NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
tabletki odchudzające
Autor Wiadomość
kamdam2 
Poczatkujacy

Dołączyła: 18 Lis 2008
Posty: 37
Skąd: Rotterdam
Wysłany: Wto Sty 27, 2009 11:04 am   tabletki odchudzające

Witam
Piszę na prośbę koleżanki . Czy może mi ktoś polecić sprawdzone tabletki odchudzające , dostępne w aptece i w przystępnej cenie ???
 
 
 
mavd 
Mega gaduła

Pomogła: 45 razy
Wiek: 58
Dołączyła: 27 Paź 2006
Posty: 1134
Skąd: Hilversum
Wysłany: Wto Sty 27, 2009 11:10 am   

Ja sprowadzam sobie z Polski lub Czech Adipex , dziala super , 200 tabletek kosztuje okolo 180 euro to wystarcza na prawie 4 miesiace.

Warto sprobowac tez ten nowy srodek z drogerii Obesimed 45 tabletek kosztuje 15 euro w Kruidvat

monika
 
 
alicja2911 
PRZYJACIEL FORUM


Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 11 Gru 2006
Posty: 390
Wysłany: Wto Sty 27, 2009 11:49 am   

A ja zaczelam uzywac tabletki bional
http://www.deweegschaal.n...k/291%20Bional/
Kupisz je w AH normalnie.I powiem szczerze ,ze dzialaja :026: Ale mozesz raz w miesiacu przez 10 dni lykac potem przerwa bo czyszcza ze uuuu
Pozdrawiam
 
 
kamdam2 
Poczatkujacy

Dołączyła: 18 Lis 2008
Posty: 37
Skąd: Rotterdam
Wysłany: Wto Sty 27, 2009 12:43 pm   

dzięki na pewno skorztstamy...
a co do adipexu to czytałam trochę i jeśli mogłabyś to napisz mi na gg 15642467 jak mogłabym je dostać i gdzie .
 
 
 
Iwonak01 
Poczatkujacy
Iwonak

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 29 Sty 2008
Posty: 34
Wysłany: Wto Sty 27, 2009 9:30 pm   

Ja rowniez zaczelam brac adipex czekam na efekty.Jak narazie zadnych negatywnych objawow ale nie polecam.Radze poczytac a potem sie zdecydowac lu nie
 
 
Dawid.S 
Poczatkujacy

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 21 Gru 2008
Posty: 49
Wysłany: Pią Sty 30, 2009 8:36 am   

Pare osób na tym już zjechało chyba...
Tak to ejst z wami kobietami, że myślicie, że połkniecie tabletke i będzie wszystko ok. Jeśli schudniesz po takich tabletkach i tak ci to wróci prędzej, czy później. Dieta to podstawa, masz diete ułożoną, dobry trening, wtedy się zabierać za tabletki. Ale pewnie to wszystko wiecie. Polecam z spalaczy dobrych scorch, venom, leviathan, nie są to zabawki, można zrobić sobie kuku przy większej ilości, oprócz tego zecapal ( efedryna ). ale jak mówiłem, nie są to bezpieczne rzeczy. Nie ponosze odpowiedzialności za ewentualne konsewkencje brania tych środków. Pzdr
 
 
duYster 
Super gaduła
Uwaga Baba!


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 03 Gru 2007
Posty: 247
Skąd: z domu
Wysłany: Pią Sty 30, 2009 10:23 am   

faktycznie same tabletki nie maja sensu. Moja dieta wygladala tak, ze dostalam od dietetyka Modifast, musialam wcinac mase warzyw i owocow i duzo sie ruszac. Zabralam sie tez za joge. Przestalam praktycznie jesc czerwone mieso. Schudlam 15 kilo i od zakonczenia diety nie przytylam ani grama. Fakt, ze musze sie pilnowac, ale naprawde jest to tego warte :)
_________________
Racja jest jak dupa, kazdy ma swoja...
Ostatnio zmieniony przez duYster Pią Sty 30, 2009 10:26 am, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
Magda W 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomogła: 3 razy
Wiek: 45
Dołączyła: 09 Lut 2007
Posty: 553
Skąd: Zoetermeer / Gdynia
Wysłany: Pią Sty 30, 2009 10:31 am   

A ja wczoraj ogladalam jakis tam program i wypowiadala sie pani dietetyczka i mowila ze te tabletki ,herbatki i inne wspomagacze do odchudzania niczego nie daja ze one tylko odwadniaja organizm dlatego ma sie wrazenie ze sie schudlo ale przy tym mozna sie odwodnic .Ja proponuje diete garsciowa je sie wszystko na co masz ochote tyle ile zmiesci Ci sie w dloni co trzy godziny .(trzeba tylko przestrzegac zeby jesc co 2,5 -3 godzinki). Stosowalam ta diete i powiem wam ze efekt widac juz w pierwszym tygodniu i jest dosc zdrowa ,czesto ale po troszke trzeba jesc :039: .Pozdrawiam i zycze szybkich efektow :)
_________________
Życie jest za krótkie żeby pić marne wino
Życie jest za krótkie by miłości dać zginąć
Życie jest za krótkie żeby się nie spieszyć
Życie jest za krótkie by się nim nie cieszyć
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group