NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Polski internet w Holandii
Autor Wiadomość
Aniorek 
Nieśmiały użytkownik
Aniorek


Wiek: 38
Dołączyła: 03 Lip 2008
Posty: 53
Skąd: Nord Holland :)
Wysłany: Czw Gru 18, 2008 6:29 pm   Polski internet w Holandii

Witam serdecznie!
Nie wiem czy temat był juz poruszony, ale ja niestety nie umiałam go znalezc:(
Czy ktos z Was mial moze polski internet w holandii np blueconnect, co o tym sadzicie? Czy warto brac Polski internet i jaki najlepiej kupic. Wybieram sie do Holandii i bede tam potrzebowala neta a boje sie brac holenderski bo znajomym sprzedala tak fatalnie ze laczyli sie z Belgia i maja ogromne zadluzenie... :(
Pozdrawiam serdecznie i prosze o rady.
Ania
_________________
JEDYNE GRANICE DLA TWOJEGO UMYSŁU TO TE, KTÓRE SAM STWORZYŁEŚ.
 
 
 
m4rcin 
MODERATOR

Pomógł: 68 razy
Dołączył: 02 Cze 2008
Posty: 4159
Wysłany: Czw Gru 18, 2008 6:36 pm   

Jak uzyjesz w holandii blue-connect, iPlus to bedziesz miala taka sama sytuacje jak znajomi co kupili w NL i korzystali z sieci GSM operatora Belgijskiego
_________________
Nie jestem zupa pomidorowa, zeby mnie wszyscy lubili ;)

"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów." S. Lem

"I kto wie... może kiedyś znajdziemy zastosowania dla komputera
z taktowanym zegarem 50 MHz procesorem centralnym?
Bill Machrone, 1991-09-24
 
 
agastepa13 
Mega gaduła
Leniwiec ;-)


Pomogła: 25 razy
Dołączyła: 17 Lis 2007
Posty: 1587
Skąd: z Holandii :)
Wysłany: Czw Gru 18, 2008 6:36 pm   

Pytałam w Orange w zeszłym roku, bo też chciałam korzystać z polskiego internetu, ale odpuściłam sobie, bo dowiedziałam się, że mogą być wysokie opłaty za użytkowanie. Ile? Szczerze powiem, że już nie pamiętam ile to miałoby być. Wypytaj dokładnie w salonach, jak to wszystko wygląda, powiedzą Ci co, jak i za ile :026:
_________________
Umiesz liczyć? Licz na siebie ;-)
 
 
m4rcin 
MODERATOR

Pomógł: 68 razy
Dołączył: 02 Cze 2008
Posty: 4159
Wysłany: Czw Gru 18, 2008 6:39 pm   

1megabajt transferu (nie megabit! mbit!) w roamingu to koszt okolo €12.50...

Obrazowo - film ma ~700mb... 700x€12.50 chyba kazdy potrafi pomnozyc. Otwarcie strony gazeta.pl czy niedziela.pl to bedzie kolo 1mb... itd..

Nie tak dawno bylo w polskiej prasie o pOsle ktory za granica korzystajac z BlueConnect przez 2 tygodnie nabil kolo 80ooo pln
Ostatnio zmieniony przez m4rcin Czw Gru 18, 2008 6:40 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Aniorek 
Nieśmiały użytkownik
Aniorek


Wiek: 38
Dołączyła: 03 Lip 2008
Posty: 53
Skąd: Nord Holland :)
Wysłany: Czw Gru 18, 2008 6:40 pm   

Aha, dziękuję Wam slicznie, czyli jednak najlepiej miec stale lacze holenderskie. Albo liczyc na szczescie ze ktos bedzie mial radiowke :P

[ Dodano: Czw Gru 18, 2008 6:41 pm ]
A słuchajcie a jak jest z Lebara i telefonem z mozliwoscią internetu.. słyszałam ze jest taka opcja, ze kupuje sie lebarke i podlaczas tele do laptopa i smigasz na tym co masz na karcie z lebary? czy ktos sie moze orientuje??
_________________
JEDYNE GRANICE DLA TWOJEGO UMYSŁU TO TE, KTÓRE SAM STWORZYŁEŚ.
 
 
 
PapaSmerf82 
Nieśmiały użytkownik
Szukam Smerfetki:)

Dołączył: 29 Wrz 2008
Posty: 79
Skąd: Zundert
Wysłany: Czw Gru 18, 2008 8:58 pm   

Aniorek napisał/a:
Aha, dziękuję Wam slicznie, czyli jednak najlepiej miec stale lacze holenderskie. Albo liczyc na szczescie ze ktos bedzie mial radiowke :P

[ Dodano: Czw Gru 18, 2008 6:41 pm ]
A słuchajcie a jak jest z Lebara i telefonem z mozliwoscią internetu.. słyszałam ze jest taka opcja, ze kupuje sie lebarke i podlaczas tele do laptopa i smigasz na tym co masz na karcie z lebary? czy ktos sie moze orientuje??


Co do lebary cenowo wyglada podobnie jakz roamingiem blueconnecta,poprostu zezre cie razem z butami:)
 
 
 
ba-sick 
Poczatkujacy


Dołączyła: 10 Sie 2007
Posty: 11
Wysłany: Czw Gru 18, 2008 10:34 pm   lebara....

na lebarze moznabylo fajnie neta ciagnac ale widac polacy zaczeli korzystac z tej mozliwosci na zbyt duza skale...sciaganie filmow czy muzy...podobno juz nie ma takiej mozliwosci telefon ->internet w laptopie. ale polecam vodafone, 10E/miesiac i internet jest :) slaby bo slaby ale troche cierpliwosci i mozna otwierac serwisy, poczte, a gadu to bez problemu. skype ani you tube niestety...za wolne :011:

sama korzystam :081:
_________________
p-ost
 
 
 
lena930 
Super gaduła
lena930

Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 29 Lis 2008
Posty: 261
Wysłany: Czw Gru 18, 2008 10:41 pm   

my mamy w kpn i placimy8 mb/piec komputerow na nim szmiga i jest szybki/placimy 35e ale 3 albo 4 mb kosztuje chyba okolo 15e :039:
Ostatnio zmieniony przez lena930 Pią Gru 19, 2008 12:08 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group