NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zatrzymanie na lotnisku
Autor Wiadomość
bushmen
Poczatkujacy

Dołączył: 10 Cze 2013
Posty: 4
  Wysłany: Pon Cze 10, 2013 5:28 pm   Zatrzymanie na lotnisku

Witam 3 lata temu mieszkalem w holandii i wzialem telefon na abonament i przestalem go placic gdy wyjezdzalem do angli zamknalem konto w banku i wyjechalem po jakims czasi przyszlo mi pismo na polski adress ze mam do zaplaty 400 euro (to bylo za jakies 2, 3 lata temu) zignorowalem to.... teraz zamierzam poleciec do znajomych w NL i obawiam sie ze moga mnie zatrzymac na lotnisku badz co gorsza zamknac dlatego prosze was o pomoc napewno macie o wiele wieksze pojecie co sie moze stac
 
 
duYster 
Super gaduła
Uwaga Baba!


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 03 Gru 2007
Posty: 247
Skąd: z domu
Wysłany: Pon Cze 10, 2013 6:51 pm   

_________________
Racja jest jak dupa, kazdy ma swoja...
 
 
bushmen
Poczatkujacy

Dołączył: 10 Cze 2013
Posty: 4
Wysłany: Pon Cze 10, 2013 7:25 pm   

chodzi mi o to czy wogole jest mozliwe ze moga mnie zatrzymac za zerwany kontrakt z vodafonem czy aby takie sprawy nie ulegaja przedawnieniu wiem ze tak jest w anglii ale jesli chodzi o holenderskie prawo to jestem totalnie zielony
 
 
baileys 
MODERATOR
baileys


Pomogła: 83 razy
Dołączyła: 01 Wrz 2008
Posty: 4392
Skąd: z domu
Wysłany: Pon Cze 10, 2013 7:40 pm   

bushmen, nie no co ty za co maja ciebie zatrzymac . przeciez to bylo 3 lata temu . :031:
_________________
Benzyna drozeje gdyz z powodu podwyzek cen paliwa zdrozal jej transport
 
 
bushmen
Poczatkujacy

Dołączył: 10 Cze 2013
Posty: 4
Wysłany: Pon Cze 10, 2013 8:26 pm   

Ah słodka ironio ale może jest ktoś kto miał taki problem albo zna kogoś kto zerwał kontrakt i wrócił do pl a potem leciał do nl w Anglii możesz mieć pare tysięcy długu skierowanych do firm windykacyjnych i jedyne co możesz mieć to problemy z uzyskaniem kredytu bądź wzięciem nst telefonu na abonament a w najgorszym przypadku zgadzasz sie na spłacania w ratach np 5£ miesięcznie
 
 
stroopwafel 
Mega gaduła
Debesciak

Pomógł: 8 razy
Dołączył: 11 Lis 2009
Posty: 1162
Skąd: Noord Holland
Wysłany: Wto Cze 11, 2013 5:14 am   

Moglby ktos temu chlopakowi powaznie odpisac! Bez ironi!

Tez pisalem pod innym tematem ale mi chodzilo o dlugi do US w PL. W koncu bylem autem, nie samolotem. Nie wiem co moga awiza przychodzace oznaczac. Nie ma mnie w PL 9 lat juz (wymeldowany) , a kiedys mialem dzialalnosc i to mogloby byc za nieplacenie skladek ubezpieczeniowych? To chyba ZUS jak juz, ale napisalem o umozenie bo byla taka akcja ostatnio.
Mam leciec do znajomych i nie wiem czy ryzykowac czy znowu autem.
 
 
Gochna H 
MODERATOR


Pomogła: 207 razy
Dołączyła: 24 Gru 2006
Posty: 8362
Wysłany: Wto Cze 11, 2013 11:44 am   

stroopwafel,

przeciez masz powazna odpowiedz tuz nad swoim postem, a jak nie wierzysz to

zadaj pytanie ,klik w link tam uzyskasz odpowiedz

http://www.jurofoon.nl/nieuws/weblog.asp?id=3491



ps,
stroopwafel,

Cytat:
ale mi chodzilo o dlugi do US w PL


Ale tu nie temat o dlugach W PL ,tylko o dlugach w NL.... wiec nie mieszaj za bardzo jak to robisz niemal w kazdym topicku gdzie mowa o dlugach....
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Wto Cze 11, 2013 11:51 am, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
bushmen
Poczatkujacy

Dołączył: 10 Cze 2013
Posty: 4
Wysłany: Wto Cze 11, 2013 3:20 pm   

Jak to sie mowi bez ryzyka nie ma zabawy ;) polece tam i zobacze co sie stanie a moze nic co zreszta moga mi zrobic to tylko niezaplocony rachunek za telefon nie wsadza mnie za to a jak cos to zabawie sie w Michaela Scofielda If U known what I mean hehe Gocha napewno twoje linki sa bardzo przydatne ale tylko dla osob co znaja ten niezwykle nieprzyjemny dla ucha jezyk
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group