NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Jak sobie radzic z TĘŚKNOTĄ!
Autor Wiadomość
ewelinkaaa7
Poczatkujacy


Dołączył: 10 Kwi 2007
Posty: 21
Skąd: Stargard Szczeciński
Wysłany: Czw Kwi 12, 2007 8:25 pm   Jak sobie radzic z TĘŚKNOTĄ!

Czy sa tu osoby któych drugie połowki wyjechaly za granice za praca a Wy zostaliscie w Polsce??
Jak sobie z nią radzicie i czy wogole dajecie rade?
Jak sobie z nią poradzic?
 
 
pasQdzia 
Gaduła nad gadułami :-)

Dołączyła: 29 Sie 2006
Posty: 471
Skąd: Eindhoven
Wysłany: Czw Kwi 12, 2007 10:36 pm   

ja naszczescie swoja druga polowke spotkalam tutaj i tutaj planujemy swoja przyszlosc..
nie znioslabym takiej odleglosci miedzy mna a ukochanym..
 
 
ewelinkaaa7
Poczatkujacy


Dołączył: 10 Kwi 2007
Posty: 21
Skąd: Stargard Szczeciński
Wysłany: Czw Kwi 12, 2007 10:40 pm   

pasQdzia napisał/a:
ja naszczescie swoja druga polowke spotkalam tutaj i tutaj planujemy swoja przyszlosc..
nie znioslabym takiej odleglosci miedzy mna a ukochanym..

my nie mamy narazie za bardzo wyjscia. 2 lata mieszkalismy razem i przyszlo nam teraz zyc w dwoch róznych światach ja tu w Polsce on tam W Hola ale jest tak dopiero(dla mnie az) tydzien za miesiac lub 2 mam do niego dołączyc ale dni oczekiwania są straszne. Dlatego szukam pracy i mieszkania.
 
 
pasQdzia 
Gaduła nad gadułami :-)

Dołączyła: 29 Sie 2006
Posty: 471
Skąd: Eindhoven
Wysłany: Czw Kwi 12, 2007 10:47 pm   

eh..ja w takiej sytuacj tez starabym sie jak najszybciej dolaczyc..a w jakim miescie szukasz pracy i mieszkania?
 
 
ewelinkaaa7
Poczatkujacy


Dołączył: 10 Kwi 2007
Posty: 21
Skąd: Stargard Szczeciński
Wysłany: Czw Kwi 12, 2007 10:49 pm   

pasQdzia napisał/a:
eh..ja w takiej sytuacj tez starabym sie jak najszybciej dolaczyc..a w jakim miescie szukasz pracy i mieszkania?

czekam na paszport ktory mam odebrac 30 kwietnia. W Almello na poczatek nie oczekuje na duzo nawet jakies sprzatanie by miec cos kolwiek.Ale narazie nie mamy mieszkania i pracy wiec ciezko mi jest tu samej.
Nie orientujesz sie moze pasQdzia czy nie potrzebuja gdzies w tych okolicach kogos do pracy?
 
 
bony
Poczatkujacy

Dołączył: 11 Mar 2007
Posty: 37
Wysłany: Pią Kwi 13, 2007 8:18 am   

ja żyje już tak rok moja połowa w holandii ja tutaj w naszym kochanym kraju gdzie pracuje 7 dni w tygodniu za marne grosze i co mnie tu trzyma dziecko chodzi do szkoły i moja mama która wymaga opieki dlatego nie czekaj wyjeżdzaj bo życie ucieka a tak wogóle to pozdrawiam i życze wszystkiego dobrego
 
 
ewelinkaaa7
Poczatkujacy


Dołączył: 10 Kwi 2007
Posty: 21
Skąd: Stargard Szczeciński
Wysłany: Pią Kwi 13, 2007 10:20 am   

bony napisał/a:
i co mnie tu trzyma

mnie tu nic nie trzyma poniewaz nie mam stałej pracy ani szkoły ani dzieci nie mamy. Tyle ze ciezko narazie tam znalesc mieszkanie i mi prace.
 
 
pasQdzia 
Gaduła nad gadułami :-)

Dołączyła: 29 Sie 2006
Posty: 471
Skąd: Eindhoven
Wysłany: Nie Kwi 15, 2007 8:58 pm   

eh wiesz ja nie mam pojecia gdzie to almello sie miesci..;/ ja jestem z Eindhoven..zreszta nawet w Eindhoven nic nie wiem..przykro mi..
 
 
ewelinkaaa7
Poczatkujacy


Dołączył: 10 Kwi 2007
Posty: 21
Skąd: Stargard Szczeciński
Wysłany: Nie Kwi 15, 2007 9:05 pm   

Almelo - miasto we wschodniej Holandii, w prowincji Overijssel.Port śródlądowy, położony nad Kanałem Almelo-Nordhorn łączącym Almelo zNordhorn w Niemczech i rzeką Ijssel.
ja tylko wiemm tyle co przeczytam z internetu wiec tez nie za duzo.
Moja tęsknota jest straszna.
Zostaly mi 2 tygodnie do odebrania paszportu ale nie wiadomo co z praca i mieszkaniem chociaz moj narzeczony bedzie cos wiedzial w tym tygodni.
 
 
pasQdzia 
Gaduła nad gadułami :-)

Dołączyła: 29 Sie 2006
Posty: 471
Skąd: Eindhoven
Wysłany: Nie Kwi 15, 2007 9:14 pm   

eh to raczej kawalek od Eindhoven..
ale wiesz teraz sezon sie zaczyna moze cos sie uda dla Ciebie zalapac no ale oczywiscie to trzeba pytac bo ja konkretnego adresu niestety podac nie moge..
powodzenia!
 
 
ewelinkaaa7
Poczatkujacy


Dołączył: 10 Kwi 2007
Posty: 21
Skąd: Stargard Szczeciński
Wysłany: Nie Kwi 15, 2007 9:16 pm   

pasQdzia napisał/a:
eh to raczej kawalek od Eindhoven..
ale wiesz teraz sezon sie zaczyna moze cos sie uda dla Ciebie zalapac no ale oczywiscie to trzeba pytac bo ja konkretnego adresu niestety podac nie moge..
powodzenia!

nie dziekuje. mam nadzieje ze uda mi sie cos złapac dla mnie nawet sprzatanie jest ok. byle byc blisko.bo juz dostaje pomalu szaly jak jeszcze w tygodniu pracuje to ok ale jak weekend i siedze w domu to tragedia.
 
 
ewelinkaaa7
Poczatkujacy


Dołączył: 10 Kwi 2007
Posty: 21
Skąd: Stargard Szczeciński
Wysłany: Pon Kwi 16, 2007 11:05 pm   

bede kontynuowac ten wątek:
dzwonił S i mowi ze nagle dzwonil do niego szef i mowi ze mają juz sie przeprowdzac do miejsca zamieszkania kiedy tak dojezdzaja o godzinie 22 to sie okazuje ze inni chłopaki mają klucz od tego mieszkania i beda tam dopiero jutro.Poza tym gadal z jakims dziadkiem ktory pracuje w tej firmie tez polakiem wiec szef nie wypłaca na czas wypłaty.
S musial teraz wrocic do wczesniejszego kampingu a szef jutro bedzie w pracy wiec sobie pogadaja.
Przyszlam do pustego domu a przez takie wiadomosc odechcewa sie wszystkiego.
 
 
Agnes1313
Nieśmiały użytkownik


Dołączył: 12 Mar 2007
Posty: 92
Skąd: Okolice Nijmegen
Wysłany: Pon Kwi 16, 2007 11:31 pm   

http://www.awsbeterwonen.nl/ moze sie przyda -- spoldzielnia mieszkaniowa w Almelo a z praca to trudniej... :cry:
 
 
ewelinkaaa7
Poczatkujacy


Dołączył: 10 Kwi 2007
Posty: 21
Skąd: Stargard Szczeciński
Wysłany: Wto Kwi 17, 2007 10:23 am   

Dziekuje
A dzisiaj na dzien dobry S nie jest w pracy poniewaz im akumulator wysiadł w służbowym aucie i nie maja czym dojechac a szef na to ze ok przywiezie popoludniu akumulator lub dzisiaj sie juz przeprowadza. PARANOJA.
 
 
Gochna H 
MODERATOR


Pomogła: 207 razy
Dołączyła: 24 Gru 2006
Posty: 8362
Wysłany: Wto Kwi 17, 2007 11:36 am   Re: Jak sobie radzic z TĘŚKNOTĄ!

ewelinkaaa7 napisał/a:
Czy sa tu osoby któych drugie połowki wyjechaly za granice za praca a Wy zostaliscie w Polsce??
Jak sobie z nią radzicie i czy wogole dajecie rade?
Jak sobie z nią poradzic?
Ewelinko ja odpowiem Ci moze tak: ze najpierw tesknisz.... za druga polowka, ale potem jak sie jest juz razem , to teskni sie za ....rodzina w kraju przyjaciolmi kolezankami z pracy i zeby nie wiem jak to zagluszac..... to sie teskni ....ja tesknie do dzis, teraz oczywiscie w "druga strone" :wink:
_________________
http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

( ͡° ͜ʖ ͡°).
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Śro Lis 28, 2007 8:53 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group