NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
inne atrakcje w listopadzie
Autor Wiadomość
AnnaW 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomogła: 6 razy
Dołączyła: 22 Paź 2006
Posty: 551
Skąd: Delft
Wysłany: Wto Paź 24, 2006 7:21 pm   inne atrakcje w listopadzie

Dla kogos kto mieszka w Delft czy okloicach i nie ma co robic 11 listopada - sobota jest open dag w Koninklijke Porceleyne Fles (na Rotterdamseweg) - wstep za darmo, od 9.30 do 17.00 - www.royaldelft.nl

25 listopada przyjedzie Sinteklaas do Delft, jak nikt nigdy nie widzial, to fajnie zobaczyc
Ja osobiscie wybieram sie tego dnia na Christmas Fair w Utrechcie -
http://www.countrychristmasfair.nl/ Uwielbiam Christmas :)

od 8 grudnia do 7 stycznia znowu bedzie lodowisko w centrum Delft (jak ktos lubi troche zabawy, chociaz chyba troche za make to lodowisko, ja nawet na lyzwach stac nie umie)

A co bardzo fajne jest - 12 grudnia jest Lichjesavond, o 19 zaplaja lampki na wielkiej choince, jest pelno straganow i sprzedaja na kazdym kroku grzane wino (gluh) - Moje Ulubione!!!!!!!!! Bardzo jest fajnie, zimowo i swiatecznie. (I to jest tylko w Delft!!!!!!)

W Delft jest jeszcze kilka museum, np: Nusantara (indonezyjskie), muzeum techniki i jeszcze z 11 innych w ktorych jeszcze nie bylam :)
No i Nieuwe Kerk gdzie jest pochowana rodzina krolewska, mozna sie wspiac na wysokosc 108,75 metrow za jakas nie duzo oplata, (w niedziele zamkniete)


Ale sie napisalam to ja juz ide od komputerka :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group