NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Vodavone = Lebara
Autor Wiadomość
nikala 
Nieśmiały użytkownik
:)

Dołączyła: 09 Paź 2009
Posty: 83
Skąd: Oss
  Wysłany: Pon Sty 27, 2014 9:01 pm   Vodavone = Lebara

Witam.. może ktos miał podobną sytuacje. Chciałam tel na abonament w vodafone.. wszystko ok.. ale okazało się że z pl dowodem lipa.. no i całe zamówienie anulowane. Miałam opcji z przenoszeniem numeru.. z Lebary do Vodafone gdyż numeru nie chciałam zmieniać .. no i po całej akcji anulowania czekam już tydz. a dzwoniąc na ten numer wł mi się poczta vodafone.. gdyż karty nie mam wł bo pisze (karta nieaktywna) nie uaktywniałam jej bo i umowy nie podpisałam. Ile czeka się żeby oni przerzucili mnie znowu do lebary ? Czy może mam sama dzwonić do lebary ? pomocy bo ten numer mam wszędzie podany w szkole żłobku banku.. na razie mam zastępczy ale to na krótką metę :(

[ Dodano: Śro Sty 29, 2014 10:03 pm ]
nikt nic nie wie :(
:073:
_________________
... każdy dzień jest darem ....
 
 
 
adamsky 
Poczatkujacy

Wiek: 48
Dołączył: 29 Sty 2014
Posty: 9
Skąd: nord brabant
Wysłany: Wto Lut 04, 2014 4:20 pm   

To bardzo dziwne co piszesz..Kupowalas telefon w salonie Vodafone? Jezeli przez neta to gdzie?
_________________
Wspolczuje ludziom niedoskonalym :-)
 
 
stroopwafel 
Mega gaduła
Debesciak

Pomógł: 8 razy
Dołączył: 11 Lis 2009
Posty: 1162
Skąd: Noord Holland
Wysłany: Wto Lut 04, 2014 4:29 pm   

Ja kupowalem przez neta telefon z anonamentem vodafona i pokazalem kurierowi paszport badz dowod polski i przeszlo bez problemu.
 
 
adamsky 
Poczatkujacy

Wiek: 48
Dołączył: 29 Sty 2014
Posty: 9
Skąd: nord brabant
Wysłany: Wto Lut 04, 2014 4:34 pm   

stroopwafel, to zalezy u kogo kupujesz...Jedni sprzedawcy akceptuja, inni nie.Z tym polskim dowodem to watpie,szybciej paszport.
_________________
Wspolczuje ludziom niedoskonalym :-)
 
 
nikala 
Nieśmiały użytkownik
:)

Dołączyła: 09 Paź 2009
Posty: 83
Skąd: Oss
Wysłany: Wto Lut 04, 2014 5:50 pm   

kupowałam na stronie z vodafone.nl. pokazałam pl dowód i lipa ..
A i mam już wszystko załatwione mianowicie.. numer mój był nieaktywny.. przysłali mi kartę prepaid z vodafone z moim starym numerem.. wkładam do telefonu a ty nie widzi jej pisze włóż kartę sim :( wkładam do 3 innych i to samo pojechałam do punktu kazali mi czekać do 5 dni żeby aktywowali czekam.. czekam 6 - 7 dzień i nic.. dzwonie a oni mówią że automatycznie przenieśli mnie z powrotem do lebary bo umowa nie została podpisana dzwonie do lebary.. a oni mówią że ten numer nie należy do nich.. no ku...a mać.... pojechałam do punktu vodafone spędziłam tam godz. i okazało się że karta wadliwa.. wszystkie ich procedury i próby trwały tyle czasu.. ale wymienili mi i aktywowali kartę.. i mam już swój numer:) teraz złożyłam wniosek do lebara o przeniesienie numeru.. dostałam potwierdzenie że 6 lutego to nastąpi... i koniec.. mam dosyć telefonu na abonament i vodafone. cała akcjia trwała jeden długiiii miesiąc :072:
_________________
... każdy dzień jest darem ....
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group