NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Sklepy z czesciami komputerowymi
Autor Wiadomość
urwis 
Poczatkujacy

Dołączył: 09 Gru 2008
Posty: 4
Wysłany: Wto Gru 09, 2008 12:03 pm   Sklepy z czesciami komputerowymi

Witam, czy ktos moze mi polecic jakies dobre i z atrakcyjnymi cenami sklepy z czesciami komputerowymi w okolicach Rotterdamu lub Hagi?

Z gory dzieki za odpowiedz..

Pozdrawiam
 
 
Fantomas 
Poczatkujacy
Informatyk


Wiek: 42
Dołączył: 01 Paź 2008
Posty: 13
Skąd: Vlaardingen
Wysłany: Wto Gru 09, 2008 12:21 pm   

To zalezy, jakie czesci chcesz kupic...

Polecam hurtownie ALTERNATE w Ridderkerku (sprzedaja rowniez detalicznie w baardzo niskich cenach)

www.alternate.nl

i siec sklepow PARADIGIT (Zoetermeer, Rotterdam) - rowniez bardzo niskie ceny, dla przykladu, w PARADIGIT kupilem odtwarzacz mp3 creative stone 1 gb za 14,99. Wczoraj widzialem je w MEDIA MARKT, w "promocji" i kosztowaly 22,99...
_________________
Pozdrawiam

Fantomas
 
 
urwis 
Poczatkujacy

Dołączył: 09 Gru 2008
Posty: 4
Wysłany: Wto Gru 09, 2008 12:28 pm   

konkretnie to procek, grafa, ramy, plyta + pierdółki ;) czyli generalnie sama bude

szukam konkretnych czesci, u mnie na westlandzie wszystko drogie jak cholera
Ostatnio zmieniony przez urwis Wto Gru 09, 2008 12:29 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Fantomas 
Poczatkujacy
Informatyk


Wiek: 42
Dołączył: 01 Paź 2008
Posty: 13
Skąd: Vlaardingen
Wysłany: Wto Gru 09, 2008 12:51 pm   

W takim razie jedz do Alternate. W Paradigit jest czasami ciezko z czesciami...
_________________
Pozdrawiam

Fantomas
 
 
urwis 
Poczatkujacy

Dołączył: 09 Gru 2008
Posty: 4
Wysłany: Wto Gru 09, 2008 12:59 pm   

Hmm na pierwszy rzut oka ceny w alternate znacznie roznia sie od tych u mnie wiec git. A mozesz mi jeszcze powiedziec o ile wiesz jak to ejst z wysylkami? Czy sie oplaca, ile sie czeka, czy to bezpieczne, jak z gwarancja dzialania sprzetu?

Z gory thx
 
 
Fantomas 
Poczatkujacy
Informatyk


Wiek: 42
Dołączył: 01 Paź 2008
Posty: 13
Skąd: Vlaardingen
Wysłany: Wto Gru 09, 2008 8:30 pm   

Witam.
Wysylka jest tylko i wylacznie kurierem, wiec sprzet dociera zazwyczaj w 24 godziny od zlozenia zamowienia. Wszystko jest pakowane BARDZO bezpiecznie, ze specjalnymi poduszkami powietrznymi i a'la styropianem do wypelniania przestrzeni w kartonie. Na wierzchu, po otwarciu paczki zawsze znajdziesz fakture zakupu, ktora jest zarazem gwarancja na poszczegolne podzespoly. Zdarzylo mi sie kupic uszkodzona plyte glowna (wada seryjna) i zostala wymieniona 'od reki'. Moge polecic z czystym sumieniem.
_________________
Pozdrawiam

Fantomas
 
 
urwis 
Poczatkujacy

Dołączył: 09 Gru 2008
Posty: 4
Wysłany: Wto Gru 09, 2008 10:21 pm   

Super dzieki za tak dokladny opis. Mam tylko jeszcze jedno pytanie. Jak wyglada forma platnosci. Wiem, ze malo prawdopodobne jest "wydymanie" mnei przez firme holenderska przy przedplacie ale czy istnieje cos takiego jak "za pobraniem" przy kwotach rzedu 1,5 tys euro i czy zgodza sie na wyslanie tego na polskie nazwisko bez problemu?

Z gory dzieki i juz nie zawracam gitary ;)
 
 
Adam_1 
Poczatkujacy


Wiek: 47
Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 46
Skąd: Haga
Wysłany: Nie Gru 21, 2008 10:14 am   

Osobiscie kupilem tu pare "rzeczy poprzez internet i panuje tu zasada "ty mi prezlewasz pienadze , wtedy ja ci wysylam sprzet" i nie buj sie , taka firma cie nie wydyma.

urwis napisał/a:
czy zgodza sie na wyslanie tego na polskie nazwisko bez problemu?


Co za roznica kto to kupuje , wazne jest dla nich , ze maja pieniadze na koncie
_________________
Najlepszego w nowym roku
 
 
 
mirecki
Poczatkujacy

Dołączył: 22 Wrz 2007
Posty: 20
Wysłany: Nie Gru 21, 2008 12:44 pm   

witam przylaczam sie do pozytywu Fantomasa, kupilem w Alternate praktycznie calego kompa i to z dobrym wypasem bardzo tanio! dla porownania czasami jezdze na De Zwarte markt czy przegladam holenderskie alegro Marktplatz.nl i wiekszosc podzespolow komputerowych jest najtaniej w Alternatie zwlaszcza nowosci.
Pozdrawiam
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group