie oszukujmy się ale wszystkie pośredniaki stawiają tu na wyzysk. A jeśli płaciłes 60 E za mieszkanie i mieszkałeś w tragicznych warunkach to świadczy o twoim braku odwagi do walki. Jeśli mieszkania były w kiepskim stanie (tzn nie do końca umeblowane) ludzie płacili np tylko 30 euro tylko o to to trzeba w biurze walczyc. Nigdy nie spotkaem sie z jakimkolwiek ściemnianiem pieniedzy ze strony Interactief w Holandii. jedyne problemy jakie mieli ludzie miały miejsce w amsterdamie w hotelach ale sądze że to ze względu na to że biuro jest tylko w rotterdamie i nie ma kto tam tego dopilnowac. Jeśli szukasz biura z Polską obslugą to śmiało polecam, sprawdziłem nie tylko ja i jakoś nikt nie był zawiedziony. A stawki ulegają zmianie z biegiem czasu. Znam ludzi w Interze co zarabiają po 12 euro na godzine na łapke więc nie mów że stawki sa ponizej wymaganych trzeba tylko na nie zapracowac. jeśli tylko szef cie doceni i da ci wyższą stawkę to nikt z interu ci jej nie zabierze.
 
 
DonMariiio 
Poczatkujacy

Dołączył: 07 Gru 2008
Posty: 3
Wysłany: Wto Gru 09, 2008 10:09 pm   

Może miałeś szczęście, a może dobrze lizałeś. Nie wiem. Ja wiem jedno firma do d... . Bo po jakiego chaja kazali przyjechać skoro pracy nie mieli. Czekając w biurze na kogoś kto nami sie zajmie czekało na nich jeszcze 3 starszych kolesi którzy od 2 tygodni tam ,,pracują,, łażą i męczą ich pytaniami kiedy będzie praca. Przez 2 tygodnie przepracowali raptem kilkanaście godzin.
Odnosząc się do przytoczonego przez Ciebie zdania
PIONARZ napisał/a:
A jeśli płaciłeś 60 E za mieszkanie i mieszkałeś w tragicznych warunkach to świadczy o twoim braku odwagi do walki.
oturz powiem, że nie musiałem z nimi walczyć, ponieważ tego samego dnia po obejrzeniu mieszkania opuściłem tą firmę.
Twierdzisz, że
PIONARZ napisał/a:
Znam ludzi w Interze co zarabiają po 12 euro na godzinę na łapkę więc nie mów że stawki są poniżej wymaganych trzeba tylko na nie zapracować
, ale co to ma do rzeczy skoro sam miałeś/masz pewnie tą najniższą.
Ostatnio zmieniony przez DonMariiio Wto Gru 09, 2008 10:15 pm, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
PIONARZ 
Poczatkujacy

Dołączył: 23 Sty 2008
Posty: 5
Wysłany: Pią Gru 12, 2008 2:20 am   

Jeśli byles tam tylko jeden dzien to rzeczywiscie mogłeś sobie wyrobic zdanie na tenat tego jak sie pracuje z tym biurem. Ja tam byłem na wakacjach szukałem wlaśnie czegoś za 60 euro tygodniowo,, gdzie bede sie mógł wyspac wykąpac i zjeśc na spokojnie. Jako że były to wakacje dla mnie do pracy sie nie plaiłem i zmieniałem ją dośc często i nie mialem problemów z tym żadnych. No ale niktórzy sie nie nadają do pracy a trudno wciskac holendrowi kogoś kto sie do niczego nie nadaje i tacy pracy nie mają. I nic nie lizałem bo z natury kłade lache na te ich biurka w ktorych patrza jak cie tu okraśc bbo nie iszukujmy się nie ma w 100% uczciwych biur dla polaków zeszta samo pojęcie pośrednika świadczy o tym że pośredniczy w twoim zatrudnieniu a co za tym idzie bierze cos w zamian. Pieniążki wypłacali na czas, a żeby pójsc do pracy to sie wręcz sami prosili. Nie chciałes iśc ddo jednej to na drugi dzień dzwonili z inną, po zarobieniu odrobiny eurosów zrobilismy sobie 2tyg urlopu w celu odprężenia i turystyki i tez nikt nie mial problemu o to ze nie pracujemy a mieszkamy na ich mieszkaniu a nie że jak raz nie pójdziesz do pracy to cie popołudniu wysyłaja do Polski bo z takimi akcjami si spotykałem w biurze typu Bakker detachering które gorąco odradzam :) Dla mnie Inter klasyfikuje się wysoko w tabeli wyzyskiwaczy Polaków i jeśli już masz zamiar dawac sie okradac posrednikowi to Inter jest naprawde ok
 
 
Rotterdam24 
Poczatkujacy

Dołączyła: 11 Gru 2008
Posty: 14
Wysłany: Śro Sty 28, 2009 5:13 pm   

prosze jezeli ktos ma numery do koordynatorów polskich z tempo-team z rotterdamu.dziekuje
 
 
 
ZielGor
Poczatkujacy


Dołączył: 29 Cze 2012
Posty: 11
Wysłany: Nie Lip 15, 2012 11:00 pm   

Odświeżam. Mam zamiar wyjechać na początku lipca, mam teoretycznie jakieś zahaczenie, ale i tak nie zwalnia mnie to z poszukiwań na własną rękę ;) Jak to wygląda teraz? Jakieś warte uwagi pośredniaki? Dzielcie się wiedzą, może będzie okazja się odpłacić ;)
_________________
Nie wszyscy są tacy sami, nie oceniaj mnie, po postach innych ludzi :011:
 
 
flowup
Poczatkujacy

Dołączył: 10 Lip 2012
Posty: 2
Wysłany: Nie Lip 15, 2012 11:44 pm   

Podbijam temat.Też planuję wyjechać,ale nie mam gdzie się zaczepić,a ciągle czekam na odpowiedź od szefa mojego kumpa,który może mnie zatrudnić.Które agencje w Rotterdamie godne polecenia?Chcę jechać na dłuższy czas i nie chciałbym dziewczynie zgotować jakiejkolwiek nieprzyjemności.Dzięki z góry.
 
 
ZielGor
Poczatkujacy


Dołączył: 29 Cze 2012
Posty: 11
Wysłany: Pon Lip 16, 2012 10:43 am   

ZielGor napisał/a:
Odświeżam. Mam zamiar wyjechać na początku lipca, \
Oczywiście że sierpnia...To dla tego, że już bym chciał być w Roterdamie ;) Zabieram ze sobą rower, mam w planie kupić mapę i szukać, szukać... To jak z tymi ciekawymi adresami? Gdzie pukać, gdzie warto? Jak się boicie, to proszę na priv ;)
 
 
Gochna H 
MODERATOR


Pomogła: 207 razy
Dołączyła: 24 Gru 2006
Posty: 8362
Wysłany: Pon Lip 16, 2012 11:33 am   

ZielGor,



poniewaz sa to'' suche'' informacje post edytuje
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Pon Lip 16, 2012 12:17 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
flowup
Poczatkujacy

Dołączył: 10 Lip 2012
Posty: 2
Wysłany: Pon Lip 16, 2012 11:51 am   

[quote="Gochna H"

Takie suche informacje znaleźć może każdy.Jednakże ja z kolegą prosiłem o pomoc i wasze doświadczenia...

post edytowany link ktory podalam usunelam
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Pon Lip 16, 2012 12:18 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Gochna H 
MODERATOR


Pomogła: 207 razy
Dołączyła: 24 Gru 2006
Posty: 8362
Wysłany: Pon Lip 16, 2012 12:12 pm   

flowup,

Cytat:
Takie suche informacje znaleźć może każdy
umiesz czytac, to sa suche informacje ?

podalam ci jak na tacy oferty pracy w Rotterdamie

czego jeszcze oczekujesz, ze podam dokladny adres z nazwiskiem osoby do ktorej masz sie zglosic

czlowieku troche wlasnej inicjatywy i wlasnego pomyslunku ,,,czekasz na gotowe ?

no to czekaj dalej, powodzenia :029:
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Śro Lip 18, 2012 8:12 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group