NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Praca sprzataczka Amsterdam. Czy to możliwe?
Autor Wiadomość
kris_89
Poczatkujacy

Dołączył: 26 Lis 2012
Posty: 5
Wysłany: Pon Lis 26, 2012 6:28 pm   Praca sprzataczka Amsterdam. Czy to możliwe?

Witam

Moja dziewczyna po wystawieniu ogłoszenia w dziale szukam pracy na niedziela.nl dostala nastepujaca oferte pracy:

Wymagany jest meldunek, praca na kontrakt, pierwszy na pol roku, zarobek ok 2700E/mc

Moje pytanie brzmi: Czy doszukiwac sie w tym jakis przekretow lub czegos w stylu oszustow wywozacych kobiety do roznych dziwnych miejsc??

Dotychczas pracowalismy tylko przez uitzenbiura takze taka kwota jest dla mnie kosmiczna i troche niepewnie patrze na ta oferte.

Jezeli taki temat juz istnieje to przepraszam ale nie do konca mam czas na przeszukiwanie forum.

Z gory dzieki za odp
 
 
kris_89
Poczatkujacy

Dołączył: 26 Lis 2012
Posty: 5
Wysłany: Pon Lis 26, 2012 6:55 pm   

Dziekuje za odpowiedz.

Czlowiek ktory dzwonil twierdzi jednak ze jest to srednia krajowa i wychodzi cos ok 15E/h takze orientuje sie ktos czy ta srednia krajowa faktycznie tyle wynosi? Oczywiscie czekam tez na wiecej postow nt glownego watka.

Rachunek 2700 / 15 = 180 godzin co daje 45godz tygodniowo

Niby spoko ale 15E/h tez troche duzo... Moze po prostu dobra oferta??

Kolejne ktore przychodzi mi do glowy to jezeli chcialbym kogos wysiesc gdzies lub oszukac to wolalbym zeby byla to osoba jak najbardziej anonimowa i napewno nie wymagalbym od niej meldunku w Panstwie w ktorym chce ja oszukac.... Z jednej strony sie to wyklucza ale z drugiej ta kwota jest jak dla nas naprawde kosmiczna...

Znalazlem jeszcze cos takiego: http:// edytowane . linkow do innych for nie podajemy
Kierujac sie tymi informacjami mysle ze jest mozliwosc takich zarobkow...

Do administratora:
>>>>>>


edytowane ,zapoznaj sie z Regulaminem


Cytat:
wysyłanie postów zawierających uwagi skierowane do Moderatorów lub Administratorów, wyłącznie e-mailem do administratora na adres [email protected];
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Pon Lis 26, 2012 8:59 pm, w całości zmieniany 7 razy  
 
 
vlc
Poczatkujacy

Dołączył: 07 Sty 2012
Posty: 26
Wysłany: Pon Lis 26, 2012 7:29 pm   

kris_89 napisał/a:

Znalazlem jeszcze cos takiego: http:// edytowane . linkow do innych for nie podajemy
Kierujac sie tymi informacjami mysle ze jest mozliwosc takich zarobkow...


Oczywiście, że jest taka możliwość. Można również zarabiać o wiele więcej.
Jednak wątpię, aby sprzątaczka zarabiała więcej niż średnią krajową.
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Pon Lis 26, 2012 7:38 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Gochna H 
MODERATOR


Pomogła: 207 razy
Dołączyła: 24 Gru 2006
Posty: 8362
Wysłany: Pon Lis 26, 2012 8:48 pm   

kris_89,


Cytat:

Czlowiek ktory dzwonil twierdzi jednak ze jest to srednia krajowa i wychodzi cos ok 15E/h takze orientuje sie ktos czy ta srednia krajowa faktycznie tyle wynosi





zarobki w Holandii patrz w tabele

Cytat:
Schoonmaker 1240 -1623 (VMBO -Opleiding )

http://www.gemiddeld-inkomen.nl/per-beroep.php
 
 
kris_89
Poczatkujacy

Dołączył: 26 Lis 2012
Posty: 5
Wysłany: Pon Lis 26, 2012 9:02 pm   

Dziekuje za link i chociaz nie widze tam zawodu zwiazanego z tematem (nie znam holenderskiego, google translate) to troche nakresla to zarobki w tym kraju i mozna po czesci czlowiekowi uwierzyc... Jutro wszystko sie okaze po rozmowie.
 
 
Bronka 
Mega gaduła


Pomogła: 31 razy
Dołączyła: 27 Maj 2010
Posty: 1086
Wysłany: Pon Lis 26, 2012 9:03 pm   

Nie, no bez jaj, sprzataczka nie zarobi 2700 netto, nie ma takiej opcji. Chyba ze ma sprzatac w stroju kroliczka z Playboya no to wtedy byc moze... :033:
_________________
Fox- kolejny niechciany psiak do adopcji

https://www.olx.pl/oferta...html#eb5bd1b1c3
 
 
kris_89
Poczatkujacy

Dołączył: 26 Lis 2012
Posty: 5
Wysłany: Pon Lis 26, 2012 9:25 pm   

Jak narazie dowiedzialem sie troche, jutro rozmowa wiec napisze jak to wyglada i mam nadzieje ze temat sie jeszcze komus przyda.

Pozdrawiam
 
 
demon cleaner 
Poczatkujacy

Pomogła: 1 raz
Wiek: 36
Dołączyła: 06 Lis 2012
Posty: 10
Skąd: Eindhoven
Wysłany: Pon Lis 26, 2012 9:58 pm   

Jeżeli jest to oferta z ogłoszeń niedzieli to na pewno sprawdzona i porządna robota.
Myślę że ta rozmowa to tylko formalność
:043:
 
 
stroopwafel 
Mega gaduła
Debesciak

Pomógł: 8 razy
Dołączył: 11 Lis 2009
Posty: 1162
Skąd: Noord Holland
Wysłany: Wto Lis 27, 2012 4:37 am   

Moja dziewczyna na kontrakcie w hotelu 4* w Amsterdamie na reke 1300 -1400 juz z vakantiegeld i reiskosten!!!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group