NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Jadę- i co dalej
Autor Wiadomość
malgosiaxx
Gaduła

Dołączył: 10 Wrz 2007
Posty: 138
Wysłany: Śro Wrz 26, 2007 10:04 pm   Re: jesli bedziesz duzo jezdzic na rowerze

motilek napisał/a:
zwlaszcza o tej porze roku lub pozniej - polecam solidnie cieple gatki - bo juz teraz mozna sobie ochlodzic co nieco - zwlaszcza rano :lol:


Zadnych gatek,trzeba sie hartowac,brac przyklad z Holendrow :D :P
 
 
agata 
PRZYJACIEL FORUM


Pomogła: 33 razy
Dołączyła: 08 Paź 2006
Posty: 905
Skąd: kraj tulipanow
Wysłany: Czw Wrz 27, 2007 8:43 am   

a ja ci powiem tak - choc pisalam to juz na privie. ale co tam - powtorze- :119: nie przywoz polskiej niewdziecznosci i złosliwosci- :019: bo niestety tego tu juz mamy za duzo- przynajmniej w Hadze- za to przywiez z soba humor. pozytywne nastawienie, i radosc z życia bo piekne :026: jest a tylko czasem ludzie potrafioa je zepsuc- :074: przywiez tez usmiech :D , bo zawsze milo popatrzec na usmiechajacych sie ludzi, przywiez zdjecie syna by moc wieczorami popatrzec dla kogo tu przyjechales :203: , no i przywiez siebie pelnego optymizmu i pogody ducha- :smile2me: to wszystko- reszte da sie zalatwic - albo przezyc bez.. pozdrawiam i do spotkania kiedys , gdzies. :wink:
_________________
Bo w miłości silni
mamy siebie nawzajem!
 
 
inspektorbrzoza 
Nieśmiały użytkownik


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 19 Wrz 2007
Posty: 61
Skąd: Katowice/ Lelystad
Wysłany: Czw Wrz 27, 2007 9:32 am   

No dobrze...
Więc najważniejsze ustalenia już mam- przyjechać bez gatek, za to z usmiechem :) To się da zrobić.
Agata, to wszystko, co mi poleciłaś, wezmę ze sobą. Życie już mnie zahartowało, więc jeśli nawet piorunami będzie rzucać z nieba ( są pioruny w Holandii? ), ja się i tak będę uśmiechać. Zdjęcia już przygotowałem i chyba będę spać z nimi ;) Zgryźliwości, złośliwości i tym podobnego robactwa we mnie nie ma, więc spoko.
No, bardzo się cieszę, że tak sobie tu piszemy, aż mi się chce jechać. Trzeba kiedyś imprę zrobić :twisted:
Malgosiaxx radzi mi się hartować, więc ok- od dzisiaj śpię przy otwartej lodówce.
Renato- propunuję Ci kompromis w kwestii tych wszystkich druków, zaświadczeń... Wezmę unijny akt urodzenia narazie. Wiem, wiem- zapewne jest Ci z tego powodu bardzo wszystko jedno:) Tak się tylko z Tobą droczę. Z wirtualnej sympatii.
_________________
IT IS BETTER TO FIGHT FOR SOMETHING THAN LIVE FOR NOTHING
 
 
malgosiaxx
Gaduła

Dołączył: 10 Wrz 2007
Posty: 138
Wysłany: Czw Wrz 27, 2007 11:17 am   

Czy sa pioruny???Jeszcze jakie.Jak mi kiedys piorun walnal,to poszlo video,telefon,tv,PC boxy,na szczescie ubezpieczenie pokrylo wszystkie szkody.A do tesciow zlota kula wleciala w czasie burzy.Byla dziura w scianie,poszedl tylko tv.U sasiadow w komin gruchnelo,chyba tu nie ma piorunochronow :roll: .Przynajmniej ja i znajomi nie mozemy ich wypatrzyc :shock: .
:074:
 
 
Renata_H
PRZYJACIEL FORUM


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 22 Lut 2007
Posty: 425
Skąd: Den Haag
Wysłany: Czw Wrz 27, 2007 2:04 pm   

no to teraz juz wiesz - piorunochron na glowe i gumofilce :lol:

W Hadze pioruny strzelaja jak fajerwerki. Ja akurat nie lubie burz z blyskawicami a niestety w domu mam okna w suficie wiec w nocy gdy jest burza to mam "dyskoteke"... :?
 
 
inspektorbrzoza 
Nieśmiały użytkownik


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 19 Wrz 2007
Posty: 61
Skąd: Katowice/ Lelystad
Wysłany: Czw Wrz 27, 2007 2:28 pm   

I w ten oto spoób temat się zrobił piorunujący.
Ale mi to pasuje. Ogromnie lubię burze. Niech mi tylko niczego nie pali, dziur w ścianach nie robi i wszystko będzie ok.
Nie mam wprawdzie okien połaciowych,ale za to piecokominek bardzo ładny. Jak już na dobre osiądę w Holandii, to go przywiozę i zaproszę wszystkich :)
_________________
IT IS BETTER TO FIGHT FOR SOMETHING THAN LIVE FOR NOTHING
 
 
emajka 
Poczatkujacy

Dołączyła: 23 Sie 2007
Posty: 29
Skąd: Amstelveen
Wysłany: Czw Wrz 27, 2007 10:13 pm   

Jeśli używasz pianki do wlosów wellaflex (do loków i fal) :041: - to weź zapas, bo tu nie ma :lol:
_________________
Every thing begins with trust...
 
 
inspektorbrzoza 
Nieśmiały użytkownik


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 19 Wrz 2007
Posty: 61
Skąd: Katowice/ Lelystad
Wysłany: Czw Wrz 27, 2007 10:34 pm   

Emajka... Nie używam pianki do loków... :) Do golenia, to i owszem i z pewnością ją z sobą wezmę.
Już pytałem na privie, ale publicznie też zadam to pytanie- co z komputerem? Nie mam laptopa. Brać stacjonarny- taki "pełnowymiarowy"? I jak to jest z dostępem do netu? Czy to standard w wynajętym pokoju, czy jakiś luksus? Ponoć to rozwinięty kraj, ale czy aż kosmicznie?
_________________
IT IS BETTER TO FIGHT FOR SOMETHING THAN LIVE FOR NOTHING
 
 
Gochna H 
MODERATOR


Pomogła: 207 razy
Dołączyła: 24 Gru 2006
Posty: 8362
Wysłany: Czw Wrz 27, 2007 11:47 pm   

emajka napisał/a:
Jeśli używasz pianki do wlosów wellaflex (do loków i fal) :041: - to weź zapas, bo tu nie ma :lol:
no i jeszcze wez szampon do wlosow pokrzywowo- lopianowy... moze jakis plyn do mycia naczyn np Ludwik.... bo tez, tu nie ma, no i najwazniejsze, dobry papier toaletowy bo super papier jest tylko w PL........buhahaha... ludzie tu nie koniec swiata nie robcie sobie nabialu z faceta, wszystko w sklepach jest we ,wszystko sie mozna zaopatrzyc, dostep do neta jest, jesli wynajmujesz mieszkanie(pokoj) z internetem, a jak nie ma ... to sobie zalozysz dokladnie tak jak w Polsce jak masz kase, to masz wszystko,no moze prawie wszystko :wink: chyba prawde mowie....
_________________
http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

( ͡° ͜ʖ ͡°).
 
 
emajka 
Poczatkujacy

Dołączyła: 23 Sie 2007
Posty: 29
Skąd: Amstelveen
Wysłany: Pią Wrz 28, 2007 9:00 am   

Gochna H.
poczucie humoru górą :lol:
_________________
Every thing begins with trust...
 
 
malgosiaxx
Gaduła

Dołączył: 10 Wrz 2007
Posty: 138
Wysłany: Pią Wrz 28, 2007 9:02 am   

emajka napisał/a:
Gochna H.
poczucie humoru górą :lol:


Jestem za :lol: :lol: :lol:
 
 
Justine 
Super gaduła


Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 03 Cze 2007
Posty: 209
Skąd: Eindhoven
Wysłany: Pią Wrz 28, 2007 11:40 am   

:D

I wez farbe do wlosow (jezeli wlosy farbujesz), a nawet kilka, bo tu 4x drozsze :)
 
 
Renata_H
PRZYJACIEL FORUM


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 22 Lut 2007
Posty: 425
Skąd: Den Haag
Wysłany: Pią Wrz 28, 2007 12:19 pm   

Nie wiem dlaczego wy sobie zarty z tego robicie...
Jezeli on jedzie tu z pustym bagaznikiem to przeciez zaden problem by sie zaopatrzyl w rzeczy ktore sa kazdego dnia potrzebne a jeszcze zaoszczedzi na trudny poczatek...

Wez worek ziemniakow bo tu w supermarketach sprzedaja ziemniaczki w brazowych workach z folii, na pierwszy rzut oka wygladaje te kartofelki na sliczne ale gdy sie wyjmie je z worka dopiero widzac ze sa zielone i maja jakies dziury...
 
 
inspektorbrzoza 
Nieśmiały użytkownik


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 19 Wrz 2007
Posty: 61
Skąd: Katowice/ Lelystad
Wysłany: Pią Wrz 28, 2007 12:30 pm   

Widzę, że sobie żarty stroicie, ale to że poczucie humoru Was nie opuszcza, jest w porządku. Takimi docineczkami mnie nie dotkniecie, bo dystans mam i z samego siebie też śmiać się potrafię. No...
Więc dzięki za wdzięki.
A Tobie, Renata szacuneczek za nieustające zdrowe rady. Wiem, że to drobiazgi, ale właśnie dzięki temu, że mi o nich mówicie, pojadę tam i początek będę miał spokojniutki aż do znudzenia. "I o to chodzi, o to chodzi"- jak mawia Shrek.
Pozdrowaśki dla wszystkich.
_________________
IT IS BETTER TO FIGHT FOR SOMETHING THAN LIVE FOR NOTHING
 
 
nelly 
Super gaduła
Pani Viking :)

Dołączyła: 05 Mar 2007
Posty: 205
Skąd: Uppsala
Wysłany: Pią Wrz 28, 2007 12:41 pm   

Jesli masz miejsce w bagazniku zabiez jak najwiecej polskiego miesa, nawet do zamrozenia. Tutaj sie naprawde za nim teskni. A plasterki szynki w marketach to masz takie cienkie, ze mozesz przez nie swiat zobaczyc, wiec lepiej sie zaopatrz obficie. Szczegolnie w wedzone.

Maszynki do golenia jednorazowe jesli uzywasz, bo tu sa drogie.

I naprawde parasol.

Aha! I Skrocony odpis aktu urodzenia na druku wielojezycznym - czasem sie przydaje do meldunku (zalezy od miasta).

Pozdrawiam.
_________________
Nell
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group