NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Van Koppen & Van Eijk
Autor Wiadomość
kasiakiko 
Nieśmiały użytkownik

Dołączyła: 08 Maj 2008
Posty: 64
Wysłany: Sob Sty 10, 2009 3:38 pm   Van Koppen & Van Eijk

witam. zastanawiam się nad zmianą biura pracy z obecnego na biuro Van Koppen & Van Eijk, dużo przeczytałam na forum na sam jej temat, postanowiłam założyć nowy wątek ponieważ nie umiem znaleść żadnych informacji na temat mieszkań firmowych? czy firma ta zapewnia zakwaterowanie? niestety mają zamknięte biuro w soboty i niedziele, dlatego w ciągu tygodnia ciężko mi się z nimi skontakować. daję sobie jeszcze tydzień..bardzo proszę o informacje.
Ostatnio zmieniony przez kasiakiko Sob Sty 10, 2009 3:44 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Monika_i_Radek 
Poczatkujacy


Wiek: 39
Dołączyła: 04 Sty 2009
Posty: 6
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob Sty 10, 2009 3:46 pm   

Witam... Biuro oferuje prace tylko dla osob przebywajacych JUZ na terenie Holandii. Prosciej mowiac - praca jest tylko dla osob wynajmujacych mieszkanie, majacych meldunek badz kontrakt na mieszkanie... Majac taki dokument mozna wybrac sie do biura wypełnic formularze zgłoszeniowe i czekać na oferte pracy...
pozdrawiam...
_________________
_Monika_i_Radek_
 
 
 
kasiakiko 
Nieśmiały użytkownik

Dołączyła: 08 Maj 2008
Posty: 64
Wysłany: Sob Sty 10, 2009 3:59 pm   

dzięki za szybką odpowiedź, otóż przebywamy w holandii, jednak kończy nam się umowa najmu, a znaleźć studio w hadze ciężka sprawa..dlatego super by było, gdyby mieli firmówki, stąd moje pytanie :(
Ostatnio zmieniony przez kasiakiko Sob Sty 10, 2009 4:00 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Monika_i_Radek 
Poczatkujacy


Wiek: 39
Dołączyła: 04 Sty 2009
Posty: 6
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob Sty 10, 2009 4:05 pm   

No niestety tylko tyle wiem. powinnam miec gdzieś dobra strone z ogłoszeniami do wynajecia mieszkań moze to by wam pomogło w znalezieniu czegoś...
_________________
_Monika_i_Radek_
 
 
 
kasiakiko 
Nieśmiały użytkownik

Dołączyła: 08 Maj 2008
Posty: 64
Wysłany: Sob Sty 10, 2009 4:11 pm   

jasne, zawsze może pomóc! już pomału tracimy nadzieję na znalezienie małego mieszkania w rozsądnej cenie w Hadze, może coś na tej stronce byśmy coś znaleźli..
 
 
agus0202 
Poczatkujacy

Dołączyła: 11 Sty 2009
Posty: 3
Skąd: szczecin
Wysłany: Nie Sty 11, 2009 12:39 pm   

vk&ve ma mieszkania firmowe jak najbardziej mozna tez mieszkac na swoim ale frmowe maja bo sama na takim mieszkam biora z ubezpieczeniem 62 euro za tydzien ale nie powiedziane tylko ze dadza mieszkanie tam gdzie chcesz to oni przydzielaja gdzie
_________________
agus
 
 
Monika_i_Radek 
Poczatkujacy


Wiek: 39
Dołączyła: 04 Sty 2009
Posty: 6
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie Sty 11, 2009 3:23 pm   a to dziwne...

Dziwi mnie Twoj post... ponieważ panie w biurach inaczej informują!!! wiec jak to jest ze mówią ze to praca tylko dla osob z własnym mieszkaniem, poniewaz oni nie mają mieszkań firowych a Ty mieszkasz w firmowym ?? Coś mi tu nie gra...
_________________
_Monika_i_Radek_
 
 
 
kasiakiko 
Nieśmiały użytkownik

Dołączyła: 08 Maj 2008
Posty: 64
Wysłany: Nie Sty 11, 2009 6:19 pm   

hmmm no dzięki bardzo za odpowiedzi, jutro albo we wtorek się tam przejdę, ponieważ okazało się że mam wolne :) więc idealnie się wszystko złożyło. pozdrawiam
 
 
nathan4 
Poczatkujacy

Dołączył: 22 Sie 2008
Posty: 1
Wysłany: Pon Sty 12, 2009 7:11 pm   firma vk&ve mieszkania firmowe....

Hey kochani, zdziwicie sie ale to praw3da firma oferuje mieszkania firmowe, ale... i tu jest gryps hehe VK&VE dzieli sie na 2 częscie jedna z nich to jest VK&VE international i to jest czesc z mieszkaniami , tylko widzicie w Den Haah czy Rotterdam oni wam tez nie udziela dokładnych info dlatego ze international zajmuje sie tylko ludzmi z polski tak naprawde ale, nikt nie powiedział ze uzyskanie firmowego mieszkania jest niemozliwe wystarczy tylko zadzwonic do głównej siedziby VK&VE w Leiden i tam poprosic o rozmowe z osoba rozdzielajaca mieszkania, taka osoba powie czy w danym momencie jest cos wolnego w danym regionie w ktorym teraz sie znajdujecie(zjadjue dana osoba) , jestem jednym z ich liderow wiec troche wiem o tej firmie bo pracuje juz troszke dla nich , nie ma rzeczy nie mozliwych tak ogromna forma musi posiadac firmowe mieszkania... Pozatym poza domami maja rownierz duze Hotele w ktorych mieszka bardzo duzo ich pracownikow, jesli chodzi o forme bardzo mila współpraca przynajmniej w tym regienoe w ktorym ja jestem


pozdrawiam
 
 
 
kasiakiko 
Nieśmiały użytkownik

Dołączyła: 08 Maj 2008
Posty: 64
Wysłany: Wto Sty 13, 2009 10:08 am   

witam. przed pójściem do biura firmy, postanowiłam zadzwonić, o ile się nie mylę pani przedstawiła się jako Anna, powiedziała mi, że na terenie Hagi nie posiadają mieszkań firmowych, dała numer do Leiden. Tam inna osoba udzieliła mi wyczeprujących informacji i mieszkania są jednak w tamtym terenie..hmmm hotele, o których wspomniał poprzednik jakoś dziwnie mi się kojarzą, może dlatego, że sporo jest informacji na taki temat na forach :/ no zobaczymy, ogólnie warunki, które przedstawiła się według mnie w miarę ok :)
 
 
agus0202 
Poczatkujacy

Dołączyła: 11 Sty 2009
Posty: 3
Skąd: szczecin
Wysłany: Wto Sty 13, 2009 10:18 pm   

hej!! tak ja mieszkam na mieszkaniu firmowym w sumie jest ok. a hoteli nie polecam surowe zasady, mandaty i licza sobie 100 eur za tydzien, bo jest to z ich "pysznym "wyzywieniem.
_________________
agus
 
 
sylwia kalin 
Poczatkujacy

Wiek: 49
Dołączyła: 08 Sty 2009
Posty: 1
Wysłany: Śro Sty 14, 2009 3:33 pm   

Moj chlopak pracuje w Alsmeer przy kwiatach...pracuje on z polakami ktorzy pracuja przez biuro posrednicze VK&VE...wiem ze mieszkania sa,oczywiscie ale...mieszkaja po dwoch,trzech a nawet czterech w 1pokoju a cena za osobe wynosi 200euro! :119: Pozatym ludzie sa wykorzystywani przez firme i oszukiwani.Godziny nadliczbowe tez sie nie zgadzaja.Nie jest to za dobra firma....
 
 
schiva123 
Poczatkujacy

Dołączyła: 21 Sty 2009
Posty: 30
Wysłany: Śro Sty 21, 2009 10:09 am   

witam,zlozylam papiery w Van Koppen&Van Eijk w Hadze,wynajmuje s woje mieszkanie,slyszalam ze ci ktorzy maja swoje mieszkanie sa przyjmowani na innych zasadach?wiecie cos na ten temat?doszly mnie rowniez sluchy,ze rowniez stawka jest inna?prosze jak wiecie cos na ten temat to dajcie znac
_________________
schiva123.
 
 
kasiakiko 
Nieśmiały użytkownik

Dołączyła: 08 Maj 2008
Posty: 64
Wysłany: Śro Sty 21, 2009 4:14 pm   

...dowiedziałam się tylko tyle, że jeśli chodzi o hagę, narazie ofert brak!!! nie mają nawet pojęcia kiedy coś spłynie, także poczekasz sobie pewnie do marca, wtedy może coś ruszy, wiem natomiast, że mają oferty w leiden :)
 
 
rox28 
Poczatkujacy

Dołączyła: 06 Paź 2008
Posty: 2
Wysłany: Czw Sty 29, 2009 8:47 pm   

Witam,
Schiva123 - to prawda że mieszkając na prywatnym mieszkaniu stawka jest inna obecnie brutto 8,51euro na godzinę. Ludzie z prywatnych mieszkań podlegają pod biuro w Rotterdamie tel 010 4844114

Sylwia kalin- jeśli firma jest taka zła dlaczego twój chłopak tam pracuje?

Ja pracuje dla VK&VE już rok i jestem zadowolona. Jeśli ktoś ma wątpliwości w kwestii mieszkania lub godzin nadliczbowych wystarczy zadzwonić do biura i zapytać, koordynatorzy wyjaśnią wszystkie wątpliwości.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group