NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Gochna H
Wto Cze 04, 2013 2:54 pm
Zablokowanie automatycznego przelewu i zwrot przelewu ING
Autor Wiadomość
ermer89 
Poczatkujacy

Dołączył: 07 Lis 2011
Posty: 3
Wysłany: Sob Lis 10, 2012 1:05 pm   Zablokowanie automatycznego przelewu i zwrot przelewu ING

Witam potrzeboje zeby mi ktos wyjasnil jak moge zablokowac automatyczny przelew oraz jak moge odzyskac pieniadze ze zrobionego juz przelewu w mijn ING. Jakas loteria siadla mi na konto i pobieraja sobie co miesiac pieniadze, chce odzyskac to co mi pobrali i zablokowac ich. Nie uczestniczylem w zadnej loterii i nie wiem z kad sie to wzielo. Przebywam w polsce takze nie mam mozliwosci zalatwic ta sprawe w banku.

Widzialem podobne tematy ale sa nie aktualne poniewaz wystroj strony mijn ing sie zmienil i wszystko jest inaczej.

Prosze o Pomoc ludzi zorientowanych !
Pozdrawiam
 
 
Baska98
Poczatkujacy

Dołączył: 06 Lis 2012
Posty: 3
Wysłany: Sob Lis 10, 2012 2:33 pm   Re: Zablokowanie automatycznego przelewu i zwrot przelewu IN

ermer89 napisał/a:
Jakas loteria siadla mi na konto i pobieraja sobie co miesiac pieniadze, chce odzyskac to co mi pobrali i zablokowac ich. Nie uczestniczylem w zadnej loterii i nie wiem z kad sie to wzielo. Przebywam w polsce takze nie mam mozliwosci zalatwic ta sprawe w banku.
Pozdrawiam


Przebywasz w Polsce i nie możesz udać się do banku? Nie za bardzo rozumiem jak w ogóle jakaś loteria mogła siąść ci na konto. Jeśli to ty zrobiłeś automatyczny przelew na ich konto to pieniędzy raczej nie odzyskasz zobacz sobie ten temat http://forum.ingbank.pl/f...kaniem-przelewu
A stałe zlecenia znajdują się w Przelewy -> Stale zlecenia
 
 
ermer89 
Poczatkujacy

Dołączył: 07 Lis 2011
Posty: 3
Wysłany: Sob Lis 10, 2012 2:39 pm   

Chodzi o bank ING Holenderski ktory nie ma nic wspolnego z polskim ing slaskim ...

[ Dodano: Sob Lis 10, 2012 2:43 pm ]
Wiem ze jest mozliwe zablokowanie tego przelewu i cofniecie pieniedzy, tylko niech mi ktos wytlumaczy krok po kroku jak do tego dojsc w Mijn ING. (Holenderski dostep internetowy do holenderskiego konta w Holandii :/ ...
 
 
Bronka 
Mega gaduła


Pomogła: 31 razy
Dołączyła: 27 Maj 2010
Posty: 1086
Wysłany: Sob Lis 10, 2012 4:43 pm   Re: Zablokowanie automatycznego przelewu i zwrot przelewu IN

ermer89 napisał/a:
Jakas loteria siadla mi na konto i pobieraja sobie co miesiac pieniadze,


Jaka loteria? Musisz wejsc na ich stronke i tam zastopowac. Co do zwrotu pieniedzy to jest opcja na stronce ING :


http://www.ing.nl/particu...tische-incasso/
_________________
Fox- kolejny niechciany psiak do adopcji

https://www.olx.pl/oferta...html#eb5bd1b1c3
 
 
stroopwafel 
Mega gaduła
Debesciak

Pomógł: 8 razy
Dołączył: 11 Lis 2009
Posty: 1162
Skąd: Noord Holland
Wysłany: Czw Lis 15, 2012 5:13 am   

Tez kiedys zglosilem sie do tego i mi pobierali ale to nie na koncie blokujesz tylko pismo piszesz do nich (loteria)o rezygnacje.
 
 
Bronka 
Mega gaduła


Pomogła: 31 razy
Dołączyła: 27 Maj 2010
Posty: 1086
Wysłany: Czw Lis 15, 2012 8:32 am   

Troche pogrzebalam w necie i okazuje sie, ze pieniedzy pobranych przez loterie nie mozna samemu odzyskac poprzez cofniecie tranzakcji. Najlepiej skontaktowac sie z bankiem.


1. O zablokowanie numeru konta tej loterii ( nie beda mogli wiecej nic pobrac)
- Verzoek om het desbetreffende rekeningnummer te blokkeren
2. Prosbe o zwrot pobranych przez loterie pieniedzy poniewaz nie dawales im czyli loterii zadnego upowaznienia - verzoek tot storneren wegens het niet hebben afgegeven van een machtiging

Ps. Co do zablokowania loterii niektore mozna zastopowac online, moze niejasno napisalam ale o to mi chodzilo w poprzednim poscie - zablokowac na stronce loterii a nie na stronce banku. I tak na przyklad lotto mozna zastopowac online, na innych jest formularz do pobrania i wypelnienia:


Lotto

Nationale Postcode loterij

Staatsloterij
_________________
Fox- kolejny niechciany psiak do adopcji

https://www.olx.pl/oferta...html#eb5bd1b1c3
 
 
ermer89 
Poczatkujacy

Dołączył: 07 Lis 2011
Posty: 3
Wysłany: Nie Lis 18, 2012 12:11 pm   

Bronka a mogla bys mi jeszcze pomoc przy wypelnieniu tego formularza ktory podalas z Nationale Postcode loterij, wypelnilem swoje dane ale nigdzie nie moge znales przycisku 'kliknij i wyslij' pod spodem sa tylko jakies komentarze. Prosze Cie o pomoc!
 
 
Bronka 
Mega gaduła


Pomogła: 31 razy
Dołączyła: 27 Maj 2010
Posty: 1086
Wysłany: Nie Lis 18, 2012 12:36 pm   

A masz drukarke? Bo to trzeba wypelnic i wydrukowac. W komentarzach ktos pisze, ze i tak to nic nie da, zeby lepiej zablokowac przez bank ( jak Ci wczesniej pisalam). Jest wiecej takich ludzi jak Ty, czuja sie oszukani, niektorzy nawey zamykaja konta bankowe i otwieraja nowe zeby sie od nich uwolnic. Jesli mimo wszystko mam Ci pomoc wypelnic ten druczek napisz na priw.
_________________
Fox- kolejny niechciany psiak do adopcji

https://www.olx.pl/oferta...html#eb5bd1b1c3
 
 
pablojarocin
Poczatkujacy

Dołączył: 19 Maj 2013
Posty: 29
  Wysłany: Sob Maj 25, 2013 9:11 am   

Witam wszystkich.
Mam problem wyprowadziłem się z domu i chciałbym usunąć zlecenie stałe zeby za ten wynajem już nie płacić. nie wiem jak to zrobić i nie chcę abym stracił pieniądze. Konto mam w ING. Proszę podać krok po kroku. Z góry dziękuje.
 
 
Estamos 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomógł: 6 razy
Wiek: 39
Dołączył: 07 Kwi 2010
Posty: 426
Skąd: provincie Utrecht...
Wysłany: Sob Maj 25, 2013 12:15 pm   

Musisz wysłać list do podmiotu, na który przelewane sa pieniądze.
 
 
pablojarocin
Poczatkujacy

Dołączył: 19 Maj 2013
Posty: 29
Wysłany: Sob Maj 25, 2013 12:55 pm   

tylko ja to przelewam do kolegi na konto, a on mi spowrotem przelewa. ani ja ani on nie wiemy jak usunąć.
 
 
Mathnl 
Gaduła nad gadułami :-)


Pomógł: 23 razy
Dołączył: 12 Sty 2008
Posty: 906
Wysłany: Sob Maj 25, 2013 4:58 pm   

pablojarocin,
Zobacz co masz zaznaczone w "Ingeplande opdrachten".

[ Dodano: Sob Maj 25, 2013 5:00 pm ]
A pozniej kliknij "INTREKKEN"
 
 
pablojarocin
Poczatkujacy

Dołączył: 19 Maj 2013
Posty: 29
Wysłany: Nie Maj 26, 2013 7:25 am   

[quote="Mathnl"]pablojarocin,
Zobacz co masz zaznaczone w "Ingeplande opdrachten".

W jakiej zakładce to znajde???

[ Dodano: Nie Maj 26, 2013 7:32 am ]
Dzieki za pomoc już znalazłem.
Pozdro

[ Dodano: Nie Maj 26, 2013 7:32 am ]
Dzieki za pomoc już znalazłem.
Pozdro
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group