NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
wezwanie do sądu
Autor Wiadomość
kinder
Poczatkujacy

Dołączył: 30 Maj 2013
Posty: 1
Wysłany: Czw Maj 30, 2013 6:15 pm   wezwanie do sądu

Witam
Dostałem wezwanie do sądu z art 8 ust 2 (jazda pod wpływem alkoholu) na lipiec. W objaśnieniu procedury napisali że nie muszę się stawiać osobiście jeśli mam ukończone 18 lat, a mam ale jeśli sąd uzna że moja obecność jest niezbędna to może zarządzić przymusowe doprowadzenie. Od roku przebywam w Polsce i niebardzo mam ochote jechać do Holandii na jedną rozprawe. Może ktoś ma doświadczenie podobne i napisze jaka kara mi grozi jeśli jednak nie stawie lub jakie są koszty adwokata i czy wogole opłaca go wynajmować. Pozdrawiam
 
 
gromak 
Nieśmiały użytkownik

Wiek: 42
Dołączył: 14 Gru 2012
Posty: 78
Skąd: Tilburg
Wysłany: Czw Maj 30, 2013 8:36 pm   

Nie sądzę, aby holenderski sąd chciał Cię doprowadzać z Polski do Holandii, jednakowoż z racji tego, że różnie to bywa, poszukaj w internecie polskiego adwokata w Holandii któremu zapłacisz pewnie niezbyt wiele za napisanie pisma do sądu iż zgadzasz się na rozprawe bez twojej obecnosci. Sprawe bedziesz miał jasną, bez obaw że nagle wrócisz do Holandii i cię capną :)
 
 
doktorlecker 
Gaduła


Wiek: 43
Dołączył: 18 Sie 2008
Posty: 126
Skąd: s-Hertegonbosch
Wysłany: Czw Maj 30, 2013 10:31 pm   

Złapali cię po pijanemu a ty piszesz że nie masz ochoty jechać na rozprawe, ...Jestes zajebisty:):):) Powiedz ze jestes z Polski to jeszcze ci dadza medal i nagrode...
_________________
Jak dobrze zrozumieć wreszcie, że życie nabiera dopiero wtedy sensu i znaczenia, gdy toczy się zgodnie z własnymi potrzebami, rytmem własnego oddechu, a przede wszystkim własnym wyobrażeniem
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group